fbpx

Гороскоп на 9 серпня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН:

Ваша ділова інтуїція сьогодні буде особливо гострою. Прислухайтеся до її підказок там, де йдеться про фінанси, і ви не припуститеся помилок. Ви матимете шанс укласти вигідні угоди, збільшити свої доходи. Можна досягти помітних успіхів у роботі, впоратися із завданнями, які багатьох поставлять у глухий кут.

День добре минає для того, щоб виявляти ініціативу – і у діловій сфері, і у сфері особистих стосунків. Ідеї, які з’являться у вас, багатьом припадуть до смаку. Якщо вам буде потрібна допомога в їх здійсненні, ви напевно її отримаєте.

ТЕЛЕЦЬ:

Не робіть ілюзій і не захоплюйтеся порожніми мріями на початку дня. У цей час особливо важливо реально дивитися на речі, розсудливо оцінювати свої сили та можливості. Не поспішайте давати обіцянки, пов’язувати себе якимись зобов’язаннями. Багато чого з того, що зараз видається простим і не потребує зусиль, насправді виявиться складним.

Друга половина дня пройде легше та приємніше. Вона обіцяє вдалі збіги, добрі новини здалеку. Потішать зустрічі з давніми знайомими: знайдеться безліч цікавих тем для розмови, а от приводу для розбіжностей не з’явиться.

БЛИЗНЮКИ:

Хоча день і принесе деякі труднощі, назвати його особливо складним неможливо. Він, напевно, порадує тих, хто візьметься за щось зовсім нове. Легко буде досягти перших успіхів, ви швидко переконаєтеся, що вибрали правильний шлях до мети. Імовірні важливі відкриття, хороші новини та цікаві пропозиції.

Не виключені розбіжності із близькими, домашні суперечки. Ви намагатиметеся не допустити конфлікту, вчасно розділити обстановку і це вам вдасться. Якщо сьогодні ви збираєтеся в поїздку, будьте готові до затримок у дорозі, якихось прикрих подій, непорозумінь.

РАК:

Вдалий день для того, щоб ділитися ідеями, розповідати про нові плани. Ваш ентузіазм буде заразливим, і багато хто захоче допомогти вам у здійсненні задуманого. Зі спільних справ може початися довга дружба і навіть романтична історія.

Вдало складуться поїздки, зміна обстановки буде корисною багатьом Ракам. Сприятливим буде цей день і для складання офіційних документів, звернення до державних організацій. Вечір порадує тих, хто останнім часом займався вирішенням якихось побутових проблем. Вони залишаться в минулому, і ви відчуєте себе набагато вільніше.

ЛЕВ:

Будьте обережнішими. Сьогодні легко припуститися прикрих помилок, піддатися на провокацію, сказати або зробити те, про що пізніше доведеться пошкодувати. Варто бути перебірливішим у ділових та особистих відносинах. Не поспішайте довіряти всім, хто намагається здобути вашу симпатію.

Вас охоче підтримають близькі люди – до них можна звернутися і за порадою, і за допомогою у справах. Давні друзі піднімуть вам настрій, потішать приємними сюрпризами. Вечір – чудовий час для того, щоб згадати про давнє хобі. Воно подарує безліч яскравих емоцій.

ДІВА:

День чудово підійде для навчання, дослідницької роботи, а також для роздумів про непрості та дуже важливі речі. Ви звернете увагу на те, чого не помітили інші, і зробите правильні висновки. Деякі Діви зрозуміють, що потрібно зробити, щоб досягти цілей, поставлених давно.

Робити з людьми вам буде особливо легко, і це допоможе у роботі. Не виключені знайомства, з яких розпочнуться важливі для вас стосунки – ділові чи дружні. Вечір підійде для сімейного заходу, спілкування з найближчими.

ТЕРЕЗИ:

Серйозні розмови найкраще відкласти. Перша половина дня для них навряд чи підійде та й вам не завадить ще раз все обміркувати, підібрати переконливі аргументи. Будь-яку інформацію, отриману до полудня, потрібно перевіряти особливо ретельно, оскільки є ризик, що хтось спробує ввести вас в оману.

Друга половина дня буде сприятливою для завершення старих справ, вирішення питань, про які останнім часом було багато розмов. Чим ближче вечір, тим простіше буде розібратися в тому, що колись здавалося складним.

СКОРПІОН:

Дійте рішуче, у вас є шанс досягти успіхів. Успіх супроводжуватиме сміливих починань у професійній сфері. Можливо, ви зрозумієте, як збільшити свої доходи або укласти вигідні угоди. Помітно зміняться стосунки з колегами та керівництвом. Ви станете краще розуміти тих, з ким працюєте.

Сьогодні вам належить займатися не лише своїми, а й чужими справами, вирішувати проблеми, що виникли з вини інших людей. Ви з усім впораєтеся, але це вимагатиме зусиль, тому ввечері напевно захочеться відпочити.

СТРІЛЕЦЬ:

День буде насиченим та принесе чимало заворушень. Важко буде зосередитись. Багатьом Стрільцям сьогодні доведеться займатися кількома справами одразу, і не так просто буде нічого не проґавити, не забути і не переплутати. Напевно, виявиться корисним те, що ви дізналися раніше. Саме ця інформація допоможе швидко зорієнтуватися у непростій ситуації.

Ладити з оточуючими ви будете відмінно, швидко порозумієтеся з новими знайомими. Добре пройдуть і ділові, і особисті зустрічі. Вечір складеться особливо вдало для закоханих Стрільців.

КОЗЕРІГ:

День підійде для того, щоби взятися за щось нове. Поспішати не потрібно: у вас буде достатньо часу на те, щоб обдумати ситуацію, що склалася, скласти план дій. Імовірні цікаві пропозиції. Якщо їх зроблять давні знайомі або люди, про яких вам багато що відомо, можна погоджуватися без довгих роздумів. В інших випадках варто зібрати більше інформації.

Перша половина дня буде сприятливою для спілкування, у другій же ладити з оточуючими стане дещо складніше. Навряд чи в цей час вдасться уникнути розбіжностей, але до сварок справа не дійде.

ВОДОЛІЙ:

День буде незвичайним та яскравим. З’явиться багато хороших ідей, і ви зможете відразу приступити до їхньої реалізації. Поруч будуть люди, які готові допомогти. Нові союзники незабаром стануть вашими справжніми друзями, спілкування з ними радуватиме вас.

Імовірні несподівані поїздки, а також дивовижні зустрічі, які справлять на вас сильне враження. Друга половина дня буде сприятливою для навчання. Ви швидко запам’ятаєте все, що дізнаєтесь, і зробите правильні висновки отриманої інформації. Вечір обіцяє гарні новини щодо когось із ваших близьких.

РИБИ:

Суперечки та розбіжності сьогодні виникатимуть частіше, ніж зазвичай. Приводом для них може стати будь-яка дрібниця. Не завжди навіть переконливі аргументи допоможуть вам переконати оточуючих у своїй правоті. Однак переживати не варто: пройде трохи часу, і ті, хто не погоджувався з вами, змінять думку.

Можливі фінансові надходження, зокрема з несподіваних джерел. Вони навряд чи будуть значними, але дозволять зробити якісь незаплановані покупки, порадувати кохану приємним сюрпризом або влаштувати свято для членів сім’ї.

You cannot copy content of this page