fbpx

Гороскоп на квітень 2024 року для кожного знаку зодіаку

Настає другий місяць весни. На жаль, він буде вже не таким сприятливим, як березень. Гороскоп допоможе вам провести цей час правильно і досягти успіху у всіх сферах життя, не втративши позицій.

Гороскоп на квітень 2024 року

Підготуватися до складного квітня важливо заздалегідь. Необхідно налаштувати себе на зміни, оновлення. Щодо змін, то зворотний рух 1 квітня почне Меркурій, а 5 квітня Венера перейде до Овна. Це жахливе поєднання двох негативних планет, описане в нашій статті про найнебезпечніші дні квітня, постійно нам чимось ускладнюватиме життя, але навіть з цим можна буде впоратися.

Овен

Інтуїція у Овнів буде дуже слабкою. Представникам цього Знаку Зодіаку потрібно буде попрацювати над своєю дратівливістю та егоїзмом. Особливо актуально це буде для першої половини місяця, коли негативна сила Венери та Меркурія опиняться у потужній синергії. У коханні конфліктні ситуації можуть стати початком низки сварок, а роботі вони можуть призвести до втрати поточного становища через зниження репутації.

Телець

У справах та фінансовій сфері ретроградність Меркурія буде визначальним фактором для Тельців. Підвищиться їхня безвідповідальність і імпульсивність. Витривалість організму через негативну Венеру теж піде різко на спад. Фізичні навантаження не допоможуть позбавитися проблем із настроєм, а, навпаки, призведуть до агресії. Стримувати себе Тельцям буде вкрай непросто, тому необхідно якимось чином навчитися тримати себе в руках.

Близнюки

Якщо Близнюкам дуже захочеться змінити життя, то доведеться встати з дивана. Чудес у такий складний час точно не буде, а навіть якщо й будуть, то за них все одно доведеться платити у майбутньому. Неробство – ворог, але якщо захочеться відпочити від усього і розвіятися, краще відволіктися від рутини зміною обстановки та пошуками нових захоплень. Нове дозвілля скрасить складний час і підніме настрій.

Рак

Зазвичай бездіяльність рівноцінна програшу, але не у квітні. У другий місяць весни Ракам доведеться більше часу проводити за улюбленими справами та берегти своє здоров’я. Переробки не додадуть грошей — вони додадуть лише проблем зі здоров’ям. Вплив космосу не найкращий. Венера забере у Раків їхню життєлюбність, тому багатьох можуть відвідати депресивні думки, але треба гнати їх геть.

Лев

Леви часто живуть за принципом «мета виправдовує кошти», але у квітні такий принцип може стати фатальним. Потрібно вибрати правильні, благі цілі та наміри, позбавившись егоїзму і настроївшись на допомогу та сприяння людям. Так Леви зможуть покращити карму і загалом стати успішнішими. У роботі та справах їм потрібно більше посидючості, вміння працювати в команді. Активні пошуки кохання поки що краще призупинити.

Діва

Ретроградний Меркурій неабияк розхитає нерви. Дівам у квітні необхідно слідувати здоровому глузду і в жодному разі не дозволяти собі зайвого. Їм зараз не можна зраджувати свої переконання, робити те, що не властиве їм самим, змінювати звички та обстановку. Переїзди теж краще відкласти, але якщо вони будуть вимушеними, потрібно просто налаштуватися на позитив і не нудьгувати за старим місцем проживання.

Терези

У квітні Терезам важливо пам’ятати про принцип «порятунок потопаючих — справа рук самих потопаючих». Врятувати всіх все одно не вийде, тому допомагати краще другій половинці, близьким та найдорожчим друзям. При цьому варто залишатися на зв’язку, щоб допомогти будь-якій людині психологічно. Не виключено, що Терези стануть якимось аналогом домашнього психолога, до якого почнуть звертатися всі кому не ліньки.

Скорпіон

Скорпіонів у квітні через Меркурія чекають на позапланові сюрпризи, що може бути дуже неприємно. Плани часто руйнуватимуться, незважаючи на позитивне становище Меркурія щодо зірок. Його ретроградність привнесе в життя цих людей дещицю хаосу. Зазначається, що у другій половині квітня буде більше сил та енергії, але жити треба тут і зараз, не думаючи про те, що буде завтра чи через тиждень.

Стрілець

Стрільцям знадобиться рішучість, чого в них хоч греблю гати. Цей час обіцяє бути складним, але цікавим та пізнавальним. Стрільці за підсумком стануть набагато мудрішими. Їм все ще під силу досягти успіхів у справах і на роботі, але краще не братися за все відразу. Також не варто заважати кохання та роботу, брати справи додому. Важливо присвячувати частину часу батькам, дітям, другій половинці.

Козеріг

Козерогам не варто докоряти долі за проблеми. Деякі невдачі з високою ймовірністю в майбутньому обернуться тріумфом і позитивним. Представникам цього Знаку варто пам’ятати мудрі слова: «Не бійся зволікати, бійся зупинитися». Іноді треба дуже обережно йти вперед, повільно пробираючись крізь труднощі. Козерогам робити це буде трохи складніше, ніж зазвичай, тому що вони стануть нервовішими і неспокійнішими.

Водолій

У Водоліїв навесні, як правило, активізуються приховані резерви енергії, але у квітні все буде не так. Нині їм доведеться, навпаки, економити час та сили. Потужний позитивний імпульс, отриманий від планет у березні та лютому, може перетворитися на гарбуз. Настав час для того, щоб почати економити сили та братися лише за ті справи та проекти, які справді мають вирішальне значення.

Риби

Рибам не можна чекати біля моря погоди. Необхідно перебувати в повній бойовій готовності, адже у квітні може бути багато проблем і негараздів непередбачуваного характеру. У бізнесі у роботі можна зайняти оборонну позицію, вирішуючи проблеми у міру надходження. У Риб можуть з’явитися нові обов’язки, на які на думку часу зовсім немає, але його доведеться знайти, щоб зберегти репутацію.

You cannot copy content of this page