fbpx

Гороскоп на травень 2024 року для кожного знаку зодіаку

Ось і добігає кінця весна. Починається її останній і, мабуть, найважливіший місяць. Астрологи розповіли нам про те, яким він може бути і як поводитимуться планети з зірками в цей час.

Сприятливий вплив Меркурія довго не триватиме, тому що 15 числа він переходить у Знак Тельця, в якому деструктивніший. Це означає, що всі найважливіші справи, пов’язані з роботою та фінансами, потрібно виконати саме до цього моменту. Марс прямо перед початком травня теж стане дуже небезпечним, а 2 травня розпочнеться ретроградний рух Плутона, що погано позначиться на спілкуванні між людьми різних статей, різних вікових категорій.

Словом, місяць буде вкрай складним, з великим числом небезпечних днів, але вам не обов’язково налаштовуватися на чорну смугу. Поменше спілкуйтеся з агресивними людьми і не будьте такими самими. Добро – ключ до спокою та стабільності під час негативного Марса та Меркурія.

Овен

Овнам не варто напружуватися надто сильно, коли вони працюватимуть фізично чи інтелектуально. Сидіти без діла в жодному разі не можна, тому що та енергія, яка буде зосереджена в цих людях, може вийти без їхнього відома: станеться щось погане. Для відпочинку немає можливості, ні часу. Працюйте потрібно більше, або взяти відпустку і сфокусуватися на домашніх справах, що буде не гірше.

Телець

Якщо Тельці зможуть правильно розставити пріоритети, то не програють. Нині їм краще не покладатися на прикмети та шосте почуття – важливо враховувати лише минулий досвід. Неприємності та проблеми на роботі більш ніж можливі. Справа в тому, що оточуючі люди можуть егоїстично переслідувати виключно свої особисті цілі, забуваючи про всіх довкола. Важливо це пам’ятати.

Близнюки

Близнюкам потрібно переживати не так про роботу, як про стосунки, сім’ю, будинок. Всім тим, хто поки що не знайшов тієї людини, з якою можна було б створити сім’ю, не треба засмучуватися, оскільки в травні самотні Близнюки зрозуміють, якою саме має бути ця людина. За належного бажання можна буде розглянути в людях тільки все найкраще. Астрологи радять бути гранично обережними, адже емоції можуть занапастити щастя.

Рак

Жадібність стане нормою для Раків і щодо них, але тільки якщо вони самі почнуть провокувати людей на таку поведінку до себе. Щоб цього не сталося, необхідно перетерпіти свою нервозність, особливо у другій половині травня, у найнебезпечніший період весни. У жодному разі не можна ставити себе вище за інших у майбутній період. Не треба нікого критикувати, навіть якщо це буде доречно. Це може спровокувати серйозний конфлікт.

Лев

Левам краще у травні обмежити своє спілкування з людьми до самого мінімуму. Можна зайнятися собою та своїми справами. Можуть наступити не найкращі для цього знаку Зодіаку часи. Звичайно, це не означає, що треба починати бити на сполох. Варто просто почекати, доки не настане найкращий час для дій. Варто виявляти більше уваги до деталей, менше переживати за дрібницями та бути дипломатичними.

Діва

У принципі, у першій половині травня Меркурій дасть Девам стимул для активних дій. З 15 травня Меркурій стане причиною сильних перепадів настрою, а ретро-Плутон призведе до внутрішніх конфліктів та невпевненості. Астрологи рекомендують стримати запал, щоб виключити сварки та помилки в роботі. Дівам потрібно думати не стільки про гроші і проблеми, скільки про здоров’я, відпочинок, сім’ю.

Терези

У травні успіх чекає Терезів, які прагнуть змін, але важливо пам’ятати, що ці зміни повинні бути запланованими, обережними і зваженими. Хаос неприпустимий, як і авантюризм, безтурботність. Байдужість до справ теж може призвести до фіаско. Ще не можна виявляти байдужість до чужих бід, особливо якщо йдеться про сім’ю, другу половинку, дітей та друзів. Потрібно допомагати іншим, щоб вони допомагали Терезам.

Скорпіон

У травні діє правило трьох С – “станьте самими собою”. Саме так треба жити Скорпіонам у дуже складний період. Не потрібно прикидатися кимось сильним і непробивним. Іноді можна дати слабкість і показати близьким людям свою втому, розбитість, зневіру, попросивши емоційної підтримки. Це не віддалить, а, навпаки, зміцнить стосунки.

Стрілець

Мрійливість — не властива Стрільцям риса характеру, але тлі непередбачуваного Плутона і агресивного Марса може допомогти сформувати правильне ставлення до життя. Іноді корисно помріяти та подумати над тим, чого хочеться прагнути. Настає час змін, але непомітних, глибинних. Ретро-Плутон у травні дасть Стрільцям зрозуміти, що життя часом змінює русло без жодної причини.

Козеріг

Козерогам потрібно навчитися говорити «ні» людям, які люблять скидати на інших свої обов’язки, проблеми. Варто також бути і обережніше з тими, хто неприродно добрий і милий, адже в травні буде розквіт удавальників, маніпуляторів. У такий час натрапити на обман простіше простого. Для максимально швидкої реалізації планів варто розраховувати лише на себе — як, в принципі, Козероги і вміють робити найкраще.

Водолій

Про Водоліїв можуть розпускати чутки в травні, але не варто на це ніяк реагувати, адже недоброзичливці саме цього й чекають. Дуже багато проблем подібного характеру вирішаться самі собою, тому не варто роздмухувати з мухи слона. Краще просто чекати зручного моменту для дій, наче хижак, що причаївся в засідці. Це правильна тактика на останній місяць весни, коли прямі зіткнення з ворогами можуть закінчитися дуже сумно.

Риби

Риб чекають різні домашні клопоти. Це може здатися абсурдом, але не зараз важливо приймати проблеми з розкритими обіймами, тому що неробство та безтурботність можуть Рибам коштує дуже дорого. Також на випадок зриву планів Рибам варто мати запас план Б, адже негативний Марс любить ставити палиці в колеса. Також астрологи радять Рибам не бажане за дійсне.

You cannot copy content of this page