fbpx

Гороскоп на лютий 2023 року для кожного знаку зодіаку

Лютий починається набагато простіше і веселіше. Перший тиждень має тенденцію до змін та нових заходів. Тому варто бути активним і мобільним. Чудовий час для любовних стосунків, знайомств та побудови новий зв’язків.

Почуття ніжні і глибокі. Все рухається легко і сам по собі, і ви можете просто довіряти і не протистояти. Для тих, хто вже перебуває у стосунках, час, проведений разом, зміцнить Союз, наблизиться ще більше.

У другій половині місяця збільшується контакт та навчання, хоча вікно все ще не тепле, але ви хочете більше руху та комунікацій. Якщо ви планували навчитися чомусь новому-почати почати робити!

З 20 лютого емоційна імпульсивність збільшується, з’являється нетерплячість, і стане ще простіше зробити перші кроки та висловити свої почуття. Але буде простіше висловити свої претензії та критику. Головне тут – це не надто далеко.

Загалом, місяць сприятливий для побудови відносин і дасть у першій половині ніжність, а потім пристрасть. Бізнес та партнерські стосунки також знайдуть місце, але заздалегідь і чітко обговорюватимуть усі умови співпраці.

Овен – Лютий подарує безліч можливостей та пропозицій. Вони будуть легко приходити самі. Ви станете помітнішими і зможете робити кілька справ одночасно. Тут будуть сюрпризи і у фінансовій сфері, тому складно утриматись від незапланованих спонтанних витрат. Багато руху інформації, але якщо ви увійдете до цього ритму, то відмовити вам буде дуже складно. У вас все вийде!

Телець – Лютий — це період, присвячений фінансам. Цей місяць дуже вплине на плани, на майбутнє. Зверніть увагу на кар’єру, час рухатися по роботі. Якоїсь миті може здатися, що вся радість і розваги залишаються десь там, за дверима, але що посієте — те й пожнете. Не забудьте порадувати себе чимось за свої зусилля та успіхи.

Близнюки – Ви станете ще активнішими. З’являться нові друзі. Більше руху, більше проектів, зборів та відвідувань клубів. Після Молодика обставини допоможуть отримати покровителя чи інвестора. Якщо ваше завдання заручитися підтримкою чи матеріальною допомогою, це обов’язково вийде.

Рак – Лютий вплине на загальне відчуття світу. Місяць сприяє навчанню. Ви можете отримати раптове осяяння, що життя набагато ширше і ряснішим. Багато Раків можуть легко закрутити палкий роман із серйозною, відповідальною та заможною людиною.

Лев – У лютому, можливо, сильно захочеться щось у собі кардинально переробити, але будьте обережні, якщо ви наважуєтесь на пластику або рубати каре – результат може вам не дуже сподобатися. Зміни це добре, але зараз краще не робити безповоротних. Зате для поїздок та подорожей місяць дуже гарний. Навіть вирушити з друзями на вихідні за місто — зарядить бадьорістю та гарним настроєм надовго.

Діва – У лютому ви будете дуже продуктивними. Фокус на роботу. Діяльність дає результат у триразовому розмірі. Тому потрібно приділити увагу завданням. Цього місяця можна буде залучити інвестиції або створити взаємовигідне партнерство. Не рекомендується конфліктувати з начальством чи вищими інстанціями, а в іншому обмежень немає, насолоджуйтесь!

Терези – У Терезів місяць більше присвячений сім’ї та близьким, хоч і шанувальників може помітно додатись навіть у заміжніх. Цього місяця добре б захопитися новим хобі і приділяти більше уваги дозвілля. Улюблене заняття може в майбутньому перерости на щось більше і змінити твоє життя.

Скорпіон – Цеймісяць пройде спокійніше. Багатьом навіть може здатися, що ви стали більш домашніми. Насправді цей час, щоб розібратися в собі, зрозуміти, чого хочете – на себе коханих загалом. Сприятливо зайнятися спортом та іншими оздоровчими процедурами. Можуть надійти нові пропозиції щодо роботи. Нудно не буде.

Стрілець – Лютий, незважаючи на свою холодну вдачу, буде більше про стосунки. Багато вечірок, побачень та приємних сюрпризів. Можливі нові знайомства, що переходять у романтичні зв’язки. Працювати буде легше в парі, тому розглянь пропозиції щодо співробітництва, що особливо надійшли у першій декаді місяця.

Козеріг – Прорахунок та попередній розрахунок всіх своїх дій благотворно позначиться на грошовій ситуації. Розумність тут головний гравець. Причому зараз чим більше контактів та знайомств – тим позитивніше це впливатиме на фінанси. Можливе якесь розширення в сім’ї чи будинку, від купівлі чогось нового до приємних новин про поповнення.

Водолій – Місяць, коли можна проявитися і засяяти з новою силою у новому амплуа. Креативність та незвичайний підхід дозволять зібрати навколо однодумців. Результати будуть помітні вже наприкінці місяця, особливо якщо ви виявлятиметиме дисципліну та послідовність. Може здаватися, що друга половинка стала егоїстичнішою і думає більше про себе, але в цілому це може бути надуманіше. Не поспішай робити висновки.

Риби – Місяць творчий і гарний для покупок. Ви будете привабливі та гармонійні. Внутрішня робота над своїм станом може позитивно позначитися на самооцінці та, як наслідок, на заробітках. Відновлення проходитиме більше на самоті, але в другій половині місяця доведеться вийти і впевнено рушити вперед. Можливість стати на сходинку вище зовсім поруч із тими, хто зможе зібратися, подолати лінощі, бути рішучими та сміливими.

 

You cannot copy content of this page