fbpx

Гороскоп на серпень 2023 року для кожного знаку зодіаку

Попереду на нас чекає останній місяць літа, але не варто думати, що наше з вами щастя залишилося позаду. Навпаки, це буде той самий період, коли важливо діяти, щоб упіймати за хвіст пані удачу.

Планети будуть не в найкращому становищі, особливо в останні дні літа, адже Меркурій та Уран почнуть ретроградний рух, примкнувши до Венери. Це означає, що максимальну активність важливо виявляти в перші дві декади місяця. Намагайтеся пам’ятати про свої духовні завдання і про поставлені раніше цілі на роботі.

Овен

Овни можуть зіткнутися з потужною опозицією в цього місяця, але тільки в тому випадку, якщо продовжать агресивно поводитися і бездумно приймати важливі рішення. Трохи обережності представникам даного Знака точно не завадить. Важливо також розсудливо оцінювати свої можливості, не переоцінюючи свої навички. Якщо Овни зрозуміють, що цих самих навичок не вистачає, то можна спробувати їх знайти, поки Меркурій сильний.

Телець

Тельцям треба остерігатися будь-якого прояву егоїзму. Особливо це стосується спілкування із родичами. Кращими друзями та другою половинкою. Думати про себе потрібно, але не надто сильно захоплюватися цим. Також важливо дуже обережно планувати справи на майбутнє. Маючи перед очима його детальне бачення, Тільці зможуть зберегти і примножити продуктивність, мотивацію.

Близнюки

Близнюків можуть чекати в серпні несподівані витрати, несподівані зустрічі та не менш несподівані осяяння. Швидше за все, на думку цих людей прийде щось вкрай важливе. Вони зможуть зрозуміти, як і навіщо потрібно рухатися вперед. Це буде час звільнення від шкідливих звичок, страхів, сумнівів. Астрологи радять намагатися бути кращою версією себе, щоб би то не стало.

Рак

Раків у кінці серпня можуть розривати внутрішні протиріччя. Щоб цього не сталося, необхідно пам’ятати про свої найголовніші цілі в житті і в жодному разі не слухати непрошених порад зі сторони. Також астрологи рекомендують прислухатися до власної інтуїції. Це непоганий час для подорожей, зміни обстановки, пошуків нової роботи, нових друзів та любові.

Лев

Левам необхідно скоротити до мінімуму перебування у ворожому середовищі. Не варто спілкуватися або бути поряд з тими, хто дратує з тієї чи іншої причини. Леви дуже швидко насичуватимуться негативом, але будуть і плюси, адже позитивні емоції теж матимуть потужний ефект. Можна присвятити місяць роботі, але без зайвого фанатизму. Потрібно пам’ятати про відпочинок та розваги.

Діва

Дівам можна зайнятися розробкою нових концепцій на роботі та в бізнесі. Можна спробувати відкрити нову справу. Всім Дівам, які поки не знають, чим вони хочуть займатися, варто вибрати інший шлях розвитку. Тут варто прислухатися до внутрішнього голосу, до рекомендацій найближчих людей. В кінці місяця корисно буде зайнятися домашніми справами, перетворенням житла.

Терези

Терезів можуть почати переслідувати привиди минулого — думки про проблеми, невдачі, негаразди та розставання. Нічого поганого в цьому немає, якщо не заглиблюватися в самоаналіз. Важливо приймати минуле і «дружити» з ним, здобувши з нього уроки. Також дуже важливо бути чемними з оточуючими, якими були озлобленими або токсичними вони не були. Це дуже важливо для збереження карми.

Скорпіон

У Скорпіонів можуть бути кризові ситуації в будь-якій із сфер життя, але представники даного Знака дуже легко зможуть з ними впоратися. У них буде багато сил, впевненості в собі. Скорпіонам під силу змінити внутрішні стереотипи і стати новою версією себе більш сучасною, більш актуальною. Потрібно переглянути свої погляди на світ, на людей, на моду та переваги.

Стрілець

Стрільцям варто більше уваги приділяти своїй зовнішності. Це стосується всіх аспектів — одягу, волосся, стилю в цілому. Охайний і незвичайний зовнішній вигляд привабить представників протилежної статі, а також суттєво підвищить впевненість Стрільців у собі. Це найкращий час для ділових та любовних зустрічей, для самопросування та пошуків нової роботи.

Козеріг

У Козерогов може бути багато поганих думок, але тут нічого не попишеш доведеться з ними боротися. Для цього потрібно буде спілкуватися з добрими людьми, дивитися світлі та приємні фільми, намагатися виходити із зони комфорту. Переживання народжуються часто через брак інформації, тому в серпні потрібно зайнятися її збором. Якщо хочеться дізнатися про щось важливе, краще зробити це якнайшвидше.

Водолій

Стремливість, цілеспрямованість, любов до життя все це властиво Водоліям. Саме ці якості допоможуть їм стати щасливішими і зберегти поруч із вдачу в серпні 2023 року. Не виключено, що цим людям доведеться приймати набагато частіше важливі рішення, тому треба тримати свою свідомість чистою. Настав час позбутися всього, що заважає вірити в себе і краще майбутнє.

Риби

У Овнів може з’явитися багато фінансових негараздів і проблем, але здебільшого винні в цьому будуть вони самі — їхній поспіх, необачність. Потрібно позбавитися бажання досягати всього швидко і за допомогою грубої сили. Так вони збережуть та примножать свої гроші. Також астрологи рекомендують не купувати надміру. Можна натрапити на недобросовісних продавців чи навіть на шахраїв.

You cannot copy content of this page