fbpx

Гороскоп на березень 2022 року від Анжели Перл

Гороскоп на березень 2022 року від Анжели Перл

Березень буде часом змін, які відчують усі Знаки Зодіаку. Рекомендації відомого астролога Ажели Перл допоможуть здобути впевненість і звернути увагу на сфери життя, які потребують змін.

Березень 2022 буде дивовижним: відсутність ретроградних планет надає сил, які можна сміливо пускати в русло вирішення нагальних питань. Експерти рекомендують не зволікати і братися за справи без вагань, щоб встигнути якнайбільше і отримати подарунки долі за активність та відповідальність.

Овен

Молодий місяць 2 березня у 12 будинку гороскопа задає свій ритм, і Овнам у першому місяці весни необхідно звернути увагу на завершення поточних справ. Овнам можуть надійти нові пропозиції, коли доведеться вирушити у відрядження або взяти додаткову роботу, щоб отримати фінансове благополуччя.

Телець

Молодий місяць в 11 будинку майбутнього буде 2 березня, і астролог рекомендує в цей день створювати наміри та скласти список того, що наповнить життя щастям. Так буде простіше запрограмувати себе на успіх, провести березень активно та виконати заповітні бажання без затримок.

Близнюки

Молодий місяць 2 березня пройде в 10 будинку гороскопу досягнень, кар’єри та цілей. Близнюки зможуть набути нового статусу, перейти на роботу мрії, розпочати кар’єрне зростання або створять сім’ю. Астролог рекомендує скласти план дій та обов’язково приділити час здобуттю нових знань.

Рак

Березень розпочнеться з Молодика: він пройде 2 березня у 9 будинку гороскопу, який відповідає за далекі країни. Раки зможуть розпочати вивчення нової мови, завести коло знайомих із інших країн або розпочати бізнес за кордоном. Раки багато навчатимуться, щоб відкрити перед собою нові перспективи.

Лев

Молодий місяць 2 березня диктуватиме свої умови і пройде він у 8 будинку гороскопу. Фокус уваги Львів буде прикутий до фінансових справ: дохід може прийти від інвесторів чи партнерів, а також це може бути банківська позика. Астролог рекомендує Левам виявити свідомість та пустити отриманий дохід на важливі цілі.

Діва

Весна розпочнеться з Молодика, який пройде 2 березня у 7 будинку гороскопу. Фокус уваги буде спрямований на сферу оточуючих людей, і Діви зможуть налагодити стосунки у діловому середовищі та в сім’ї, розставити пріоритети, оновити коло спілкування, укласти взаємовигідні договори та попрощатися з людьми, які негативно впливають на розвиток.

Терези

Терези відчують вітер змін з 2 березня після Молодика, який пройде в 6 будинку гороскопу. Увага приділятиметься роботі, якій додасться. Терезам важливо зосередитися і розставити пріоритети, щоб провести місяць з користю, розширити горизонти і мати корисні зв’язки.

Скорпіон

Зміни увірвуться в життя Скорпіонів після 2 березня. Молодий місяць у 5 будинку радості та кохання обіцяє позитивні події. Астролог рекомендує налаштуватися на хвилю позитиву і не відмовлятися від побачень, щоб позбавитися самотності. Сімейні пари, які хочуть поповнення у сім’ї, зможуть здійснити свою мрію.

Стрілець

Стрільцям березня принесе позитивні зміни. Молодий місяць 2 числа буде в 4 будинку гороскопу, який відповідає за місце проживання. Відсутність ретроградних планет дає повний карт-бланш, а значить, можна здійснювати плани: робити ремонт, переїжджати, купувати нерухомість і займатися тим, що приносить задоволення.

Козеріг

Козерогам астролог рекомендує не гаяти часу задарма. Молодий місяць 2 березня в 3 будинку гороскопу змістить фокус уваги на спілкування, навчання та подорожі. Це означає, що коло знайомств розшириться, з’являться нові цілі та спілки, завдяки яким вдасться здійснити заповітні мрії та поправити матеріальне становище.

Водолій

Фокус уваги у березні у Водоліїв буде на сфері грошей. Після Молодого місяця, що відбудеться 2 березня у 2-му будинку гороскопа з’являться нові можливості, упускати які буде злочином. Весна буде місяцем нових досягнень, розумних інвестицій та отримання прибутку, який можна сміливо витрачати на свої мрії.

Риби

Молодий місяць 2 березня пройде в 1 будинку гороскопу, а значить, Риби зможуть розпочати весну з кардинальних змін. Цей місяць буде часом, коли можна сміливо підкорювати нові вершини, позбавлятися старого і впускати в життя позитивні зміни. Будь-які дії будуть на благо, якщо обмірковувати рішення і не ризикувати марно.

You cannot copy content of this page