fbpx

Гороскоп на 9 серпня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Яскравою, цікавою та насиченою буде перша половина дня. Вона підійде для того, щоби взятися за нові справи, вирішити складні питання. У вас багато виходитиме добре, напевно вдасться впоратися з тим, що раніше не виходило. Можливі приємні знайомства. З них може розпочатись і довга співпраця, і дружба, і романтичні стосунки.

Друга половина дня виявиться спокійнішою. Вона підійде для того, щоб завершити справи, розпочаті раніше, розібратися з поточними питаннями. Але можуть з’явитися і чудові ідеї щодо майбутнього. До їх реалізації ви приступите трохи пізніше.

ТЕЛЕЦЬ

День буде плідним та цікавим. Ви швидко впораєтеся зі справами, навіть якщо ніхто не допомагатиме вам. Деякі Тельці візьмуться за те, чого раніше ніяк не могли підступитися. Домогтися потрібних результатів таким представникам буде набагато простіше, ніж вони очікували.

Сьогодні ви будете особливо винахідливі, віддаєте перевагу шукати свій шлях до мети, а не йти второваною стежкою. Багато експериментів виявляться вдалими. Друга половина дня обіцяє грошові надходження, вдалі покупки та угоди.

БЛИЗНЮКИ

Буде багато справ. Вам доведеться завершити те, що було розпочато раніше, а потім взятися за щось зовсім нове. Важливо правильно розставити пріоритети, не витратити надто багато часу на вирішення незначних завдань. Буде шанс відновити давні зв’язки, помиритись із людьми, з якими ви були у сварці. Багато хто зрозуміє вас з півслова, охоче підтримає ваші починання.

Імовірні романтичні сюрпризи. Вечір – чудовий час для спілкування з коханою людиною. Ви багато про що поговорите, разом приймете якісь важливі рішення.

РАК

Ви не приховуватимете своїх емоцій, говоритимете те, що думаєте, і оточуючим це сподобається. Легко буде ладнати з людьми. Ви швидко домовитеся навіть з тими, з ким часто сварилися. Не виключено початок тривалої співпраці чи дружніх стосунків.

Чи вдасться прояснити якісь неоднозначні ситуації минулого. Багато Раки зрозуміють, як варто поводитися, щоб уникнути конфліктів, претензій і суперечок. Друга половина дня – чудовий час для якихось сімейних справ, спілкування з родичами. Можна брати гостей, влаштовувати домашні свята.

ЛЕВ

День буде сприятливим для роботи, навчання та корисних справ. Ви уважно поставитеся до всього, за що візьметеся, помітите важливі деталі, на які інші не звернули уваги. Можуть допомагати старі знайомі; часто вони діятимуть абсолютно безкорисливо. Ви, втім, не пропустите можливість віддячити своїм союзникам, надати їм послуги у відповідь.

Імовірні приємні події в сім’ї, хороші новини щодо когось із родичів. Увечері можливі незаплановані зустрічі, яким ви будете дуже раді. Якщо в гості заглянути давні друзі, ви чудово проведете час разом.

ДІВА

Не поспішайте і не гарячкуйте. У цей день важливо буде зберігати самовладання: саме воно дозволить досягти успіху, навіть коли обставини складатимуться не вдалим чином. У всьому, що стосується роботи та бізнесу, ви виявите передбачливість, тому не припуститеся навіть дрібних помилок.

День підійде для того, щоб завершити старі справи, знайти відповіді на питання, які давно вас турбували. Не виключені грошові надходження. Вони можуть виявитися навіть більшими, ніж ви очікували. Але в жодному разі не поспішайте витрачати отримане.

ТЕРЕЗИ

День буде легким та сприятливим. Можна братися за різні справи, від абсолютно нових до давно знайомих, ви в будь-якому випадку впораєтеся відмінно. Напевно знадобляться знання, отримані раніше. Завдяки їм ви не витратите час на дрібниці, займіться саме тим, що справді важливо.

Друга половина дня підійде для романтичних побачень, спілкування з найближчою людиною. Можна обговорювати важливі питання, у тому числі ті, через які колись виникали розбіжності. Вдасться про все домовитися, знайти рішення, які влаштовують усіх.

СКОРПІОН

На початку дня можливі неприємні моменти. Найчастіше мова піде лише про прикрі дрібниці, але навіть вони можуть зіпсувати настрій. Постарайтеся зберегти оптимізм, не переживати через дрібниці. З часом вплив позитивних тенденцій посилюватиметься. Підтримка зірок стане сильнішою, ви відчуєте, що вам щастить.

Друга половина дня буде сприятливою для спілкування. Ви легко знайдете підхід до людей, відмінно порозумієтеся і зі старими знайомими, і з тими, кого побачите вперше. Можливий початок дружніх чи романтичних відносин.

СТРІЛЕЦЬ

Навряд чи сьогодні щось завадить вам досягти бажаного. Ви швидко здійсните те, що задумали. Особливо вдалим день буде з ділового погляду. Не виникне непереборних перешкод, у вас все буде добре. Можна робити покупки, зокрема незаплановані: вони виявляться вдалими.

Вдома можуть виникнути якісь дрібні проблеми, проте впораєтеся ви з ними швидко. День підійде для того, щоб приймати гостей чи відвідувати друзів. Ви й самі чудово проведете час, і іншим піднімете настрій.

КОЗЕРІГ

Початок дня може виявитися непростим. Скоріш за все, щось піде не за планом. Імовірні розбіжності та суперечки, а оточуючі можуть вас критикувати, пред’являти претензії. Але вплив позитивних тенденцій швидко посилюватиметься, тож зміни на краще не забаряться. Налаштувавшись на позитивний лад, ви побачите можливості, яких раніше не помічали.

У другій половині дня варто взятися за щось нове. Цей час підійде для того, щоб виявити ініціативу у справах, поділитися ідеями із давніми та новими знайомими. На ваші пропозиції з ентузіазмом відгукнуться дуже різні люди.

ВОДОЛІЙ

День вимагатиме обережності у фінансових справах. Не витрачайте гроші на дрібниці, не поспішайте купувати речі, без яких легко обійтись. Якщо сьогодні ви будете розумні та економні, то пізніше не раз подякуйте собі за це. В решті дня буде сприятливим. Найпомітніших успіхів ви досягнете у справах, які потребують творчого підходу.

Вдасться заручитися підтримкою людей, від яких багато що залежить. Деякі Водолії познайомляться з тими, про кого чули багато хорошого, або знайдуть нових друзів. Легко сподобатиметься оточуючим, багато хто захоче познайомитися з вами ближче.

РИБИ

У вас буде особливо багато турбот, доведеться думати про кілька речей одразу. День виявиться досить стомлюючим, але ви залишитеся задоволені своїми успіхами. Не виключено, що ви зрозумієте, як вирішити проблему, про яку багато міркували останнім часом.

День буде сприятливим для спілкування: ви легко знайдете підхід до різних людей. Не виникне проблем із навчанням, ви швидко запам’ятаєте все, що дізналися. Вечір принесе чудові новини здалеку. Порадують романтичні сюрпризи, подарунки від тих, хто вам особливо дорогий.

You cannot copy content of this page