fbpx

Гороскоп на 9 липня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Початок дня навряд чи підійде для того, щоб починати серйозні справи або вести важливі розмови. Імовірні затримки та прикрі непорозуміння, несподівані дрібні проблеми. Цей час сприятливий для завершення розпочатого раніше, а також для вирішення звичних, добре знайомих завдань.

Пізніше треба буде приділити увагу близьким. Можливо, потрібно буде зайнятися домашніми справами, про які ви останнім часом не згадували. Не виключено дрібних фінансових втрат. Краще не поспішати з покупками та угодами.

ТЕЛЕЦЬ:

Без хибної скромності розповідайте про свої успіхи та перемоги, ділитесь ідеями з тими, хто може допомогти у їх здійсненні. Вам вдасться знайти нових союзників, заручитись підтримкою впливових людей. Імовірні знайомства, які отримають романтичне продовження. Ви справите хороше враження навіть на тих, хто зазвичай налаштований критично стосовно оточуючих і помічає лише їхні недоліки.

Буде можливість побачитись із давніми знайомими, спокійно обговорити з ними якісь серйозні питання. Ви здивуєтеся, як добре вас розуміють оточуючі – навіть ті, від кого ви не очікували нічого подібного.

БЛИЗНЮКИ:

Початок дня пройде досить безглуздо: буде багато розмов та суперечок, навряд чи вдасться зосередитись на справах. Здивують і несподівані новини. Пам’ятайте, що сьогодні варто ретельно перевіряти будь-яку інформацію, що надходить. Є ризик, що хтось спробує ввести вас в оману.

Друга половина дня буде зовсім іншою: вдалою та плідною. Ви чудово впораєтеся зі складною справою, досягнете успіху там, де інші зіткнулися з непереборними труднощами. Вечір буде дуже сприятливим для спілкування. Добре відбудуться і ділові, і особисті зустрічі.

РАК:

Будьте уважні та наполегливі: саме це допоможе досягти успіху у складних справах, вирішити питання, які інших поставили в глухий кут. Стане в нагоді і вміння ладити з людьми. Якщо сьогодні ви поведете себе правильно, то знайдете союзників, підтримка яких стане вам у нагоді ще не раз.

Сприятливою для спілкування із близькими буде друга половина дня. Ви зрозумієте, що турбує людей, які вам дорогі, намагатиметеся допомогти їм, підняти настрій. Ваші ідеї щодо майбутніх поїздок, відпочинку або якихось розважальних заходів усім сподобаються.

ЛЕВ:

Зберігати спокій вам сьогодні буде складніше, ніж зазвичай. Надходить надто багато суперечливої ​​інформації, і не завжди зрозуміло, на що треба звертати увагу, а що варто ігнорувати. Люди, з якими можна порадитися, з’являться трохи згодом. Поки що вам потрібно приймати рішення самостійно, і це не завжди дається легко.

Друга половина дня принесе несподівані зустрічі. Деякі Леви мають вести розмови, до яких вони давно готувалися. Не виключено, що нагадають про себе дуже давні знайомі, і ви будете раді відновити зв’язки.

ДІВА:

Початок дня може бути непростим: щось піде не за планом, важко буде зосередитись на тому, що вам цікаво. У цей час краще не приймати серйозних рішень щодо особистих відносин. Швидколітні емоції будуть надто сильні і можуть завадити зробити правильний вибір.

Набагато спокійніше пройде друга половина дня. Це чудовий час для важливих справ. Зосередьтеся на них і не відволікайтеся на дрібниці. Ви з усім швидко впораєтеся, не припуститеся навіть дрібних помилок. Вдалим буде цей період і з погляду особистих стосунків.

ТЕРЕЗИ:

На початку дня події розвиватимуться неспішно. Можна скористатися цим, щоб завершити справи, розпочаті раніше, вирішити якісь питання, які давно вимагали уваги. Не виникне проблем із оформленням документів, вдалим буде звернення до державних організацій.

Пізніше настане більш насичений період. Несподівано з’являться нові цікаві завдання, ви з ентузіазмом візьметеся за їхнє вирішення. Новина, якою поділяться старі друзі, наштовхнеться на цікаві думки, ви зрозумієте, чим хотіли б займатися найближчим часом.

СКОРПІОН:

Багато дрібниць сьогодні здаватимуться важливими, через це буде складно зберегти гарний настрій. Пам’ятайте: значна частина проблем, що виникають, незабаром вирішиться. Швидше за все, вам навіть докладати якихось зусиль для цього не доведеться. До того ж поряд будуть друзі, які готові підтримати і надихнути вас.

У першій половині дня краще займатись звичними, знайомими справами. Пізніше захочеться взятися за щось нове, і обставини будуть для цього сприятливими. Ви швидко досягнете перших успіхів.

СТРІЛЕЦЬ:

Будьте особливо уважні до дрібниць. Сьогодні такий підхід дозволить вам уникнути багатьох труднощів та напружених моментів, впоратися з тим, що раніше не виходило. Ви вчасно помітите те, що вислизнуло від інших, тому зможете перемогти навіть над найсильнішими суперниками.

День буде сприятливим для активного відпочинку, занять спортом та подорожей. Друзі та інші близькі люди охоче складуть вам компанію, ви чудово проведете час. Невеликі покупки виявляться вдалими.

КОЗЕРІГ:

Сприятливий день для роботи та корисних справ, розпочала співпрацю з новими партнерами та зміцнення існуючих зв’язків. Стануть в нагоді досвід і знання, отримані раніше. Ви не припуститеся навіть дрібних помилок, здійсните все, що задумали, і навіть більше. Імовірні грошові надходження, зокрема з несподіваних джерел.

Корисно виявитиме ініціативу в особистих відносинах. Охочі охоче відгукнуться на ваші пропозиції, підтримають ідеї. Вечір обіцяє приємні сюрпризи закоханим представникам знаку.

ВОДОЛІЙ:

Яскравим, насиченим та цікавим буде початок дня. Імовірні несподівані події, яким ви будете дуже раді, вдалі збіги та приємні сюрпризи. Потішать давні знайомі, перевірені союзники. Завдяки їм ви встигнете зробити навіть більше, ніж розраховували.

Друга половина дня навряд чи підійде до серйозних справ. Швидше за все, вам захочеться відпочити та відновити сили, і така нагода буде. Ви чудово проведете час із близькими людьми, із задоволенням побачитеся з давніми друзями. Можна робити невеликі покупки.

РИБИ:

Беріться за важливі та складні справи. День буде плідним і цікавим, ви досягнете успіху в складних справах, добре впораєтеся з тим, що довго не виходило. Можуть нагадати себе люди, з якими ви колись разом працювали. Швидше за все, вони запропонують щось цікаве, і в таких випадках можна погодитися без довгих роздумів.

У першій половині дня приймати будь-які рішення краще самостійно, прислухаючись до підказок інтуїції та керуючись здоровим глуздом. Пізніше, навпаки, настане час, що підходить для того, щоб звернутися до когось за порадою.

You cannot copy content of this page