fbpx

Гороскоп на грудень 2023 року для кожного знака зодіака

2023 добігає кінця, але залишився останній акорд у цій «композиції», і ім’я йому — грудень. Астрологи розповіли, яким буде настрій зірок і планет в останньому місяці року і як нам слід поводитися, щоб не потрапити в халепу.

Головна проблема цього місяця — слабка Венера, яка втратить сили 4 грудня. Це говорить нам про те, що потрібно намагатися берегти свої сили і не витрачати їх даремно. Меркурій теж засмутить нас, але вже 13 числа, ставши ретроградним. Це означає, що в другій половині місяця краще виявляти обережність у покупках і не мандрувати без мети, надовго залишаючи свій будинок. Не сумуйте та пам’ятайте, що будуть як сприятливі, так і небезпечні дні. У Всесвіті для нас буде компенсація.

Овен

Овнам точно не варто відкладати на січень, що можна зробити в грудні, але потрібно мудро розподіляти сили і час. Необхідно дуже чітко розставити пріоритети, щоб не пошкодувати наприкінці року про те, що було зроблено і чого не було зроблено, але могло. Багато представників цього Знаку опиняться в епіцентрі подій, і це непогано. Потрібно насолоджуватися життям, але робити це без зайвої помпезності.

Телець

Тельцям варто виявляти незворушність у складні хвилини. Наприклад, коли хтось їх провокуватиме або постарається проявити агресію. Платити таким людям їхньою ж монетою не потрібно. Краще поберегти свою карму та нерви. Спонтанні рішення в грудні будуть вкрай небезпечними і не принесуть Овнам нічого, крім нових негараздів, голівняків та поганого настрою. Перед новорічними святами це добра не доведе.

Близнюки

Для Близнюків при виборі оточення найважливішим чинником має стати щирість людей. Варто щільно спілкуватися лише з тими, хто каже правду і не лицемірить. З рештою астрологи настійно не рекомендують ділитися планами. Якщо вороги дізнаються про те, що задумали Близнюки, їм точно буде складніше реалізувати свої плани та ідеї, втіливши їх у життя. Важливо навчитися відокремлювати добрих людей від поганих.

Рак

Раків вже на початку грудня може сповнити тривога і зневіру, але дуже важливо знайти в собі сили рухатися далі. Якщо Раки хочуть бути успішними, їм просто необхідно навчитися звертати увагу лише на добрий. Представники цього Знаку зможуть стати успішнішими, але тільки якщо помножать на мільйон свою мотивацію, свою любов до життя. Можливо, для цього доведеться спочатку допомогти не собі, а комусь іншому.

Лев

Леви зможуть стати найкращою версією себе у грудні, і для цього їм доведеться пройти крізь труднощі. Доля зіткне їх із певними негараздами, але всі вони виявляться переборними. За наявності вільного часу астрологи радять Левам наприкінці року почати займатися тим, що довго відкладали. Потрібно сфокусуватись на чомусь приємному, інакше настрій погіршиться, а новорічна атмосфера буде зруйнована.

Діва

Діви у грудні можуть мимоволі згадати минулі образи та проблеми, а також зустріти на своєму шляху нових поганих людей. Багатьом представникам цього Знака захочеться помститися, але важливо пам’ятати, що помста — доля дурнів. Не можна дозволяти емоціям керувати своїм життям, особливо у такий суперечливий та несприятливий час, як грудень 2023 року. Найкраще фокусуватися на хорошому. Так буде правильніше.

Терези

Грудень може стати для Терезів часом метань і тривог, що не дивно з огляду на погане становище головного покровителям цих людей — Венери. У багатьох новин і подій у житті людей цього Знака буде дуже суперечливий підтекст, але не потрібно гостро реагувати на те, що відбувається, тому що нервів може на все не вистачити. Важливо ставитися до труднощів якнайпростіше, розцінюючи їх як можливість стати краще.

Скорпіон

Не виключено, що у грудні Скорпіони зустрінуться зі своєю долею як у хорошому розумінні, так і в поганому. Потрібно дивитися в обоє, оскільки десь ховається людина, з якою Скорпіони можуть побудувати дуже міцні та довговічні стосунки, сім’ю. Поруч є ті, хто можуть перекреслити все те, що в них є зараз. Астрологи рекомендують довіряти лише перевіреним особам.

Стрілець

Стрільці — дуже спритні люди, яких не потрібно довго вмовляти, щоб змусити щось робити. У грудні мотивація цих людей залишиться потужною, що необхідно використовувати якнайбільше. Якщо будуть думки про те, щоб все кинути та забути, не треба давати їм хід. Зараз краще продовжувати за інерцією рухатися вперед без страху та самодокорів, а також покладатися лише на надійних та перевірених людей.

Козеріг

Козерогам не варто забувати про політику поміркованості. Робота повинна приносити хоча б хоч трохи задоволення. Відпочинок не повинен бути надмірним, а самотність і спілкування повинні залишатися в певному балансі. Не варто переживати, адже зробити щось значуще можна і не докладаючи величезних зусиль. Важливо не те, з якою силою ми штовхаємо вантаж, а до якого місця прикладаємо вектор цієї сили.

Водолій

Водоліям точно не варто гнівити долю за невдачі та проблеми, яких у грудні може бути дуже чимало. Швидше за все, наприкінці 2023 року Водоліям доведеться відокремити важливе від напускного, розставивши пріоритети. У цьому їм не допоможуть друзі та родичі. Лише вони самі зможуть собі допомогти. Відмінним способом уникнути проблем і розслабитися буде відпочинок, у тому числі романтичний.

Риби

Рибам варто пам’ятати про те, що успіх не посміхається двічі. Якщо з’явиться можливість досягти успіху в чомусь, потрібно за неї вхопитися обома руками. Не виключено, що багато представників цього Знаку на тлі слабкої Венери почнуть раптово втрачати інтерес до улюблених справ. Ставити на них хрест не рекомендується, оскільки це буде тимчасове явище. Взагалі, у грудні поспіх стане головним ворогом успіху для Риб.

You cannot copy content of this page