fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 8 листопада. Знаки зодіаку, на які найбільше впливає місячне затемнення

Сьогодні, 8 листопада, коридор завершується останнім місячним затемненням у році.

Астрологія — не точна наука і не варто ставитись до гороскопів надто серйозно. Кожна людина індивідуальна і, під яким би знаком зодіаку не народилася, приймає рішення та несе за них відповідальність самостійно.

Місячне затемнення відбувається, коли повний Місяць і Сонце розташовуються в протилежних знаках одне навпроти одного, через що на поверхню Місяця падає тінь. Оскільки такі події досить рідкісні (4 рази на рік) їх вплив досить сильний і помітний. Місячні затемнення, зокрема, нагадують енергію повного місяця, тому вони мають тенденцію висвітлювати теми, які раніше були приховані.

Коридор затемнень, що почався 25 жовтня, впливає досить комплексно на одні й ті самі знаки, й у цьому сезоні це — фіксовані знаки зодіаку (Тельці, Леви, Скорпіони та Водолії). При цьому впливи на кожного з них досить різні, адже затемнення відбувається в різних сферах натальних карт і життя відповідно. Загалом енергія затемнення підштовхує до змін і переосмислень, особливо, коли воно відбувається на осі Скорпіон-Телець.

Тельці

8 листопада місячне затемнення висвітлить ваш перший дім, приносячи бажання віддати перевагу комфорту, безпеці та задоволенням, зосереджених на особистій незалежності. Однак це затемнення насправді буде періодом вашого переродження, навіть якщо зміни не відбудуться відразу. Вам доведеться сприйняти зміни, хоча ви їх не прагнете — саме в цьому й буде головний виклик цього періоду. Пам’ятайте, що ваші дії сьогодні можуть принести вражаючі результати в майбутньому.

Леви

Оскільки Місяць освітлює ваш 10-й дім кар’єри та публічного іміджу, вам варто направити свою увагу та думки саме в цей сектор. Сьогодні в роботі можуть з’явитися раптові зміни та нові умови, однак ваше головне завдання — відфільтрувати необхідне від зайвого в цих нових обставинах. Пам’ятайте про те, що стабільність і надійність кар’єри часто не дає бажаних проривних результатів, тож оберіть, що для вас важливіше: комфорт чи ризик із перспективним успіхом.

Скорпіони

8 листопада місячне затемнення в Тельці висвітлить ваші романтичні стосунки, заохочуючи вас покластися на стабільність, комфорт і безпеку, які пропонують вам ваші зв’язки. Однак перед тим, як досягти цього затишку, ви можете зіткнутися з якимись потрясіннями, котрі вимагатимуть щирості та справжньої близькості. Сьогоднішнє затемнення буде про вашу довіру в близьких стосунках.

Водолії

Оскільки місячне затемнення відбудеться в сфері вашого сімейного життя та дому, саме там буде ваша увага, легка напруга та чимало думок і переосмислень. Сьогодні ідеальний час для того, щоб відпочити вдома, розслабитися та якісно провести час із сім’єю. Якщо ви не почуваєтеся достатньо комфортно вдома, направте свою увагу на вирішення цього питання.