fbpx

Гороскоп на 9 грудня 2021 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 9.12.2021 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на 9 грудня 2021 року Овен

Несприятливий у фізичному плані день. Сьогодні можливі проблеми зі здоров’ям чи емоційний стрес. Контролюйте свої емоції. Зірки рекомендують братися тільки за ті справи, в яких ви повністю знаєтеся.

Уникайте ризиків, роботи з ріжучими інструментами, електроприладами – дійте лише перевіреними способами. Сни можуть бути віщими. Негода уві сні або наяву – ознака небезпеки, що наближається.

Гороскоп на 9 грудня 2021 року Телець

Сприятливий день для колективних заходів, фізичних навантажень, активного відпочинку на свіжому повітрі. Настає чудовий час для роздумів про перехід до нового виду діяльності, відновлення та зміцнення старих зв’язків або надання допомоги близьким.

Ймовірно, несподівана звістка змусить вас змінити плани. Намагайтеся виявляти мудрість та витримку. Швидше за все, саме цей день дозволить вам вирішити одну із сімейних проблем.

Гороскоп на 9 грудня 2021 року Близнюки

Сьогодні вам загрожують непорозуміння у відносинах з оточуючими, але якщо вчасно стримуватимете себе, нічого серйозного не станеться. Зірки не радять гнатися за новизною та змінами. У другій половині дня можливі романтична зустріч чи нове знайомство.

Гороскоп на 9 грудня 2021 року Рак

Життєвий потенціал знижений. Несприятливе розташування зірок може призвести до проблем зі здоров’ям. Особливо це стосується чоловіків-Раків.

Сьогодні ви можете відчути головний біль, біль у колінних суглобах. Не виключено інфекційне захворювання. Ваші впертість і небажання слідувати порадам лікаря можуть надати хворобі затяжного характеру.

Гороскоп на 9 грудня 2021 року Близнюки

Важкий та небезпечний день. Відносини з партнерами, друзями та близькими людьми перевірятимуться на стійкість. Проблеми, що накопичилися, вимагають негайного вирішення.

Постарайтеся зібратися і не витрачайте життєву енергію через дрібниці. Краще відмовитися від нових проектів та укладання договорів. Запасіться терпінням до сприятливішого періоду.

Гороскоп на 9 грудня 2021 року Лев

Непорозуміння на службі або у відносинах з партнерами можуть негативно вплинути на стан справ. Сьогодні особливо небезпечна перенапруга через різке зниження життєвого потенціалу.

Чоловікам-Дівам не слід розпочинати нові справи, працювати з документами, швидко їздити. Імовірні ускладнення в особистому житті чи любовні розчарування. Вам потрібно впоратися з емоціями та переосмислити свої вчинки. Не відмовляйтеся від допомоги та підтримки близьких та друзів.

Гороскоп на 9 грудня 2021 року Діва

День символізує переоцінку цінностей. У багатьох Терезів з’явиться бажання позбутися непотрібного спілкування. Було б непогано розібратися в собі і у відносинах з оточуючими, правильніше вибудувати систему цінностей, позбутися негативу, що накопичився.

Гороскоп на 9 грудня 2021 року Терези

Для багатьох Скорпіонів сьогодні буде характерна стійкість та вміння маневрувати, дисципліна та контроль над емоціями.

У критичних ситуаціях це допоможе уникнути розбіжностей та скандалів із родичами. Сімейна гармонія у ваших руках, і головна її умова – ваша бездоганна поведінка.

Гороскоп на 9 грудня 2021 року Стрілець

День символізує вибір. Сьогодні багато Стрільців опиняться перед вибором між боргом та задоволенням. Вибирайте!

Якщо виявите твердий намір вкластися в бюджет, має сенс усамітнитися на дачі і насолодитися відпочинком. У цьому випадку бюджет, звичайно, набуде рівноваги, але цікаве знайомство з перспективним фіналом ви явно пропустите.

Гороскоп на 9 грудня 2021 року Козорог

У цей період розкриваються нові перспективи та нові несподівані можливості, зумовлені співпрацею та появою нових друзів. Подорож обіцяє не тільки певний зиск, але також допоможе зміцнити здоров’я, що похитнулося, і подарує цікаву зустріч.

Зараз вам буде дуже корисна подорож, зміна обстановки заспокоїть нерви, розвага дасть їжу фантазії і розуму.

Гороскоп на 9 грудня 2021 року Водолій

Сприятливий день, пов’язаний із засвоєнням космічної енергії, набуттям любові, прощенням. Більшість Водоліїв відрізнятиме емоційна врівноваженість, вміння дотримуватися традицій та загальноприйнятих норм.

День сприятливий для одруження, зачаття, гармонійних сімейних відносин. Великі покупки можуть бути успішними.

Гороскоп на 9 грудня 2021 року Риби

День буде вдалим, якщо ви сплануєте його наперед. Швидше за все, саме цей день дозволить вам дійти згоди з партнером або здобути мир у душі.

Ви можете відчути необхідність у порадах друзів, проте не варто повністю на них покладатися – не виключені розчарування. Імовірні віщі сни.

Related Post

Гороскоп на 28 липня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 28 липня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 28.07.2021 року для кожного знака Зодіаку Гороскоп на 28 липня 2021 року Овен Овнам не варто перевантажувати себе в цей день, нервова система на межі, енергетика ослаблена.

“Чорне Сонце”: на кого найсильніше вплине найближче сонячне затемнення 4 грудня“Чорне Сонце”: на кого найсильніше вплине найближче сонячне затемнення 4 грудня

Астрономічне явище здатне кардинально змінити життя людей на кілька років уперед Астрологи розповіли про важливе сонячне затемнення у знаку Стрільця, яке відбудеться 4 грудня. Затемнення буде повним – Місяць повністю

З 28 липня везіння повернеться до 5-ти знаків Зодіаку: Що ще принесе іншим знакам Ретро ЮпітерЗ 28 липня везіння повернеться до 5-ти знаків Зодіаку: Що ще принесе іншим знакам Ретро Юпітер

 28 липня 2021 року Юпітер повертається в Знак Водолія. Раз на рік він знаходиться в ретроградної фазі свого руху, яка триває чотири місяці. Юпітер – планета соціальна. Тому її ретроградність