fbpx

Гороскоп на 9 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Сьогодні ви частіше, ніж зазвичай, опинятиметеся в центрі уваги. За вами з цікавістю спостерігатимуть навіть ті, хто раніше взагалі нікого не помічав. Імовірні незвичайні пропозиції. Не варто відмовлятися, якщо вас запросять на якісь незвичайні заходи: добре проведете час.

Можливі фінансові надходження, можливі успішні покупки. Буде можливість придбати речі, які стануть у нагоді і вам, і вашим близьким. Там, де справа стосується фінансів та майна, ви не поспішатимете з рішеннями, тому й помилок не зробите.

ТЕЛЕЦЬ – День буде сприятливим для спілкування. Ладити з оточуючими виявиться простіше, ніж зазвичай, багато хто розумітиме вас з півслова. Якщо ви вирішите взятися за щось нове, то, напевно, швидко знайдете помічників. Можна влаштувати домашнє свято, запросити гостей: все чудово проведуть час.

Намагайтеся не перевтомлюватися: відпочинок для вас сьогодні буде важливішим, ніж зазвичай. Краще не планувати якихось особливо утомливих справ на другу половину дня. Чи не підійде цей час і для далеких поїздок. А ось завдяки невеликій прогулянці ви напевно відчуєте себе краще.

БЛИЗНЮКИ – Краще не відкладати надовго серйозних справ, важливих зустрічей, поїздок. Перша половина дня буде сприятливою для них, а в другій не виключені труднощі та затримки. Багатьом Близнюкам знадобиться вміння швидко знаходити спільну мову з новими знайомими, справляти хороше враження. Не виключено, що у вас з’являться нові друзі.

Можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Ідеться про незначні суми, але сьогодні вони виявляться дуже доречними. Дозволять зробити незаплановані покупки, порадувати близьких приємними сюрпризами.

РАК – День може виявитися досить стомлюючим, але проведете ви його, напевно, дуже плідно. Вдасться повернутися до тих питань, які довго залишалися невирішеними, завершити те, що було розпочато раніше. Легко знайти нових союзників. Ви швидко зрозумієте, чим можна їх зацікавити. Деякі Раки потоваришують з тими, з ким раніше змагалися.

Емоційне тло дня буде сприятливим. Навіть якщо щось піде не за планом, ви не засмутитеся і не турбуватиметеся, а збережете оптимізм і впевненість в успіху. І все вийде, навіть не сумнівайтесь!

ЛЕВ – Не варто розпочинати день із важливих рішень. В цей час буде важко зосередитися і правильно оцінити ситуацію, тому ймовірність помилок є високою. Не поспішайте пов’язувати себе серйозними зобов’язаннями, не давайте обіцянок, якщо хоч трохи сумніваєтеся в тому, що зможете їх виконати.

Друга половина дня складеться набагато вдаліше за першу. Вона підійде і для нових справ, і для завершення старих і для допомоги людям, про долю яких ви турбувалися. Можна вирушати в поїздки: вони будуть успішними і приємними.

ДІВА – Будь-які дрібні події сьогодні здаватимуться надзвичайно важливими, і ви можете почати хвилюватися через будь-яку дрібницю. Однак люди, готові підтримати і допомогти, виявляться поруч, і наодинці зі своїми труднощами ви не залишитеся.

Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься з часом. Друга половина дня пройде приємніше за першу, подарує більше приводів для радості. Вона підійде для спілкування із близькими людьми, сімейних заходів, зустрічей із друзями. Можливі фінансові надходження з несподіваних джерел, успішні покупки.

ТЕРЕЗИ – Не потрібно багато часу, щоб розібратися зі справами. Ви знайдете оригінальний і ефективний спосіб вирішення старих проблем, а новим просто не дозволите з’явитися. День буде сприятливим для спілкування із близькими, обговорення планів, які ви реалізуєте разом. Приводів для суперечок не буде.

Імовірні приємні знайомства. Ви, напевно, справите гарне враження навіть на тих, кому зазвичай взагалі ніхто не подобається. Деякі Терези отримають пропозиції, на які без довгих роздумів дадуть згоду.

СКОРПІОН – Починайте день із найважливіших і найскладніших справ. Вам не доведеться справлятися з ними самостійно: поруч виявляться ті, до кого можна звернутися по допомогу. Не виключено, що нагадають про себе давні знайомі, і ви будете дуже раді. Не пропустіть можливість відновити стосунки, про розрив яких ви шкодували.

День підійде для вирішення фінансових та майнових питань, а також для складання офіційних документів. А ще дуже корисно обміркувати професійні плани. Ви побачите можливості, про які раніше навіть не замислювалися.

СТРІЛЕЦЬ – Якщо ви плануєте присвятити день важливим справам, не розраховуйте, що впораєтеся з ними швидко. Навіть вирішення звичних завдань може вимагати більше часу, ніж зазвичай. А якщо ви візьметеся за щось нове, будьте готові до непорозумінь та невдалих збігів, які призведуть до затримок.

В особистих відносинах переважатиме вплив позитивних тенденцій. Ви легко порозумієтеся з новими знайомими, швидко з ними подружитеся. Час, проведений із близькими, буде особливо приємним. Настрій помітно покращає.

КОЗОРІГ – Не поспішайте приймати важливі рішення: на жаль, ви можете помилитися. Перш, ніж робити щось, порадьтеся з людьми, досвіду та знанням яких довіряєте. Легко буде впоратися з вирішенням повсякденних завдань, чи вдасться завершити справи, розпочаті раніше. У другій половині дня можливі невеликі фінансові надходження.

День підійде для відпочинку, відволіктися від турбот, змінити обстановку буде особливо корисно. Друзі зрадіють зустрічі з вами, напевно, запропонують щось цікаве. Приємні сюрпризи чекають на закоханих Козерогів.

ВОДОЛІЙ – Не починайте день із розв’язання складних завдань: потрібний час для цього настане пізніше. Ранок підійде для спілкування з близькими, прогулянок та якихось приємних занять. На багатьох Водоліїв чекають приємні сюрпризи. Імовірні хороші новини, що стосуються важливої для вас справи. Проблеми, які раніше змушували вас хвилюватися, залишаться в минулому.

Друга половина дня буде дуже плідною. Покладіться на інтуїцію: вона підкаже, на чому потрібно зосередитися і як досягти успіху. Не виключені зустрічі з людьми, з якими ви колись дружили. Якщо ви захочете поновити стосунки, зробити це буде легко.

РИБИ – Непоганий день для обговорення важливих питань, розмов про справи, яким давно вже час було приділити увагу. Стане ясно, як вирішити проблеми, які насамперед засмучували і вас, і ваших близьких. Легко даватиметься навчання. Ви швидко запам’ятаєте все, що потрібно, розберетеся, що здавалося складним.

Не буде приводів для суперечок із близькими, навпаки: ви легко домовитеся з ними про загальні плани, та й просто чудово проведете час разом. Вдало складуться поїздки, і неважливо, чи планували ви їх заздалегідь чи ухвалили рішення в останню хвилину.

You cannot copy content of this page