fbpx

Гороскоп на березень 2023 року для кожного знака

Довгоочікувана весна вступає у свої права, але назвати березень місяць спокійним і дуже сприятливим не можна. Астрологи розповіли, як обійти неприємності стороною кожному зі знаків Зодіаку та залучити багато успіху.

Перша половина місяця буде вкрай непростою, оскільки до слабкої Венери додасться слабкий Меркурій, але у другій половині місяця обидві планети вийдуть зі стану чорної смуги, зробивши і наше з вами життя краще, так що не засмучуйтесь на початку місяця занадто сильно, щоб не на себе проблеми.

Овен – Овнам необхідно скоригувати своє мислення, переставши бажати людям зла і негативу. Астрологи радять відмовитися від них якнайшвидше, щоб стабілізувати енергетичну обстановку і не залучити на себе гнів Меркурія. Експерти вважають, що Овни можуть раптово втратити інтерес до справ, які надихали їх і дарували радість щодня. Це лише тимчасове явище, тож не потрібно впадати в паніку і думати, що щось не так. Іноді таке трапляється, і нічого поганого в цьому немає.

Телець – Для Тельців перша половина березня буде складною тим, що вони не зможуть досить швидко фокусуватися на важливих для них завданнях. Це негативно позначиться на справах і роботі, але ближче до середини місяця все стабілізується. Відбудеться це, швидше за все, 16 березня, коли Венера перейде в Знак Тельця, набувши сили. Ця подія поверне Тельцям енергію та продуктивність.

Близнюки – Близнюків чекає складна перша половина місяця в плані кохання і фінансів. Також експерти радять тримати в таємниці свої плани та секрети. Розмірковуючи про плани на всі почуття, Близнюки ризикують дати своїм ворогам і недоброзичливцям можливість насолити їм. Планети зроблять так, що будь-які негативні вчинки в адресу Близнюків набудуть потужної сили. За кожен з них ворогам доведеться розплачуватися, тож не потрібно думати про місце.

Рак – У Раків може скластися враження про те, що все проти них, а успіх про них забула. Це не зовсім так, адже це досить-таки щасливі люди за своєю натурою. Тим не менш, а на початку березня ракам доведеться несолодко, оскільки потрібно буде вирішувати якісь проблеми, негаразди, зустрічатися з неприємними людьми. Це допоможе пом’якшити негатив Венери і Меркурія, а також згладити всі гострі кути, зберегти успіх, зароблений раніше.

Лев – Левів у першій половині березня здолає внутрішній занепокоєння. Вони почнуть переживати через різні дрібниці, але поперевірити цей стан буде досить просто. Потрібно лише вчасно відпочивати від робіт і спілкуватися якомога більше з людьми оптимістичного складу розуму та характеру. Це допоможе їм отримувати більше енергії під час сну і швидше очищати свідомість від поганих думок. Експерти повідомляють, що друга половина місяця буде неймовірно важливою і дуже світлою для цих людей. Усі їхні негоди підуть геть.

Діва – Діви під впливом слабкого Меркурія можуть засумніватися в тому, що вони щасливі і йдуть у потрібному їм напрямку по життя. Зрозуміло, це не так, тому треба бути обережнішими зі своїми думками. Вони допоможуть побачити красу, набути оптимізму, стати кращими, а також позбутися так званого «тунельного зору», коли людина бачить лише суворо певні події, не помічаючи нічого іншого. Дівам потрібно дивитися на своє життя ширше і старатися помічати важливі дрібні нюанси.

Терези – Першою причиною такого початку весни можна вважати той факт, що Венера все ще буде негативною, а 2 числа до неї підключиться Меркурій, який ненавидить безлад у будинку і в житті в цілому. По-друге, це дуже важливо, тому що в такому будинку Терези зможуть набагато швидше заповнювати енергетику. Цим людям необхідно терміново знайти баланс між роботою та відпочинком. Якщо вони лінуватимуться чи перероблятимуть, то їх дуже швидко спіткають проблеми духовного характеру.

Скорпіон – Скорпіони чудово знають, що під лежачий камінь вода не тече, але працювати і проявляти хоч якусь активність у березні місяці їм буде вкрай нелегко. Венера і Меркурій позбавлять їх сил і енергії. У кінці місяця ще й Марс послабить свої позиції, тому знаходити мотивацію буде складніше звичайного. Це має стати для цих людей уроком і нагадуванням про те, що погане становище планет не означає, що вийти з поганої ситуації не можна. Вихід є завжди.

Стрілець – У березні нічні світила покажуть цим людям те, над чим їм абсолютно точно слід попрацювати. У першій половині місяця очікується багато зрад. Люди можуть бути брехати заради власної вигоди, а також вигадувати різні небилиці про своїх ворогів і недоброзичливців, щоб знищити їхню репутацію. Стосовно Стрільців така поведінка буде особливо частою, адже представників цього Знака легко можна записати в число найуспішніших людей.

Козоріг – Якщо вони не робитимуть цього в перші пару тижнів місяця, то потім можуть дуже міцно пошкодувати. Потрібно якнайбільше творити добра і допомагати людям навколо. Зіркам це сподобається, тому вони дадуть Козерогам своє благословення. У цей складний час егоїзм не принесе жодної долі позитиву. Навпаки — він відштовхне від Козерогів друзів і близьких. Також у першій половині місяця краще не робити великих покупок, не змінювати валюту і не брати гроші в борг.

Водолій – Водоліям не варто робити те, на що витрачати час вони точно не хочуть. Наприклад, може йтися про допомогу токсичним людям, які обманом намагаються підштовхнути Водоліїв до тому, щоб вони захотіли підтримати. Перша половина місяця дуже погано підходитиме для відряджень і далеких поїздок особистого характеру. Великою проблемою у справах може стати службовий роман. Астрологи не радять заважати сферу любові і роботи, оскільки наслідки можуть бути вкрай неприємними.

Риби – У Риб у березні настає сприятливий час для того, щоб завести вихованця, або купити рослину для прикраси будинку та покращення його енергетики. Усі подібні метаморфози. Включаючи перестановку меблів і ремонт, краще робити після 16-18 березня. У березні доведеться переробити багато різних справ. Цей час буде щедрим на події, які залишать після себе масу приємних вражень, але будуть і труднощі, так що краще дивитися в обоє.

You cannot copy content of this page