fbpx

Гороскоп на січень 2023 року від Анжели Перл для кожного знака зодіаку

Починається новий рік, на який багато хто покладає великі надії. Почати січень 2023 року з позитиву та залучити в життя потрібні зміни Знакам Зодіаку допоможуть рекомендації відомого астролога Анжели Перл.

У січні представників зодіакальних сузір’їв чекає безліч цікавих подій, пов’язаних із впливом планет. Експерти сайту dailyhoro.ru рекомендують врахувати поради астролога, щоб змінити життя на краще, виконати заповітні мрії і знайти свій шлях на щастя. Почати рік варто з програмування підсвідомості на успіх, щоб щодня отримувати подарунки долі і без труднощів отримувати все те, що робить життя щасливим.

Овен

Головною подією січня буде перебування Юпітера в Знаку Овна. Вплив цієї планети говорить про те, що представники Знаку будуть улюбленцями долі і аж до 17 травня зможуть залучити в життя потрібні зміни. Ретроградні Меркурій і Марс звернуть увагу Овнів на минуле — до 18 січня буде час для переробок і завершення поточних проектів. Чекають на Овнів і приємні новини, довгоочікувані зустрічі, а також корисні знайомства.

Телець

До 18 січня Меркурій буде в ретроградному становищі, а це означає, що буде час на завершення поточних справ, переробок або повернення до відкладених завдань. Після 12 січня Марс вийде з ретроградного руху, що сприятливо позначиться на вирішенні фінансових питань. Тільцям астролог рекомендує не поспішати і зважувати кожен крок, щоб не заступитися і не зайти в глухий кут через поспішні висновки або дії.

Близнюки

Астролог рекомендує представникам сузір’я не будувати серйозних планів до 18 січня, поки Меркурій буде в ретроградному русі. Цей період призначений для завершення і переробок. З середини місяця Близнюки зможуть почати щось нове і цікаве, вирушити в подорож, зайнятися своїм здоров’ям, мати корисні звички і познайомитися з цікавими людьми.

Рак

На початку місяця Раки зможуть зайнятися завершенням справ, а також відновленням раніше відкладеної роботи. Це пов’язано з впливом ретроградного Меркурія, вплив якого несприятливий для нових починань. Після 18 січня справи підуть угору, і представники Знаку зможуть розпочати заплановані справи, просунутися в кар’єрі і залучити в життя позитивні зміни.

Лев

Левам до 18 січня, поки Меркурій буде ретроградним, варто звернути увагу на завершення поточних або відкладених справ, наведення порядку в будинку і життя. Це може бути ремонт або переїзд, повернення до корисних звичок і колишнього ритму життя. З середини січня можна приступати до нової роботи, вирішувати важливі питання, знайомитися з цікавими людьми і влаштовувати особисте життя.

Діва

У першій половині січня ретро Меркурій усе сповільнюватиме, тому Дівам не варто починати нічого нового. Аж до 18 числа астролог рекомендує займатися простими справами, не підписувати важливих документів і робити серйозні покупки. Позитивні зміни чекають на представників сузір’я у другій половині місяця. Діви зможуть звільнитися від рутини, знайти заняття по душі, а також поправити матеріальне становище за рахунок розвитку сплячих талантів.

Терези

Перша половина січня – не для активних справ. Ретроградний Меркурій вийде в пряме положення 18 числа, а до цього Терезам варто подбати про завершення поточних і раніше відкладених справ. У другій половині місяця ситуація зміниться, і Ваги зможуть активно займатися запланованими справами, втілювати в життя плани, займатися будівництвом фундаменту успішного майбутнього.

Скорпіон

На початку 2023 року Скорпіони мають бути готові до того, що події розвиватимуться неспішно. До 18 січня Меркурій буде ретроградним, а значить, від нових справ краще відмовитися на користь завершення поточної роботи. У другій половині місяця ситуація налагодиться, з’являться нові можливості, і представники Знаку зможуть втілювати в життя плани, досягати успіхів і спрямовувати енергію в потрібне русло.

Стрілець

Початок місяця буде менш активним через вплив ретроградного Меркурія. Планета фокусуватиме увагу Стрільців на справах минулого, які настав час завершити і залишити в минулому. Після 18 січня ситуація налагодиться, з’явиться можливість йти вперед і займатися запланованими на новий рік справами. Стрільців чекають цікаві знайомства, нові успіхи та набуття свого місця під сонцем.

Козеріг

Ретроградний Меркурій до 18 січня припинятиме Козерогів, звертаючи увагу на минуле. У першій половині місяця варто сфокусуватися на незавершених або відкладених справах, щоб остаточно звільнитися від минулого. У другій половині січня настане час змін, і вони обов’язково будуть на краще. Козерогам важливо пам’ятати про свої мрії і не згортати з шляху, стикаючись з дрібними негараздами.

Водолій

Водоліям астролог рекомендує не починати січень з активних дій. Ретроградний Меркурій аж до 18 січня гальмуватиме активність, проте це не буде приводом для розчарувань. Представники Знаку зможуть без поспіху завершити потрібні справи, а також запланувати все те, що можна буде втілити в реальність у другій половині місяця і з легкістю залучити позитивні зміни.

Риби

Місяць починається з впливу ретроградного Меркурія, а це означає, що нічого нового починати не варто. Астролог рекомендує відмовитися від дорогих покупок і різкої зміни планів на користь завершення поточних справ. Після 18 січня ситуація зміниться на краще, і представники Знаку зможуть залишити минуле за спиною, щоб зосередитися на нових досягненнях і підкоренні висот.

You cannot copy content of this page