fbpx

Гороскоп на лютий 2023 року для кожного знаку зодіаку від Анжели Перл

Починається останній місяць зими, який стане важливим етапом у житті Знаків Зодіаку. Про те, як залучити удачу та використати енергетику планет собі на благо розповість відомий астролог Анжела Перл.

Лютий буде чудовим місяцем. Завершення зими пройде без впливу ретроградних планет, що означає, що Знаки Зодіаку зможуть активно розвиватися і не боятися затримок.

Овен – Цього місяця Овни зможуть визначитися з панами та розпочати активну роботу. Після Повного місяця 5 лютого, який пройде в будинку радості, представники Знаку зможуть здобути внутрішню свободу і зайнятися справді важливими завданнями. Зміни торкнуться сфери роботи, і астролог рекомендує Овнам бути уважними, щоб не прогаяти нових перспективних можливостей.

Телець – Тельцям в останній місяць зими посміхнеться успіх. Вже після Повного місяця, який пройде в 4 будинку місця проживання, вдасться налагодити взаємини з близькими, розібратися з питаннями нерухомості та здійснити довгоочікуваний переїзд. Після 5 лютого настає час активної роботи над створенням благополучного майбутнього, в якому не буде місця неприємностей та промахів.

Близнюки – Близнюки зможуть нарешті вийти зі сутінку. 5 лютого пройде Повня, приковуючи увагу представників Знаку до третього будинку. Це означає, що настає час активного спілкування, роботи з документами та навчання. Близнюків чекає чудова можливість для розвитку у сфері комунікацій, набуття нових знань та використання їх для залучення матеріального благополуччя.

Рак – Раків чекають нові можливості. Повний місяць у другому секторі грошей говорить про отримання довгоочікуваного прибутку, вдалого завершення кредитних зобов’язань та повернення раніше позичених коштів. Астролог радить не поспішати, щоб правильно розпорядитися отриманими засобами, спрямувати їх на першочергові завдання і не зіткнутися з проблемами.

Лев – Леви стануть щасливчиками цього місяця. Повний місяць у першому будинку гороскопа обіцяє глобальні зміни в житті, відмирання старого і можливість розпочати новий розділ життя. Уявіть Знак астролог рекомендує приділити увагу собі: поправити здоров’я, подбати про зовнішність, почати курс лікування або оздоровчих вправ. Крім того. Лютий вдалий для розриву токсичних відносин, що заважають розвитку.

Діва – Дів чекають значні зміни. Після Повного місяця, який пройде 5 лютого у 12 будинку гороскопу, можна сміливо братися за справи та втілювати в життя плани. Дів чекає довгоочікуване звільнення від усього, що втратило актуальність, завершення проектів чи навчання. Крім того, представники Знаку зможуть дізнатися важливу інформацію, розпорядитися якою важливо без поспіху.

Терези – Терези після Повного місяця, який пройде в 11 будинку гороскопу, зможуть отримати довгоочікувані результати. Це може бути нагорода за виконану роботу, запрошення до нового проекту, повернення боргів. Астролог рекомендує не відмовлятися від знайомств, щоб мати корисні зв’язки, вступити в групу за інтересами або очолити роботу в бізнесі або черговому проекті.

Скорпіон – Місяць розпочнеться з Повного місяця, який пройде у 10 будинку гороскопу. Це означає, що Скорпіони зможуть досягти нових вершин у кар’єрі, здобути відмінну репутацію, а також змінити статус. Мова може йти про зайняття важливого посту, довгоочікуване заміжжя або розлучення. Астролог рекомендує користуватися своїми талантами і не зупинятися на досягнутому, але при цьому усвідомлювати дії і не намагатися обдурити долю.

Стрілець – Стрільців чекає прекрасний місяць, яким розпочнеться з Повного місяця в 9 будинку гороскопу. Це означає, що представники Знаку зможуть зайнятися наведенням ладу у своєму житлі, ремонтом, а також плануванням переїзду та розширення житлової площі. Цього місяця на представників знаку чекають нові перспективні знайомства, важливі новини та залучення благополучних змін.

Козеріг – Повний місяць 5 лютого в 8 будинку гороскопу змістить фокус уваги Козерогів на вирішення фінансових питань. Представники Знаку матимуть змогу отримати прибуток за виконані справи, отримати допомогу, а також зайнятися інвестуванням. Астролог рекомендує розпоряджатися грошима з розумом, щоби збільшити свій дохід і не розтратити отримане на непотрібні речі. Також Повний місяць дає кризові ситуації, коли потрібно швидко перерозподіляти фінанси.

Водолій – Після Повного місяця, який відбудеться в 7 будинку гороскопу, Водолії зможуть налагодити особисте життя. Астролог рекомендує звернути увагу на те, що у представників Знаку буде закінчуватися глава життя, а отже, можна сміливо залишити в минулому весь негатив, вийти з неблагополучних стосунків, а також зустріти своє кохання. Водолії зможуть залучити добробут, якщо прийматимуть самостійні та обдумані рішення.

Риби – Повний місяць 5 лютого пройде в 6 будинку гороскопу, який відповідає за роботу та здоров’я. Риби вирішуватимуть питання, пов’язані з кар’єрою, займатимуться розвитком бізнесу чи зміною місця роботи. Також представники Знаку зможуть зайнятися питаннями свого здоров’я, змінити режим дня та харчування. Астролог рекомендує Рибам провести місяць активно та приймати рішення самостійно.

You cannot copy content of this page