fbpx

Гороскоп на березень 2022 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на березень 2022 року

Починається новий місяць. Весна вже не стоїть на порозі, а повноправно входить у наше життя. Астрологи розповіли, якою буде обстановка у березні та як упоратися з можливими проблемами всім Знакам Зодіаку.

У цьому березні буде актуальним закон тяжіння думок. Згідно з ним, кожен з нас здатний змінити своє життя лише думкою про краще і своєю впевненістю. Починається новий етап життя, в який можна спробувати зайнятися тим, чим бажає ваше серце. Найголовніше — не забувати про обов’язки та нагальні справи.

Овен

Овнам варто зайнятися детальним плануванням всього, що тільки можна. У перший місяць весни дуже важливо слідувати наміченим планам, не ризикуючи. Так удача нікуди не дінеться. Буде більше можливостей, менше нервів. Це дуже важливо, тому що в березні у них може з’явитися багато заздрісників, особливо за наявності певних успіхів у коханні та фінансовій сфері. Словом, Овнам потрібно тримати вухо гостро протягом семи днів.

Телець

Тельці відносяться до найбезпринципніших Знаків, які готові на все заради мети. У березні такий підхід до справ буде не найкращим. Справа в тому, що за свою безпринципність Тельці можуть отримати покарання від Всесвіту як кармічних боргів. Цим людям важливо не зациклюватися на неприємностях та думати «у світлих тонах». Щодо оточуючих потрібно стати трохи більш позитивними та спокійними. Астрологи радять допомагати нужденним, щоб нічні світила помітили цю доброту та дарували ще більше удачі.

Близнюки

Швидко заспокоїтися їм допоможуть три прості техніки. Найбільша ймовірність негативних подій буде з 10 по 13 березня — у перші дні після переходу Меркурія на Рибний знак. Занепад енергетики цієї планети призведе до великих проблем із настроєм та у відносинах. Особливо постраждають стосунки на відстані. Прийде або завершувати їх, або набратися терпіння, щоб пережити негаразди.

Рак

Планети та зірки активізують сильні якості Раків. У березні ці люди будуть на коні, і їм вдасться змінити своє життя так, як потрібне їм самим.  Астрологи радять Ракам ставитись до роботи та справ простіше. Так, хочеться більше грошей та визнання, але не лише в цьому полягає щастя. Іноді можна просто плисти за течією. Головне зараз робити те, що хочеться, а не те, що необхідно.

Лев

Можливо, що на роботі та у бізнесі для Львова розпочнеться час прориву. Використовуючи хитрі комбінації та складні ходи, їм вдасться збільшити прибутки, наповнити своє життя успіхом. Сприятливими у березні будуть покупки, але лише до 9 числа включно. Відновити витрати можна буде приблизно з двадцятих чисел, коли енергетика Меркурія у Рибах устаканиться.

Діва

Шосте почуття Дів у березні ослабне, але це не завадить їм зберегти або примножити фінансовий успіх, стати привабливішим для протилежної статі. Астрологи радять пам’ятати про те, що потурання песимізму позбавить Дів удачі та харизми. Людям не захочеться спілкуватися з тими, чия склянка наполовину порожня.

Терези

Астрологи вважають, що сприятливий і яскравий березень може принести Терезам багато удачі, нових можливостей та позитиву, але за все доводиться платити. Цілком ймовірно, що з’являться події та люди, які нервуватимуть і дратуватимуть Терезів. Астрологи радять допомагати оточуючим у вирішенні їхніх проблем, але не варто наполягати, якщо від них не настане захопленого відгуку, подяки. Дуже сприятливий час чекає мудрих і спокійних Терезів.

Скорпіон

Досконалих людей не існує, тому навіть близькі іноді доставлятимуть клопіт і псують настрій. Астрологи вважають, що за це потрібно їх прощати і не накопичувати образ. Ми часто поверхово аналізуємо оточуючих, але за більш детальному розгляді можна знайти вади в кожного. Це не погано, і Скорпіонам потрібно просто це прийняти.

Стрілець

Що стосується фінансової сфери та роботи з бізнесом, то тут астрологи рекомендують у жодному разі не йти ва-банк. Ризики та авантюри до добра точно не доведуть, а от спокійна та розмірена робота – це те, що потрібно. Неквапливість та правильний відпочинок – це ідеальні поради для людей цього Знаку.

Козоріг

Вже на початку весни Козерогов може захлеснути деяка нервозність. Не треба лякатися нових справ та подій. Вони принесуть не проблеми, а нові здібності. Основним джерелом радості, всупереч забобонам цих людей, стане спілкування. Багато людей зможуть навчитися у них чогось важливого та цікавого.

Водолій

Будь-який життєвий поворот буде вдалим, навіть якщо на перший погляд так не здасться. Потрібно кувати залізо, поки гаряче, діяти активно і швидко. У любовній сфері діють ті самі правила, що й у фінансовій. Якщо хтось сподобається, необхідно діяти негайно. Астрологи радять Водоліям зізнаватись у почуттях і не боятися говорити відкрито про свої бажання та симпатії.

Риби

У любовній сфері можливі негаразди на початку місяця. Про масштаби проблем судити складно, але вони точно виникнуть. Найменше дошкулятимуть негативні емоції самотніх риб. Цим людям вдасться зосередити всю свою увагу на роботі та не з’ясовувати ні з ким стосунки. Березень – час Риб, які вміють правильно розставляти пріоритети.

You cannot copy content of this page