fbpx

Гороскоп на 7 травня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Не поспішайте із важливими рішеннями. Сьогодні об’єктивно оцінити ситуацію, що склалася, буде не так просто, ви можете видати бажане за дійсне, переоцінити свої можливості. Деякі Овни до того ж будуть довірливішими, ніж зазвичай. Не виключено, що хтось спробує це скористатися.

День буде сприятливим для творчості та навчання: тут багато даватиметься легко, ви напевно досягнете успіхів. Вечір підійде для спілкування. Ви чудово порозумієтеся і з близькими людьми, і з новими знайомими.

ТЕЛЕЦЬ – На вас чекає сприятливий плідний день. Він підійде і для вже знайомих справ, і для нових. Ви швидко зрозумієте, що дійсно важливо і вимагає уваги саме зараз, і не витрачатимете час на дрібниці. Імовірні грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел, вигідні угоди.

Вдома може бути більше турбот, ніж зазвичай. Не виключено, що ваша допомога буде потрібна комусь із близьких. Друга половина дня підійде для сімейних заходів, зустрічей із родичами та обговорення спільних справ.

БЛИЗНЮКИ – Не все буде даватися легко, але ви все ж таки досягнете успіху в багатьох справах. Звичні методи навряд чи виявляться ефективними, тож готуйтеся імпровізувати і вигадувати щось нове. Давні знайомі, напевно, запропонують допомогу, і вона виявиться дуже доречною.

Ладити з близькими часом буде складно, ймовірні розбіжності та суперечки. Обговорення важливих питань краще відкласти: знайти рішення, яке б сподобалося всім, сьогодні навряд чи вдасться. Друга половина дня буде сприятливою для покупок. Ви оберете речі, які всім сподобаються.

РАК – Сьогодні ви знайдете відповіді на питання, які перш за все ставили в глухий кут. Допоможе вам у цьому інтуїція та спостережливість, а також уміння домовлятися з дуже різними людьми, отримувати від них інформацію. Імовірні зміни на краще у відносинах, які до останнього часу складалися напружено. Залишаться в минулому суперечки, що засмучували і вас, і ваших близьких.

Ви швидко розберетеся з дрібними домашніми справами, не зіткнетеся з труднощами під час вирішення побутових питань. Залишиться достатньо часу для відпочинку та спілкування з друзями, розважальних поїздок.

ЛЕВ – День виявиться особливо сприятливим для спілкування. На нових знайомих ви справите гарне враження, а близьких розумітимете з півслова. Вранці буде можливість обговорити якісь важливі питання, домовитись про спільні дії. Деякі Леви ухвалять серйозні рішення щодо майбутнього. Не виключені грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел.

Друга половина дня пройде дещо напруженіша за першу. Можливо, вам буде важко розібратися у своїх почуттях. Дайте собі трохи часу. Незабаром ви знайдете відповіді на всі запитання.

ДІВА – День принесе несподівані звістки та дивовижні події. Навряд чи вдасться дотримуватися планів, складених раніше. Вас це скоріше потішить, ніж засмутить. Імпровізації виявляться вдалими, рішення, ухвалені без довгих роздумів, будуть вірними.

Добре пройдуть зустрічі з новими знайомими: ви справите сприятливе враження. Ймовірно початок дружніх чи романтичних відносин. Друга половина дня підійде для навчання: у цей час ви багато будете схоплювати на льоту. Варто бути обережніше з грошима, краще не поспішати з покупками та угодами.

ТЕРЕЗИ – День буде неспокійним, насиченим подіями та дуже плідним. Ви встигнете зробити все, що запланували, і навіть більше. Деякі труднощі можуть виникнути, але ви швидко зрозумієте, як з ними впоратися. Імовірні приємні зустрічі, цікаві знайомства. Буде нагода відновити давні стосунки, помиритися з тими, з ким ви були у сварці.

Зверніть увагу на плани, що з’являться у другій половині дня. Їх навряд чи вдасться реалізувати найближчим часом, але незабаром ситуація зміниться, і ви повернетесь до задуманого.

СКОРПІОН – Варто дослухатися порад, якщо їх дають люди, які добре вас знають. Так вам вдасться уникнути помилок і швидко досягти мети. Можна будувати довгострокові плани, але обговорювати їх з кимось поки що рано: спочатку самі обміркуйте все, як слід. Можливі незаплановані витрати. Постарайтеся не витрачати надто багато на те, без чого легко обійтись.

Для спілкування із близькими підійде друга половина дня. Вам не потрібно багато часу, щоб домовитися про якісь важливі речі. Добре складуться сімейні поїздки і це буде вашою заслугою.

СТРІЛЕЦЬ – Ви багато чого досягнете, якщо не будете витрачати час даремно і виявите наполегливість. День підійде для того, щоби взятися за якісь довгострокові проекти; у вас не буде спокуси покинути почате. Ви швидко знайдете союзників та помічників. Вас підтримають навіть ті, від кого ви не очікували нічого подібного.

Перша половина дня буде сприятливою для спілкування та нових знайомств. У другій варто виявити обережність і розбірливість. До вас можуть тягтися сумнівні особи. Не поспішайте ділитися своїми секретами чи важливою інформацією із тими, кого погано знаєте.

КОЗЕРІГ – День розпочнеться дуже вдало. Перша його половина напевно порадує вас добрими новинами. А деякі Козерога в цей час отримають пропозиції, яких не захочеться відмовлятися. Варто прислухатися до інтуїції: вона підкаже вам, як досягти мети та уникнути труднощів. Імовірні невеликі фінансові надходження.

У другій половині дня буде можливість поспілкуватися з людьми, якими ви дуже сумували. Напевно, знайдеться, про що поговорити. Можуть з’явитись і нові спільні плани. На їхньому здійсненні ви зосередитеся найближчим часом.

ВОДОЛІЙ – Вдалий день для того, щоб будувати та обговорювати плани. Інтуїція буде особливо гострою, завдяки її підказкам ви зрозумієте, як розвиватимуться події, які зроблять оточуючі. Свої можливості ви оціните правильно, ілюзій не будуватимете, тому і розчарувань вдасться уникнути.

Вдасться швидко розібратися з дрібними повсякденними справами, залишиться час для відпочинку та приємних занять. Друга половина дня обіцяє приємні сюрпризи закоханим Водоліям. Романтичне побачення буде незвичним та запам’ятається надовго.

РИБИ – Цей день краще підійде для відпочинку, аніж для якихось серйозних справ. Зосередитися буде важче, ніж зазвичай, ви ризикуєте щось випустити з уваги. Можливі дрібні помилки, прикра фінансові втрати. Вони не матимуть серйозних наслідків, але настрій все ж таки можуть зіпсувати.

Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься з часом. Тому якщо ви все ж таки хочете зайнятися чимось важливим, дочекайтеся другої половини дня. А ще подумайте, до кого ви могли б звернутися по допомогу. Поруч, напевно, є люди, на яких можна покластися. Їхня підтримка помітно спростить вам життя.

You cannot copy content of this page