fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на 9 жовтня для всіх знаків Зодіаку

  • від

Гороскоп на 9 жовтня 2020 Овен

У цей день можна приймати доленосні рішення. Це вдалий час для спілкування, пошуку інформації, поїздок. Вас можуть очікувати нові романтичні захоплення. У фінансовій сфері бажано дотримуватися принципів розумної економії.

Гороскоп на 9 жовтня 2020 Телець

Зараз в вас може прокинутися впертість. Це не припаде до смаку вашому оточенню, і на цьому грунті може бути конфлікт. Частка поблажливості з вашого боку по відношенню до оточуючих може переломити ситуацію. Не варто затівати важлива розмова з рідними, особливо зі старшими членами сім’ї.

Гороскоп на 9 жовтня 2020 Близнюки

Почекайте зі справами, які викликають труднощі. Даний період більше сприяє відпочинку, ніж до активних дій. Розвивайте свої таланти і не бороніть розкриття можливостей інших людей. В особистому плані розчарувань не передбачається.

Гороскоп на 9 жовтня 2020 Рак

Попереду багато справ, і практично з усіма ви зможете впоратися. Постарайтеся до всього ставитися з повною відповідальністю, згодом це зарахується і принесе додаткові бали в ваш послужний список. З коханою людиною потрібно проявити більше фантазії і уваги.

Гороскоп на 9 жовтня 2020 Лев

Складаючи плани на цей день, віддайте перевагу справам, що дозволяють отримати швидкий результат. Успішно складуться поїздки, зустрічі, ділові контакти. Одиноким, може бути надано шанс знайти людину, яка принесе в життя багато яскравих вражень.

Гороскоп на 9 жовтня 2020 Діва

Період підходить для початку нових справ, розрахованих на тривалий термін. Ви з легкістю будете досягати домовленостей, тому заздалегідь підготуйтеся до розмов з людьми, від яких розраховуєте отримати допомогу. Не втручайтеся в суперечки, не мають до вас прямого відношення.

Гороскоп на 9 жовтня 2020 Терези

Серйозних неприємностей не передбачається. Постарайтеся урізноманітнити своє дозвілля і наповнити життя яскравими фарбами. Фізичні навантаження підуть на користь. Якщо кохана людина почне проявляти ініціативу, спокійно надайте йому таку можливість.

Гороскоп на 9 жовтня 2020 Скорпіон

У цей день потрібно активно діяти і вірити в успіх. Це прекрасний період для самотніх людей, які шукають любов. Більше часу проводите поза стінами будинку. У цьому випадку ймовірність зустріти свою другу половинку значно зросте. Вдало складуться поїздки.

Гороскоп на 9 жовтня 2020 Стрілець

Зараз вам необхідно демонструвати свою рішучість. День сповнений спокус і привабливих можливостей. Якщо хочете прийняти вірне рішення, орієнтуватися потрібно не на власні бажання, а на інтереси улюблених людей. Намагайтеся не проводити вільний час на самоті.

Гороскоп на 9 жовтня 2020 Козеріг

День може скластися не зовсім вдалим чином, оскільки буде відсутнє почуття стабільності та впевненості у власних силах. Для гарного самопочуття і настрою має сенс йти на поступки навколишнім. Постарайтеся хоч чимось порадувати улюблених людей.

Гороскоп на 9 жовтня 2020 Водолій

У цей день належить багато спілкуватися з колегами, друзями, родичами або знайомими, але це спілкування буде приємним. Справи, які викликають у вас роздратування або здаються складними, краще відкласти. Приділіть особливу увагу здоров’ю.

Гороскоп на 9 жовтня 2020 Риби

На роботі все стабільно. Більше часу і уваги доведеться приділити близьким людям, щоб зберегти доброзичливу обстановку в будинку. Увечері постарайтеся знайти заняття, яке дасть відпочинок голові і допоможе відновити ресурси, витрачені протягом дня.