fbpx

Гороскоп на 9 липня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

День принесе чимало несподіванок. Чи вдасться діяти за планом. Набагато ймовірніше, що треба буде на ходу вигадувати щось нове, шукати нестандартні рішення. Як ви з цим упораєтесь? Просто відмінно. Інтуїція підкаже, як треба діяти, а досвід допоможе уникнути помилок.

Емоційне тло буде сприятливим на початку дня, а ось пізніше може стати більш напруженим. Постарайтеся не переживати через дрібниці і заздалегідь подумайте про те, чим порадувати себе. Вечір підійде для зустрічі з друзями чи сімейного заходу, а от романтичне побачення може пройти не так добре, як вам хотілося б.

ТЕЛЕЦЬ

Почніть день із найскладніших справ. Навіть якщо не все відразу вийде добре, у вас не виникне бажання кинути задумане, і ви обов’язково досягнете потрібного результату. Можна звернутися за допомогою до давніх знайомих, але найважливіші питання ви вирішите самостійно.

Чудові новини принесе друга половина дня. Стане ясно, що проблеми, що турбували вас раніше, залишилися в минулому, приводів для занепокоєння стане набагато менше. Імовірні приємні події у сім’ї. Деякі Тельці помітять, що жити з родичами стало набагато простіше.

БЛИЗНЮКИ

Не сприймайте близько до серця дрібні неприємності, які можуть виникнути на початку дня. Цей час навряд чи підійде для складних та важливих справ чи вирішення серйозних питань. Просто почекайте трохи: дуже скоро ви відчуєте, що вплив позитивних тенденцій посилився. Тоді ви й почнете діяти.

Друга половина – час відмінних ідей та цікавих пропозицій. Друзі поділяться планами, у здійсненні яких ви, напевно, захочете взяти участь. Не виключена зустріч із людиною, за якою ви дуже сумували.

РАК

День складеться вдало. Ви не будете витрачати час на дрібниці, встигнете зробити чимало корисного і для себе, і для оточуючих. Не виникне серйозних проблем у роботі. Якщо ви сьогодні візьметеся за нові справи, то напевно швидко зрозумієте, як досягти успіху. Імовірні фінансові надходження. Деякі Раки зроблять дуже вдалі покупки.

Навколишні можуть частіше, ніж зазвичай, втручатися у ваші справи, часом дратуючи вас не на жарт. Однак, конфліктів через це не виникне. Ви знайдете спосіб розрядити обстановку та підняти всім настрій.

ЛЕВ

Домовитися про щось із оточуючими сьогодні буде складніше, ніж зазвичай. Можливі розбіжності через дрібниці. Намагайтеся уникати довгих суперечок: час можна провести набагато корисніше. Люди, які спочатку сумніватимуться у ваших ідеях, змінять свій час незабаром після того, як ви приступите до реалізації задуманого.

Варто виявити ініціативу в особистих відносинах, потрібних моментів для цього буде достатньо. Підійде день і для того, щоб постаратися відновити стосунки, якими ви дорожили.

ДІВА

Не поспішайте розпочинати важливі розмови: друга половина дня підійде для них набагато краще, ніж перша. Вранці може бути непросто порозумітися навіть з тими, з ким ви раніше відмінно ладнали. Розбіжності можливі і роботі, і вдома. Ви зможете покласти їм кінець, якщо збережете спокій, не гарячкуєте.

Друга половина дня буде сприятливою та плідною. Вдасться вирішити завдання, які здавались складними, успішно завершити справи, яким ви насамперед віддали багато сил. Вечір принесе добрі новини, важливі і для вас, і для ваших близьких.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні ви зможете домовитися навіть з тими, з ким раніше знаходили спільної мови, або залучити на свій бік нових союзників. Імовірні пропозиції щодо нової роботи або довгострокової співпраці. Деякі з виявляться дуже привабливими, ви без довгих роздумів відповісте згодою і не пошкодуєте про це.

Зверніть увагу на ідеї, що з’являться у другій половині дня. Можливо, їх не вдасться реалізувати відразу, але пізніше ви, напевно, повернетесь до задуманого. А ще цей час обіцяє гарні новини Терезам, зайнятим вирішенням сімейних проблем.

СКОРПІОН

Початок дня обіцяє важливі зустрічі. Добре пройдуть переговори, у тому числі такі, від яких ви не очікували нічого особливого. Вдасться порозумітися навіть з тими, хто раніше не був схильний до спілкування і відкидав будь-які пропозиції. Підійде цей час і для навчання. Ви швидко запам’ятаєте все, що може стати в нагоді.

Пізніше потрібно буде повернутися до поточних справ, не надто цікавих, але все ж таки які потребують уваги. Тут можуть виникнути якісь дрібні труднощі, але поряд будуть люди, які готові будь-якої миті прийти на допомогу. Імовірні хороші новини щодо ваших близьких.

СТРІЛЕЦЬ

Перша половина дня може завдати дрібних неприємностей, приводів для хвилювань. Але нерозв’язних проблем не виникне, а з рештою ви швидко впораєтеся. Не поспішайте розпочинати серйозні розмови, особливо якщо вони стосуються роботи. Для таких розмов більше підійде друга половина дня.

Імовірні фінансові надходження. Вони можуть виявитися невеликими, але все ж таки будуть дуже доречними, оскільки дозволять зробити якісь незаплановані покупки або влаштувати маленьке свято для близьких. Небажано позичати: вам навряд чи повернуть ці гроші вчасно.

КОЗЕРІГ

Важко буде не переживати через дрібниці. Емоційне тло сьогодні може виявитися особливо напруженим, тому ви навіть дрібні неприємності прийматимете особливо близько до серця. Намагайтеся налаштуватися на позитивний лад: саме з цього почнуться зміни на краще. Добре, якщо поряд будуть люди, які знають, як підбадьорити та підтримати вас.

День загалом буде сприятливим для роботи, а друга його половина виявиться особливо плідною. Ви вирішите одразу кілька важливих питань, успішно завершите справи, яким багато сил віддали. Справ буде багато, але у вас напевно залишиться час для відпочинку та спілкування з близькими.

ВОДОЛІЙ

День принесе чимало подій, причому серед них будуть абсолютно несподівані для вас. Тому діяти за планом навряд чи вдасться. Але це не біда: ви швидко зорієнтуєтесь у ситуації, інтуїція підкаже, що варто зробити. Сміливі експерименти виявляться вдалими.

Буде нагода побувати на якихось цікавих заходах. Не виключено знайомство, яке започаткує довгі дружні або романтичні відносини. Вам не знадобиться багато часу, щоб скласти вірне враження про людину, яку ви сьогодні зустрінете вперше.

РИБИ

На вас чекає насичений день. Займатися належить не лише власними справами, а й вирішенням чужих проблем, причому останнє може забрати більше часу, ніж ви очікували. Давні знайомі підтримають багато ваших починань, але не завжди будуть безкорисливими. Тож не дивуйтеся, якщо вони незабаром попросять вас про якісь послуги.

День навряд обійдеться без труднощів. Але ви не переживатимете через них, збережете оптимізм і впевненість в успіху. І недаремно: у вас дійсно багато вийде відмінно, якщо ви виявите наполегливість.

You cannot copy content of this page