fbpx

Гороскоп на квітень 2023 року для кожного знака зодіаку

Починається новий місяць. Квітень обіцяє бути досить непростим, але астрологи дали кілька корисних рекомендацій про те, як подолати проблеми і перетворити негатив на позитивний настрій, а також оминути всі негаразди.

На початку квітня Марс вже буде гранично слабким, що не найкращим чином позначиться на нас з вами. 11 квітня сильно ослабне Венера, а 21 числа до них приєднається Меркурій, який почне ретроградну фазу. Як кажуть, діти щодня не легше, але плюс в тому, що всі труднощі будуть приходити поступово, тому у нас буде час для того, щоб адаптуватися до них.

Овен

Багато справ досягнуть своєї точки неповернення, коли кинути їх буде вже неможливо. Потрібно обов’язково стежити за своїми амбіціями і бажаннями, ставлячи правильні і посильні завдання. Овни не володіють ксенофобією, але в квітні у них може з’явитися невиправданий і раптовий страх до нових справ, людей, звичок і подій.

Телець

Хмари проблем згущуються над Тельцями ближче до середини місяця. Плюс у тому, що багато негараздів навчать їх чомусь корисному, але з деякими проблемами доведеться повозитися, оскільки вони змусять Тельцов витратити багато часу і сил. Також у людей даного Земного Знака з’явиться шанс зіткнутися з чергою дивних збігів і випадків. Багато хто з них буде вельми неординарним і непередбачуваним.

Близнюки

У важкі моменти краще слідувати не за інтуїцією, а за логікою. Близнюкам зараз не можна допускати прикрих помилок. Планети та зірки вимагають стриманості та холоднокров’я. Про масштаби змін судити складно, але з часом вони стануть більш ясними. Астрологи радять усім Близнюкам бути трохи прагматичнішими. Потрібно планувати справи заздалегідь і не братися за те, що може завдати шкоди їхній репутації.

Рак

Ракам потрібно пам’ятати про те, що час, можливості та слова ніколи не повертаються. Є вчинки, про які потрібно дбати ще до того, як почати щось робити. У квітні не можна ризикувати своєю репутацією. Також потрібно стежити за своїм оточенням. Це може коштувати Ракам удачі і навіть здоров’я. У дружбі, любові та діловому спілкуванні необхідно пам’ятати про те, що у квітні доля не дає другого шансу справити гарне враження. Цього місяця потрібно намагатися чинити за сумлінням і проявляти доброту.

Лев

У кожного Знака Зодіаку свій сенс життя. Левам треба згадати про те, що рухає ними і дає їм мотивацію, оскільки у квітні вони можуть позбутися цієї мотивації. Щодо спілкування з людьми, то воно може бути утруднене, особливо в третій декаді. Астрологи кажуть, що не варто наполягати, якщо від оточуючих не настане захопленого відгуку. Якщо хтось не захоче відповісти взаємністю, то це не так вже й важливо. Потрібно дивитися на світ через призму оптимізму, хоч це і не завжди так просто, як здається на перший погляд.

Діва

У Дів буде вибір: стежити за тим, що відбувається як сторонній спостерігач або зіграти головну роль у майбутньому сюжеті. Всесвіт дає їм право вибрати шлях, що можна вважати великим привілеєм. Головне не забути, що у будь-якої монети дві сторони. Усі вчинки мають свої наслідки.

Терези

Терезам варто подбати про свою енергетику. Енергетика планет у занепаді, але ситуація буде погіршуватися поступово, тому у Весів буде час на те, щоб адаптуватися до складностей, що з’являються. Великі проблеми принесуть відносини на відстані, а також спілкування в соціальних мережах. Якщо захочеться поговорити про щось важливе з другою половинкою, другом або людиною, яка сподобалася, краще зробити це вживу.

Скорпіон

У Скорпіонів на горизонті можуть виникнути як можливості, так і перешкоди. На жаль, передбачити, що саме це буде неможливо. Швидше за все, Скорпіонам доведеться зробити свій вибір. Інша проблема — ліньки. Буде чимало негараздів, але при більш детальному розгляді Скорпіонам вдасться помітити щось приємне у всьому, що відбувається. Їх може відвідати на початку квітня ілюзорне почуття безтурботності. Втрачати хватку зараз не можна.

Стрілець

Стрільцям варто підвищувати творчу енергетику, щоб швидше вирішувати проблеми та завдання різного типу. Є лише один важливий нюанс — при зустрічі на своєму шляху неприємностей краще не слідувати лише інтуїції. Внутрішній голос може обманювати Стрільців, тому бажано пам’ятати про поради та рекомендації близьких людей. Якщо з’явиться можливість досягти успіху в якійсь справі, астрологи радять «кувати залізо поки що гаряче». У квітні ні в якому разі не можна відкладати на потім важливі справи.

Козеріг

Козерогам у квітні потрібно терміново приділити час спробам позбавлення від звичок, які блокують шлях на щастя. Це час, коли зірки і плані не зможуть змінити Козерогів на краще. Це виключно їхня прерогатива. Астрологи радять у квітні користуватися своїм даром переконання. Це буде корисним у роботі та бізнесі, але в сімейних справах і в любові краще намагатися бути дипломатичнішими, щоб обійти стороною сварки. Не потрібно обходити стороною поради оточуючих. Близькі люди і друзі своєчасно попередять Козерогів про небезпеку, що наближається.

Водолій

Астрологи вважають, що зараз краще зробити ставку на виконання своїх посадових обов’язків. Робота вийде для Водоліїв на перший план, так що краще зосередитися на ній. Результат любовних справ буде непередбачуваним через наявність багатьох нових змінних. У кінці квітня можливі спалахи ревнощів, недовірливості.

Риби

Венера з 11 числа постарається оголити всі найголовніші вразливі точки Риб. Це означає, що потрібно бути обережнішим і дивитися в обидва. Важливо зосередитися на самих собі і на виправленні проблем. У період труднощів можливе підвищення ймовірності того, що раніше закриті двері раптом відчиняться. Це означає, що Рибам можна сміливо повертатися до вирішення старих завдань, якщо того вимагатимуть обставини. Астрологи вважають, що людям даного Знака краще не засуджувати оточуючих, щоб не бути засудженими самим. Дуже важливо виявляти терпимість і доброту.

You cannot copy content of this page