fbpx

Гороскоп на тиждень 1-7 квітня — важливий прогноз для знаків зодіаку

Тиждень 1-7 квітня 2024 року починається з останньої чверті Місяця в Козерозі та ретроградності Меркурія в Овні. Місяць у такому положенні допомагає звільнитися від застою, негативних думок, страхів чи песимістичних поглядів, що допоможе вам не лише залучити позитив, а й удачу у ваше життя.

Однак справжній феєрверк розпочнеться, коли Венера перейде до Овену у п’ятницю, 5 квітня, а 6 квітня вступає в контакт з Плутоном. Венера найбільш відома як символ кохання, але вона також представляє нерухомість та фінансові питання.

З Венерою в Овні з’явиться сильне бажання здійснити свої мрії і досягти успіху, удачі та багатства, які, на вашу думку, призначені для вас долею. Якщо ви міркуєте про те, чого навчилися, або використовуєте минулу можливість, без вагань почніть робити кроки до життя, яке не тільки приносить вам найбільше достаток, а й глибоку радість.

Найвдаліший день для кожного знака зодіаку з 1 по 7 квітня 2024 року

Овен

Найвдаліший день: вівторок, 2 квітня, ретроградний Меркурій у Овні у вашому знаку.

Змініть своє мислення і зробіть це найщасливішим ретроградним Меркурієм, з яким ви коли-небудь стикалися. Ретроградний Меркурій в Овні висвітлює ваш будинок, а це означає, що ваші переконання, довіра і те, до чого ви відчуваєте покликання, будуть переглянуті. Хороша новина полягає в тому, що це також ваш другий шанс, момент коли ви знову відвідуєте те, до чого сильно ставилися, але раніше відкладали.

Використовуйте ретроградну енергію Меркурія в Овні, щоб поміркувати про минулі можливості, від яких ви відмовилися, і про свою внутрішню систему правил, яка визначає, як ви рухаєтеся по життю. Це ваш шанс розпочати жити на своїх умовах. Щоб отримати максимальну користь, ви повинні бути готові скористатися можливістю переробити.

Телець

Найвдаліший день: вівторок, 2 квітня, Місяць в останній чверті у Козерозі, у вашому домі удачі.

Місяць останньої чверті в Козерога сходить у вашому домі удачі, допомагаючи вам побачити, де ви були надто суворі, дозволяючи собі скористатися щасливими можливостями, які подарував вам Всесвіт. Подумайте про свою готовність ризикувати та ризикувати, вірячи у найкращий можливий результат. Оскільки Місяць останньої чверті також може бути часом звільнення, ви можете подумати, чи не працюють будь-які самообмежуючі переконання проти вас у залученні бажаного успіху.

У цей час важливо переконатися, що ви не надто прив’язані до будь-яких конкретних результатів і що ви також перевіряєте себе, як ви розмовляєте з самим собою. Цей час дозволить собі побачити, що несподівані моменти мають тенденцію приносити найбільші благословення. Нічого страшного, якщо щось піде не за вашим планом, тому що це означає, що ви нарешті здалися набагато більшому плану.

Близнюки

Найвдаліший день: субота, 6 квітня, Венера у секстилі з Плутоном у вашому секторі достатку.

Венера, планета, що управляє фінансами та нерухомістю, увійде в союз з Плутоном, підкреслюючи теми достатку, виконання бажань та соціальних зв’язків, відповідальних за ваш успіх. Венера в Овні позитивно впливає на ваші доходи, бізнес-плани, бажання подорожувати та новизну, водночас заохочуючи вас використовувати щасливі зв’язки у своєму житті. Немає нічого поганого в тому, щоб просити допомоги і знати, що це також допоможе вам підвищити почуття власної гідності. Настав час усвідомити це, щоб створити життя, про яке ви мрієте. Можливо, вам доведеться заручитися допомогою тих, хто поділяє таку мрію.

Коли Венера вступить у секстиль із Плутоном у суботу, 6 квітня, подумайте про те, які можливості для розмов, налагодження зв’язків чи захисту своїх інтересів виникають у вашому житті. Оскільки ретроградний Меркурій знаходиться в Овні, ви, можливо, захочете повернутись до попередніх зв’язків або колеги, щоб допомогти здійснити свою мрію. Основна ідея, яку тут слід запам’ятати, полягає в тому, що те, чого ви намагаєтеся досягти зараз, не буде зроблено поодинці, тому чим раніше ви заручитеся допомогою інших, тим швидше успіх проявиться у вашому житті.

Рак

Найвдаліший день: п’ятниця, 5 квітня, Венера у Овні, у вашому будинку кар’єри.

Венера перейде в Овен у п’ятницю, 5 квітня, загостривши теми, пов’язані з вашою кар’єрою та фінансами. Хоча ця енергія допоможе покращити ваші фінанси, ви також будете змушені більше зосередитися на тому, що ви любите робити. Можливо, ви повертаєтеся на робоче місце або повертаєтеся до професійної мети, яка була раніше. Наскільки ви знаєте, що хочете створити в цьому новому розділі, вам також необхідно переконатися, що ви також отримуєте задоволення. Фінансовий достаток не зробить вас щасливими, але щастя привабить бажане багатство.

