fbpx

Гороскоп на лютий 2024 року для кожного знаку зодіаку

Попереду фінальний акорд зими за назвою лютий. Настав час дізнатися, яким буде наступний місяць для кожного із Знаків Зодіаку і як можна вийти переможцями кожному з нас із найпростіших ситуацій.

Гороскоп на лютий 2024 року

Настає час, коли від будь-якої людини потрібна максимальна чесність, але насамперед щодо себе. Брехня змінює біополе, але тільки в гірший бік, і в лютому вона буде набагато небезпечнішою, ніж зазвичай, оскільки енергетика трьох основних планет сильно погіршиться.

Почнеться погіршення 13 лютого, а до цього моменту триватиме один із найсприятливіших періодів року. Зважте на це при плануванні справ на майбутнє.

Овен

Овнам посміхнеться успіх, але це зовсім не означає, що можна буде виходити за рамки своєї зони комфорту постійно. Потрібно відпочивати, особливо у другій половині місяця.

Люди, які намагаються досягти успіху в чомусь, завжди досягають успіху, але складно оцінити цей успіх, коли є проблеми зі здоров’ям. Саме тому Овнам варто більше відпочивати і не перевантажувати надто сильно організм і психіку.

Телець

Астрологи відзначають, що попереду Тельців чекають доленосні зміни у всіх сферах життя, але всі вони можуть піти їм на користь, якщо представники цього Знаку зможуть частіше дотримуватися здорового глузду.

Їхні знання, досвід та навички співслужать їм хорошу службу в лютому. Це означає, що їм необхідно зайнятися важливими справами, які потребують застосування цього досвіду. Лінь — найгірший ворог успіху для Тельців.

Близнюки

Близнюкам не можна відкладати нічого важливого на потім. Важливо завершити всі серйозні проекти та справи до середини лютого, поки Венера не стане слабкішою та агресивнішою.

Станеться це 16 лютого, тож з 16 числа Близнюкам варто виявляти обережність у всьому, особливо у спілкуванні з людьми, щоб не сказати зайвого. У другій половині місяця очікуються труднощі та проблеми у коханні, у сімейному житті.

Рак

Ракам варто братися за всі справи. Це може бути як обов’язки. У коханні все може різко піти в гору, а потім впасти у прірву. Це залежатиме від настрою Раків.

Їм варто навчитися довіряти своєму серцю і не здаватися, якщо попереду будуть непрохідні нетрі проблем. Ще потрібно шукати любов, відсуваючи періодично на другий план нестримне прагнення грошей і успіху, хоча це прагнення не можна назвати поганим.

Лев

Леви зможуть рухатися в будь-якому напрямку, а також відчути трохи свободи, зітхнути на повні груди, але лише до 13 лютого. Потім почнеться не найсприятливіший період.

Для пошуків кохання та амурних пригод підходить лише відрізок часу з 1 по 15 число. Присвятити його можна також покупкам та спорту. Фізичні навантаження будуть дуже доречними у першій половині місяця.

Діва

У лютому корисно розпочати щось нове. Діви можуть почати робити ремонт, здійснити переїзд, спробувати знайти нову роботу або розпочати навчання нових навичок.

Словом, зараз найкращий час для всебічної роботи над собою. У Дів вдасться досягти успіху у всьому, але зробити це буде дуже складно з 13 лютого, коли Марс увійде в Знак Водолія.

Терези

Здібності людини практично безмежні. Секрет криється в нашій свідомості, адже ми можемо побудувати для себе будь-яке майбутнє в голові, щоб справдилися найпотаємніші мрії і стало реальністю все, про що ми думаємо.

Відчути це вдасться Терезам вдасться в першій половині лютого, але потім сила візуалізації зійде нанівець. Найкращий план початку місяця — максимальна активність. Після 13 числа краще змінити обстановку, відпочити.

Скорпіон

Скорпіонів чекають труднощі у лютому, але найсильнішим оберегом стануть близькі та улюблені люди, найкращі друзі. Потрібно, щоб поряд зі Скорпіонами постійно були такі люди.

Представники цього Знаку повинні дати можливість своїй коханій людині висловлювати думки та думку безперешкодно. Не можна засуджувати когось. Потрібно навчитися прощати і поводитися спокійно, розумно та справедливо.

Стрілець

У коханні Стрільцям може посміхнутися великий успіх, причому навіть коли Меркурій стане набагато слабшим. Щодо грошей, то витрачати багато не можна, особливо після 23 числа — саме коли Меркурій піде у Знак Риб.

Гроші потрібно тримати якомога ближче до себе наприкінці місяця, заощаджуючи практично на всьому. Не можна брати і позичати. Якщо Стрільцям здасться, що життя стало однією великою проблемою, їм знадобиться знайти людину, якій можна буде розповісти про свої труднощі.

Козеріг

Щоб не втратити своїх позицій у бізнесі та на роботі, Козерогам у другій половині лютого необхідно буде стати дипломатичнішими, гнучкішими. Їхня наполегливість заважатиме не лише їм самим, а й усім оточуючим.

Відволіктися від злободенних турбот Козерогам допоможе романтика, улюблені заняття, хобі. Зараз найвідповідальніший час, адже доведеться шукати компроміси.

Водолій

Водоліям варто уникати спілкування з ворогами та противниками. Не потрібно купувати нічого наддорогого, а також витрачати гроші на щось марне. Так астрологи радять не приймати важливих рішень на гарячу голову, не брати гроші у борг.

Через слабку Венеру після 16 числа важливо стежити за здоров’ям тепліше одягатися. Якщо набридла рутина, то, можливо, настав час змінити обстановку.

Риби

На Риб в лютому чекають нерідкі сварки, але в ході їх краще не припиняти спілкування і не спалювати мости — треба бути обережнішими, щоб залучити щастя і зберегти його поряд з собою. Пережити кризу відносин, відсутність бажання працювати та депресію допоможе лише романтика, позитивний настрій, заняття, які приносять багато позитивних емоцій.

You cannot copy content of this page