fbpx

Гороскоп на 7 серпня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

День буде не спокійним, але вам напевно сподобається. Він підійде для того, щоб взятися за зовсім нову справу, зайнятися тим, чого ви раніше не наважувалися приступити. Вдалі збіги, несподівані події наштовхнуть вас на цікаві думки. Можливо, ви зрозумієте, що настав час змінити плани, і будете цьому дуже раді.

Можна обговорити у неформальній обстановці якісь питання, пов’язані з роботою. Вирішити їх виявиться простіше, ніж ви вважаєте. Деякі Овни отримають поради, наслідуючи які, зможуть значно збільшити доходи.

ТЕЛЕЦЬ:

Якщо на цей день у вас великі плани, приступайте до їхньої реалізації з самого ранку. Саме в цей час підтримка зірок буде особливо сильною і у вас багато вийде добре. Імовірні несподівані звістки, яким ви будете дуже раді. Не виключені пропозиції, на які захочеться негайно відповісти згодою.

У другій половині дня корисно зосередитись на домашніх справах, зайнятися вирішенням якихось побутових проблем. Тут можуть бути потрібні невеликі витрати, але марними вони не будуть. Вечір підійде для сімейних справ, спілкування із близькими.

БЛИЗНЮКИ:

День чудово підійде для того, щоб виявити ініціативу і у справах, і в особистих стосунках. Чим сміливіше і незвичайніше ваші ідеї, тим вища ймовірність, що вони сподобаються оточуючим. Ви легко порозумієтеся з новими знайомими, з півслова зрозумієте тих, з ким раніше не вдавалося порозумітися.

Можуть з’явитися нові плани, пов’язані з роботою та бізнесом. Ділова інтуїція сьогодні буде особливо гострою. Можливо, ви зрозумієте, як можна збільшити прибутки. День підходить для того, щоб купувати корисну техніку, інструменти та книги.

РАК:

Імовірні дрібні непорозуміння та прикрі події. Проте серйозних наслідків вони не матимуть і незабаром забудуться. Тому не переживайте, зберігайте оптимізм і не кидайте почате, якщо щось не виходить. Якщо ви будете наполегливі, то досягнете відмінних результатів навіть у найскладніших справах.

Небажано обговорювати фінансові питання: через них сьогодні може бути багато суперечок. В іншому ж день буде цілком сприятливим для спілкування. Ви швидко порозумієтеся з дуже різними людьми.

ЛЕВ:

День пройде доволі неспокійно. Він може навіть принести якісь труднощі, але справлятися з ними поодинці вам не доведеться. Поруч будуть люди, на яких можна покластися, і завдяки їх підтримці ви швидко розберетеся з проблемами. Імовірні невеликі грошові надходження з несподіваних джерел, вдалі угоди та покупки.

Добре наводити порядок, позбавлятися непотрібних речей. Багатьом Левам це допоможе настроїтись на позитивний лад, а деяким до того ж подарує нові ідеї. Вечір обіцяє несподівані візити, приємні зустрічі із давніми знайомими.

ДІВА:

Обережніше із грошима. Сьогодні ви можете бути схильні до деякої легковажності у фінансових питаннях, тому ризикуєте витратити значну суму на дрібниці або зробити якісь безглузді покупки. В іншому ж день буде сприятливим. Він підійде для того, щоб повернутись до старих справ, розібратися з тим, до чого довго не доходили руки.

Ладити з оточуючими буде легко. Ви порозумієтеся навіть з тими, кого раніше зовсім не розуміли. Імовірні приємні знайомства. Одне з них може започаткувати довгу дружбу або красиву романтичну історію.

ТЕРЕЗИ:

Настрій буде відмінним і це допоможе вам у вирішенні багатьох проблем. Чи не захочеться відмовлятися від задуманого, якщо щось піде не так. Ви вчасно виявите наполегливість, і досягнете навіть кращих результатів, ніж могли очікувати. Те, як ви справляєтеся з труднощами, справить гарне враження на оточуючих. Багато хто захоче познайомитися з вами ближче, подружитися.

День підійде для покупки. Ви не пропустите шансу придбати потрібні речі і не заплатите за них більше, ніж слід.

СКОРПІОН:

Прислухайтеся до інтуїції: її підказки сьогодні будуть особливо точними та корисними. Завдяки їм ви швидко розберетеся в неоднозначних ситуаціях і порозумієтеся з новими знайомими. Вдалий збіг наштовхне вас на цікаві думки. З’являться плани, на реалізації яких захочеться негайно зосередитися.

Перша половина дня буде особливо сприятливою для творчості. Швидше за все, у цей час знайдеться несподіване застосування багатьом вашим талантам. Пізніше настане чудовий період для розваг, зустрічей із друзями, поїздок та прогулянок.

СТРІЛЕЦЬ:

Непросто зберігатиме самовладання. Сьогодні ви будете запальніші, ніж зазвичай, і реагувати на все, що відбувається, станете набагато гостріше. Піддавшись швидкоплинному пориву, ви можете наговорити зайвого або зробити те, про що потім доведеться пошкодувати. Будьте стриманіше – пізніше ви не раз похваліте себе за те, що не пішли на поводу у емоцій.

Намагайтеся не перевтомлюватись. На цей день краще не будувати грандіозних планів: дозвольте собі невелику паузу, відверніться від турбот. Друзі постараються розвеселити вас, і це напевно вийде.

КОЗЕРІГ:

День порадує приємними подіями та надихаючими новинами. Він добре підійде для того, щоби взятися за щось нове, зосередитися на непростій і важливій справі. Якщо вам буде потрібна допомога, ви швидко її отримаєте. Людей, які готові підтримати вас, поруч буде чимало.

Імовірні вдалі покупки та угоди. У всьому щодо грошей ви можете покластися на інтуїцію: її підказки допоможуть швидко прийняти правильні рішення. Поради друзів краще не залишати без уваги, якщо йдеться про особисті стосунки.

ВОДОЛІЙ:

Ранок навряд чи підійде для важливих та складних справ. По-перше, зосередитись буде непросто, по-друге, ви, швидше за все, втомитеся набагато раніше, ніж доведете розпочате до кінця. До того ж є ризик, що вам доведеться несподівано переключитися на вирішення чужих проблем, і це сплутає ваші плани.

Мине трохи часу, і вплив позитивних тенденцій посилиться. Друга половина дня потішить. На деяких Водоліїв у цей час чекають справжні відкриття. Та й пропозиції, яких не захочеться відмовлятися, не виключені.

РИБИ:

Події цього дня допоможуть вам багато чого поглянути по-новому. Ви можете помітити те, на що раніше не звертали уваги, і зробити з побаченого правильні висновки. Інформація, отримана протягом дня, дозволить уникнути помилок, порожніх хвилювань та зайвої метушні.

Навколишні можуть частіше, ніж зазвичай, втручатися у ваші справи. Це не завжди буде доречним, але ви не сердитиметеся, збережете спокій. Багато гострих кутів вдасться згладити завдяки вашому вмінню не піддаватися на провокації. Вечір пройде спокійно. Його варто провести з найближчими – це всім підніме настрій.

You cannot copy content of this page