fbpx

Гороскоп на 9 лютого 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Початок дня складеться вдало, якщо ви зосередитеся на найважливіших справах. Ви зможете досягти помітних успіхів, не допустіть навіть дрібних помилок. Ймовірно вдале рішення з юридичних і майнових питань. Намагайтеся не відволікатися на дрібниці, не гаяти часу на порожні суперечки.

Друга половина дня підійде для сімейних справ, спілкування із родичами, зустрічей із давніми знайомими. Розмови з близькими піднімуть настрій, до того ж ви, напевно, дізнаєтеся багато нового. Не виключені романтичні сюрпризи.

ТЕЛЕЦЬ – День буде досить стомлюючим, але пройде все ж таки непогано. Швидше за все, вам доведеться займатися кількома справами одразу, і це змусить турбуватися. Однак ви не припуститеся серйозних помилок, не забудете нічого важливого. У вирішенні важливих питань можна покластися на давніх перевірених союзників. А от із тими, кого вперше зустріли нещодавно, будьте насторожі: такі люди можуть підвести.

Імовірні приємні події в сім’ї, хороші новини щодо ваших близьких. Багатьох Тельців порадують зустрічі зі старими друзями. Знайдеться безліч цікавих тем для розмови, можуть виникнути спільні плани.

БЛИЗНЮКИ – Не поспішайте із рішеннями. Може здатися, що настав підходящий момент для кардинальних змін у житті, але перш ніж робити перші кроки в новому напрямку, потрібно розібратися в ситуації та розставити пріоритети. Варто дослухатися порад, якщо їх дають люди, які добре вас знають.

День обіцяє зміни на краще у відносинах із людьми, які вам особливо дорогі. Образи та непорозуміння залишаться в минулому, спілкування радуватиме. Імовірні цікаві пропозиції. Ви не пошкодуєте, якщо дасте відповідь на них згодою.

РАК – Початок дня може принести якісь несподівані події, дивні події, які виведуть вас із рівноваги. Але особливо переживати не варто: ви швидко зрозумієте, як отримати користь із ситуації, що склалася. Деякі Раки побачать професійні можливості, яких раніше не помічали.

Друга половина дня вимагатиме обережності у всьому, що стосується грошей. Не поспішайте із покупками, подумайте двічі, перш ніж витрачати значну суму на розваги. В іншому ж цей час буде сприятливим. Закоханим Ракам воно обіцяє романтичні сюрпризи.

ЛЕВ – Початок дня буде сприятливим із погляду роботи. Відкриються нові перспективи у професійній сфері, деякі Леви отримають пропозиції, про які давно мріяли. Вдало відбудуться переговори. Ваші ідеї зацікавлять багатьох, і ви, напевно, знайдете союзників і помічників.

Пізніше ділова активність піде на спад, захочеться відпочити та відволіктися від турбот. Настане відповідний час для прогулянок та поїздок. Давні друзі та інші близькі люди охоче складуть вам компанію. Не розчарує й маленьку романтичну подорож.

ДІВА – Вас чекає цікавий насичений день, який чудово підходить для того, щоб взятися за щось нове. Інтуїція підкаже, на чому краще зосередитись. Імовірні корисні знайомства. Ви справите гарне враження навіть на тих, хто зазвичай налаштований критично, зауважує лише чужі недоліки.

Ви будете особливо спостережливі, дрібні деталі не уникнуть вашої уваги. Ви і самі не припуститеся помилок, і іншим допоможете уникнути їх. Люди, які зіткнулися з труднощами або опинилися в нестандартній ситуації, будуть вдячні вам за підтримку, допомогу та поради.

ТЕРЕЗИ – Зосередитися сьогодні буде складніше, ніж зазвичай, тому ви ризикуєте зробити прикри помилки, випустити з уваги щось важливе. Багатьом Терезам будуть корисні поради давніх знайомих. А ось рекомендації тих, з ким ви вперше зустрілися зовсім недавно, навряд чи будуть корисні: такі люди просто не зможуть зрозуміти, чого ви насправді хочете.

День підійде для спілкування із близькими, дружніх зустрічей, романтичних побачень. Ви будете з півслова розуміти тих, хто вам дорогий. Не виключено несподіваних подарунків, сюрпризів, які запам’ятаються надовго.

СКОРПІОН – Намагайтеся запам’ятати всі незвичайні ідеї, які з’являться у вас сьогодні. Навколишнім вони можуть здатися досить дивними чи далекими від реальності, але засмучуватися через це не варто. Відразу реалізувати задумане, швидше за все, справді не вийде. Але потім обставини зміняться, тоді ви й почнете діяти.

День обіцяє незвичайні зустрічі, знайомства, які справлять на вас сильне враження. Буде шанс поспілкуватися з тими, про кого ви раніше багато чули. Можливе романтичне захоплення.

СТРІЛЕЦЬ – Не поспішайте приймати важливі рішення та брати на себе якісь серйозні зобов’язання. Потрібен час для того, щоб розібратися в ситуації, вирішити, як краще діяти. Хтось із знайомих може чинити на вас тиск. Чи не піддавайтеся. Зараз важливо пам’ятати про власні інтереси та цілі.

Якщо ви зосередитеся на роботі або інших корисних справах, то напевно досягнете в них успіху. Багатьом Стрільцям легко даватиметься навчання: представники знаку швидко запам’ятають усе, що потрібно. Імовірні зустрічі з незвичайними, але дуже привабливими людьми. Не виключено романтичне захоплення, можливе і кохання з першого погляду.

КОЗЕРІГ – Нелегко зберегти спокій: день напевно принесе якісь несподівані події, події, які можуть вивести вас з рівноваги. Але якщо ви не піддастеся емоціям, швидко зрозумієте, як краще діяти. Добре обдумані дії допоможуть досягти мети. Корисно буде порадитись з людьми, досвіду яких ви довіряєте.

Важливо стежити за порядком у фінансових справах. Переконайтеся, що вчасно зробили всі необхідні виплати: є ризик втратити гроші через неуважність. Що напевно порадує, так це спілкування з близькими. Вони зрозуміють вас із півслова і в усьому підтримають.

ВОДОЛІЙ – Турбот буде більше, ніж зазвичай, і не відразу стане ясно, за що братися насамперед. Не поспішайте: вам знадобиться зовсім небагато часу, щоб зорієнтуватися в ситуації. День підійде для ділових зустрічей, спілкування з людьми, з якими ви хотіли б співпрацювати. Імовірні цікаві пропозиції щодо роботи.

У першій половині дня можливі невеликі розбіжності з близькими, але все швидко владнається. Вечір підійде для сімейних заходів, зустрічей із друзями. Чи не розчарує і романтичне побачення.

РИБИ – На вас чекають незвичайні зустрічі. Пам’ятайте: довіряти першому враженню сьогодні навряд чи варто. Інтуїція може підвести, це може стати причиною прикрих помилок. Подумайте двічі, чи потрібно ділитися із новими знайомими важливою інформацією, розповідати про свої секрети.

В решті дня буде сприятливим. Він підійде для вирішення фінансових питань, дозволить покласти край суперечкам через гроші. Впоратися зі складними справами вам допоможуть фантазія, уміння навіть рутинним завданням підходити творчо. Можна купувати все, що потрібно для роботи та навчання, такі придбання будуть вдалими.

 

You cannot copy content of this page