fbpx

Гороскоп на листопад 2021 року від відомого астролога Анжели Перл

Гороскоп на листопад 2021 року від Анжели Перл

Провести останній місяць осені позитивно та залучити до життя благополучні зміни допоможуть рекомендації відомого астролога Анжели Перл. У гороскопі року Знаки Зодіаку знайдуть цінні підказки та дізнаються про те, як планети впливатимуть на їхнє життя у листопаді 2021 року.

Листопад буде активним часом, і в середині місяця розпочнеться коридор затемнень, який триватиме до 4 грудня. Експерти рекомендують прислухатися до порад астролога, щоб залучити успіх на весь місяць і не зробити необачних вчинків, які ведуть до проблем у майбутньому.

Овен

Головною темою у листопаді будуть фінанси. Овнам астрологи рекомендують уважно поставитися до вирішення фінансового питання, щоб не позичати зайвого і спрямувати гроші на зростання. Цього місяця можлива зміна роботи чи посади на більш прибуткову, і Овнам потрібно бути стриманішим, щоб показати себе з найкращого боку.

Телець

У Тельців настає час змін. Астролог рекомендує набути контролю над своїм життям, зрозуміти себе та знайти відповіді на хвилюючі питання. У листопаді з’явиться можливість почути себе, виявитися від колишнього життя та розпочати новий етап, повний нових знайомств та змін у особистому житті.

Близнюки

Близнюкам у листопаді астролог рекомендує зайнятися вирішенням рутинних питань. Головною темою місяця буде робота і будинок, і Близнюкам важливо знайти для себе джерело щастя, щоб не піддаватися поганому настрою. Залучити успіх вдасться, якщо пізнати себе і вирішити, що залишити в минулому, щоб бути щасливими в сьогоденні.

Рак

Ракам у листопаді Анжела Перл рекомендує виконувати серйозну роботу до 15 числа. 19 листопада буде затемнення, після якого найкраще займатися рутиною та налагодженими справами. Досягти успіху Раки зможуть у сфері відносин, якщо активно добиватимуться благополуччя і не соромляться своїх почуттів.

Лев

Левам у листопаді астролог рекомендує налаштуватися на зміни на краще. Після молодика 4 листопада можна буде братися за нові проекти, купувати нерухомість, брати кредит на розвиток бізнесу. Аж до 15 числа можна сміливо йти вперед, а пізніше сповільнитись, щоб під час коридору затемнень з 19 листопада по 4 грудня не оступитися.

Діва

Фокус уваги буде зосереджений на спілкуванні та навчанні. Астролог рекомендує знайомитися з новими людьми, а також розвиватися в різних сферах, щоб знайти себе і свою справу, яка принесе не лише задоволення, а й добрий дохід. Перші 2 тижні Діви можуть створювати міцний фундамент, а в коридор затемнень сповільнитися, щоб не допустити помилок.

Терези

З 19 листопада до 4 грудня буде коридор затемнень, коли не можна поспішати та приймати необдумані рішення. Терезам астролог рекомендує зосередитися на перших тижнях місяця, коли не буде перешкод для розвитку. Головною темою будуть фінанси, і Терези зможуть набути стабільності завдяки активній роботі та розвитку в нових сферах.

Скорпіон

Молодий місяць 4 листопада буде в 1 будинку гороскопу, який відповідає за власне «я». Астролог рекомендує зайнятися собою, знайти внутрішню свободу і зробити все, щоб життя стало щасливим. Перший будинок гороскопу додасть впевненості при ухваленні відповідальних рішень, і Скорпіонам буде простіше досягати нових успіхів.

Стрілець

У листопаді розпочнеться коридор затемнень, під час якого Анжела Перл не рекомендує робити нічого важливого. З 19 листопада по 4 грудня Скорпіони зможуть займатися звичними справами, а перші два тижні підходять для нововведень, розвивати які можна і під час коридору затемнень.

Козоріг

Козерогам Анжела Перл рекомендує розпочати листопад активно та втілити у життя плани до початку коридору затемнень, що проходитиме з 19 листопада до 4 грудня. Після Молодого місяця 4 листопада Козероги зможуть познайомитися з цікавими людьми, налагодити особисте життя, а також організувати групу за інтересами, яка приноситиме не лише задоволення, а й прибуток.

Водолій

Молодий місяць у 10 будинку кар’єри, роботи та досягнення цілей пройде 4 листопада, і Водолії відчують вітер змін. Аж до 1 листопада, коли почнеться коридор затемнень, Водолії зможуть розвинути активність у діловому середовищі, змінити свій статус, знайти прибуткову посаду або просунутися кар’єрними сходами.

Риби

Після Молодого місяця, який пройде в 9 будинку гороскопа, увага Риб буде спрямована на пошук себе та сенсу життя. Риби зможуть розпочати навчання, знайти для себе духовного вчителя чи вивчати нову культуру за кордоном. Астролог рекомендує бути активними у першій половині місяця, та не приймати важливих рішень з 19 листопада по 4 грудня, під час коридору затемнень.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 31 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 31 березня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні у Овнів може трапитися маленька проблема технічного характеру – мобільні або стаціонарні телефони можуть з тієї чи іншої причини вийти з ладу. Тому якщо ваш

Біла смуга почнеться у вересні 2021 для цих знаків ЗодіакуБіла смуга почнеться у вересні 2021 для цих знаків Зодіаку

У ВЕРЕСНІ 2021 ПОЧИНАЄТЬСЯ БІЛА СМУГА У 7 ЗНАКІВ ЗОДІАКУ! Вересень 2021 буде білою смугою для декількох знаків Зодіаку. У цей час вони зможуть професійно самореалізуватися, отримати хороший дохід, домогтися

Топ-3 знаків зодіаку, які почнуть багатіти з 22 вересняТоп-3 знаків зодіаку, які почнуть багатіти з 22 вересня

Астрологи розповіли, що принесе з собою день осіннього сонцестояння і кому з знаків знака пощастить. Для того, щоб звернутися до Всесвіту і попросити його виконати найзаповітніші бажання, у всіх представників