fbpx

Гороскоп на 7 жовтня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

ОВЕН

Ймовірно погіршення сімейних відносин. Завищені претензії до партнера, відповідна агресія можуть привести до повного розриву. Будьте уважні до своїх коханих. Існує ймовірність травми або хвороби, яка потребує тривалого лікування.

ТЕЛЕЦЬ 

Напружений день, пов’язаний з отриманням інформації, духовним переродженням, подоланням нерішучості і сумнівів. Зберігайте потаємні плани і мрії в таємниці від інших: хтось може випадково або навмисно завадити їх виконанню.

Будьте готові до торжества, яке відсвяткуєте з коханою людиною. Планети також радять вам зайнятися спортом – це добре відіб’ється на самопочутті і зовнішньому вигляді.

БЛИЗНЮКИ

День пасивний, може бути важким. Контакти з начальством і колегами утруднені. Емоційна гнучкість і такт повинні сьогодні стати вашими помічниками. Сприятливі контакти з протилежною статтю. Слід зміцнити власні позиції, проявити ініціативу і наполегливість.

РАК 

Події кінця тижня можуть серйозно вплинути на ваше уявлення про самих себе. У сімейному житті можливі ускладнення взаємовідносин з-за дій одного з домочадців. Сьогодні вельми вірогідна неприємна несподіванка.

ЛЕВ 

День несприятливий для поїздок і подорожей. Ймовірно погіршення сімейних відносин. Завищені претензії до партнера, відповідна агресія можуть привести до повного розриву. Життєвий потенціал дещо знижений, тому існує ймовірність загострення хронічних захворювань, небезпечні фізичні навантаження і невиправданий ризик.

ДІВА

День може бути важким, якщо ви не будете шукати способи зміцнення власних позицій, проявляти ініціативу і наполегливість. Не варто псувати свої відносини з начальством, це може перешкодити вам здійснити свої плани, пов’язані або з отриманням нового місця, або з новою цікавою роботою.

Якщо у вас є можливість усамітнитися, скористайтеся нею. Розібравшись в своїх почуттях і думках, можна планувати стратегію і тактику своєї поведінки.

ТЕРЕЗИ

В цілому очікується успішний день, який, ймовірно, запам’ятається рішенням різних проблем. Сприятливий день для нових ділових знайомств. Не виключено, що у вас з’явиться впливовий покровитель. Слідкуйте за прикметами.

СКОРПІОН 

День відзначений підвищеною діловою активністю. Можливо, що вам доведеться з головою зануритися в ділову діяльність, де очікуються свої злети і падіння. Незважаючи на всю тяжкість, перешкоди і випробування на вашому шляху, можливий великий успіх.

Ваші почуття можуть придбати особливої ​​гостроти. Вони знімуть напругу, перевівши її в емоційне русло. Багатьох Скорпіонів-батьків діти порадують своїми успіхами.

СТРІЛЕЦЬ 

Ймовірно, сьогодні сторонній вплив в значній мірі ускладнить просування на шляху до успіху. Прагнення будь-що-будь досягти наміченої мети може змусити вас використовувати заборонені прийоми або вдатися до обману, що негативно позначиться на авторитеті або призведе до конфліктів з оточуючими людьми.

КОЗОРІГ

Важкий день. Не виключені неприємні новини, які зможуть ґрунтовно зіпсувати вам настрій або змусити переглянути свої відносини з деякими з тих, що оточують вас людей.

ВОДОЛІЙ

Психологічний клімат в сім’ї буде повністю залежати від Водолія. Це накладає на нього особливу відповідальність. Контролюйте свої слова і вчинки. Багатьом Водоліям цей день принесе короткочасне блаженство, яке потім зміниться глибоким розчаруванням.

РИБИ

Сьогодні вас чекає погіршення самопочуття, викликане перевитратою життєвої енергії, чергуванням злетів і падінь. Відпочинок, раціональне харчування, що містить достатню кількість вітамінів, і прогулянки на природі допоможуть зупинити негативні процеси. Незважаючи на всю тяжкість, перешкоди і випробування на вашому шляху, зберігайте бадьорість духу.

 

You cannot copy content of this page