fbpx

Гороскоп на 9 листопада 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

За що б ви не бралися в першій половині дня, майте на увазі, що швидко досягти успіху навряд чи вдасться. Труднощі можуть виникнути навіть там, де ви їх зовсім не чекали. Імовірні невдалі збіги, непорозуміння, через які не вдасться вчасно завершити розпочате. Але ви виявите наполегливість і, звичайно, не кинете почате. Тому все ж таки досягнете успіху.

Вплив позитивних тенденцій посилюватиметься з часом. Друга половина дня складеться вдало першою, відкриє більше можливостей. Не виключено, що у цей час у вас з’являться союзники та нові друзі.

ТЕЛЕЦЬ:

Імовірні затримки у справах, але загалом день складеться непогано. Намагайтеся не поспішати з рішеннями і не брати на себе якихось серйозних зобов’язань, якщо у вас є хоча б найменші сумніви щодо того, що їх вдасться виконати. Важлива розбірливість у ділових відносинах, краще покладатися тільки на перевірених союзників.

День буде сприятливим для спілкування із близькими, зустрічей із друзями, романтичних побачень. Добре складуться поїздки, особливо якщо ви вирушите в дорогу разом із коханою людиною. Можливі несподівані подарунки, приємні сюрпризи.

БЛИЗНЮКИ:

День буде досить стомлюючим: вам належить багато зробити, вирішити непрості завдання. Готуйтеся вчитися на ходу, знань, отриманих раніше, може не вистачити для досягнення мети. На щастя, поряд будуть люди, до яких можна звернутися за допомогою та порадою. Вони будуть раді вам підтримати.

Перша половина дня принесе чимало турбот, друга ж складатиметься набагато вдаліше. Вона особливо сподобається закоханим Близнюкам, на яких чекає чимало приємних моментів. Підійде цей час і для вирішення питань, пов’язаних із фінансами.

РАК:

Запасіться терпінням. Не все відразу вийде добре, вам доведеться попрацювати, щоб досягти мети. Робочі завдання можуть виявитися складнішими, ніж ви думали. Не виключено, що доведеться виправляти чужі помилки, або доробляти те, що інші покинули на півдорозі. Буде непросто, але ви з усім упораєтесь. Деякі Раки досягнуть навіть кращих результатів, ніж очікували.

Друга половина тижня буде сприятливою для вирішення фінансових питань. Підійде цей час і для того, щоб робити покупки. Вдасться придбати речі, які довго радуватимуть вас та ваших близьких.

ЛЕВ:

Непросто зберігатиме спокій на початку дня. Цей період буде відрізнятися напруженим емоційним тлом, не виключено, що ви почнете нервувати, самі до ладу не розуміючи, чому. Деяким Левам буде складно жити з оточуючими, але більшості представників знаку вдасться уникнути серйозних конфліктів.

Друга половина дня обіцяє зміни на краще, вдалі збіги, якісь приємні події. Імовірні несподівані зустрічі. Не виключено і знайомство, з якого розпочнуться дружні чи романтичні стосунки.

ДІВА:

Навряд чи вдасться уникнути розбіжностей та суперечок. Знаходити спільну мову з оточуючими вам сьогодні буде складніше, ніж зазвичай. Не виключені конфлікти на роботі, які можуть завадити вам вчасно впоратися з розпочатими справами. Однак серйозних проблем не виникне: у потрібний момент ви зосередитеся і надолужить втрачене.

Друга половина дня принесе добрі ідеї, а також нові плани, які захочеться найближчим часом втілити у життя. Порадують зустрічі з давніми друзями, людьми, які добре вас знають і підтримують у всьому.

ТЕРЕЗИ:

Навряд чи день складеться так, як ви очікували. Можуть зненацька з’явитися нові завдання та турботи, не виключено, що доведеться відкласти власні справи, щоб зайнятися чужими. Будьте готові вирішувати кілька питань одразу, думати про багато речей одночасно. Це непросто, але впораєтеся ви просто чудово.

Початок дня підійде для вирішення фінансових питань. Тут ви можете покластися на інтуїцію: вона підкаже, як краще розпорядитись грошима, які покупки варто зробити. Пізніше першому плані вийдуть особисті відносини, захочеться приділити увагу близьким.

СКОРПІОН:

День буде сприятливим із погляду особистих стосунків. Він добре підійде для спілкування з давніми знайомими та іншими людьми, близькими вам за духом. Ви помиритеся з тими, з ким були в сварці, зрозумієте, чому ваші друзі роблять так, а не інакше. Середина дня обіцяє приємні знайомства.

Справ виявиться більше, ніж ви очікували. До запланованих завдань можуть додатися зовсім нові, що виникли зовсім недавно. Впоратися з їх рішенням вдасться не одразу. Доведеться похвилюватися, проте ви обов’язково досягнете свого.

СТРІЛЕЦЬ:

День підійде для ділових переговорів, спілкування з людьми, яких би ви хотіли бачити своїми союзниками. Вам вдасться справити гарне враження, розповісти про свої ідеї так, що до них ніхто не залишиться байдужим. Імовірні гарні новини від давніх знайомих. Люди, з якими ви колись співпрацювали, можуть знов запропонувати щось цікаве.

З’явиться багато нових ідей та планів, але не все, що було задумано, вдасться здійснити одразу. Можливі несподівані затримки на шляху до мети. Однак вони не змусять вас відмовитись від задуманого.

КОЗЕРІГ:

День буде непростим. Знадобиться наполегливість, щоб досягти поставленої мети, не все відразу виходитиме добре. Імовірні непорозуміння, з якими не одразу вдасться розібратися, а також прикрі помилки. Але ви швидко зрозумієте, що потрібно зробити, щоб змінити ситуацію на краще.

Вранці корисно буде проявити ініціативу у справах та й просто зосередитися на роботі. У другій половині дня для багатьох Козерогів вийдуть на перший план особисті стосунки, тут можливі помітні зміни на краще.

ВОДОЛІЙ:

Початок дня може бути напруженим. У цей час вам складно буде правильно зрозуміти оточуючих, здогадатися, чого вони насправді хочуть. Варто бути обережнішим із новими знайомими: ваше перше враження про них навряд чи буде вірним. За порадами та підказками намагайтеся звертатися до тих, кого добре знаєте.

Друга половина дня пройде набагато приємніше. Вона порадує вдалими збігами, дивовижними подіями. Цей час буде особливо сприятливим для спілкування з людьми, на яких ви хотіли б зробити гарне враження.

РИБИ:

Початок дня буде вдалим для ділових переговорів, зустрічей із людьми, з якими ви хотіли б співпрацювати. Імовірні незвичайні пропозиції, а також корисні знайомства. Однак майте на увазі: всі домовленості, яких вдасться досягти в цей час, будуть мати попередній характер.

Друга половина дня буде повною справ, серед яких можуть виявитися і досить складними. Чимало терпіння буде потрібно від риб, зайнятих оформленням документів: тут можливі і непорозуміння, і несподівані затримки. У будь-яких справах намагайтеся розраховувати переважно на власні сили, так що у вас буде більше шансів досягти успіху.

You cannot copy content of this page