На цьому етапі важливо подумати про свій зв’язок з основною програмою кар’єри або коледжу, оскільки ви будете прагнути більш глибокого рівня самореалізації в цій галузі свого життя. Але нагородою в цьому процесі буде те, що як тільки ви налаштуєтеся на те, що приносить вам найбільше радості, ви також побачите, як почне приходити більший фінансовий достаток. Не бійтеся повертатись назад, тому що це може бути просто необхідним кроком для просування вперед.

Лев

Найзручніший день: п’ятниця, 5 квітня, Венера в Овні, у вашому секторі розширення.

Як тільки Венера перейде до Овену у п’ятницю, 5 квітня, ваше життя стане темою розширення. Це допоможе вам вибратися з будь-якої колії, в якій ви опинилися, або із замішання, пов’язаного з незнанням, якою можливістю скористатися. Коли ви керуєтеся божественним керівництвом таким, яким ви є, ціль полягає в тому, щоб сказати «так» всьому, що зустрічається на вашому шляху, навіть якщо це не те, що ви зараз робите або в чому раніше не думали брати участь. Якщо це резонує з вашою душею, то це заслуговує на гучний «так» з вашого внутрішнього простору.

Венера в Овні допомагає вам більш старанно домагатися своїх цілей і дотримуватись призначення своєї душі. Це буде особливо актуальним 6 квітня, коли Венера вирівнюється з Плутоном. У цей час не скидайте з рахунків жодні ідеї чи можливості, тому що вони здаються надто грандіозними чи складними. Часто слова «так» допомагають знайти шлях, і ви, нарешті, бачите, що все відбувалося для вашого найбільшого блага.

Діва

Найвдаліший день: вівторок, 2 квітня, ретроградний Меркурій у Овні, у вашому будинку трансформації.

Ретроградний Меркурій у Овні принесе у ваше життя надзвичайно вдалий час, оскільки він відбувається у вашому будинку трансформації. Іноді зміни не завжди даються легко. Вам особливо важко здатися і довіритися, коли справи йдуть не так чи швидше, ніж ви очікували. Через це в минулому ви воліли комфорт або знайомство новизні, навіть якщо здавалося, що це все, чого ви завжди хотіли. Тепер у вас є другий шанс.

Оскільки ретроградний Меркурій починається у вашому будинку трансформації, важливо приділити час змінам, які ви зробили, або тим, яких ви намагалися уникнути у своєму житті. Це також може виникнути через угоди, контракти та те, наскільки щиро ви виконали те, чого хочете. Не бійтеся визнати, що ви змінили свою думку або були неправі. Прийнявши процес трансформації у своєму житті, ви також станете магнітом для успіху, який ви сподівалися отримати.

Терези

Найвдаліший день: понеділок, 1 квітня, Місяць в останній чверті у Козерозі, у вашому секторі радості.

Це ваш знак Всесвіту: зосередьтеся виключно на тому, що приносить вам радість. Правду кажучи, ви заслужили право бути трохи егоїстичним. У цьому випадку йдеться про те, щоб ви більше не були самовідданими. Коли ви розставите пріоритети у своєму щастя і звільніться від усього, що заважало вам розставити пріоритети у цій темі у своєму житті, ви також почнете отримувати нову енергію. Ніщо не призводить до виснаження більше, ніж життя, наповнене зобов’язаннями. Коли ви вибираєте радість, ви також схильні розуміти, що все стає важким лише тоді, коли ви вірите, що так має бути.

Знайдіть хвилинку з Місяцем останньої чверті в Козерозі, щоб подумати про те, що приносить вам найбільше радості в житті, будь то кар’єра, особисті стосунки або проведення часу. Потім подумайте, що позбавляє вас цього почуття або виснажує вашу енергію. Найвдаліший вибір, який ви можете зробити цього тижня, – це усвідомити, що щастя – це не просто дар, а ваше божественне право.

Скорпіон

Найвдаліший день: п’ятниця, 5 квітня, Венера в Овні, у вашому домі благополуччя.

Венера, планета кохання, фінансів та нерухомості, у п’ятницю, 5 квітня, перейде на знак Овна, підкресливши ваш будинок добробуту та рішучості. Це станеться незадовго до того, як Венера вирівняється з Плутоном у Водолії, що також порушить теми зцілення, сім’ї та вдома. Венера в Овні просить вас розставити пріоритети, зосередивши увагу на своїх розумових, емоційних та фізичних потребах. Вам буде запропоновано задуматися про свої межі, а також відновити почуття рішучості створити життя, яке поважатиме всі ваші бажання.

Коли Венера вирівняється з Плутоном у суботу, 6 квітня, почне розгортатися частина більш масштабної історії. Вам можуть порадити почати більше концентруватися на змінах, які ви хочете внести до свого сімейного життя. Будь то переїзд або зцілення від токсичної ситуації, ваш успіх цього тижня полягає в тому, щоб знати, що вам потрібно і чого ви заслуговуєте, а потім свідомо прийняти рішення не приймати менше з якоїсь причини.

Стрілець

Найвдаліший день: понеділок, 1 квітня, Місяць останньої чверті у Козерозі, у вашому секторі багатства.

Тиждень 1 квітня починається з Місяця останньої чверті в Козерозі, який допоможе вам зцілити будь-яку нестачу або відсутність менталітету, які заважають вам набути бажаного багатства. Козеріг керує вашим сектором багатства, дозволяючи вам побачити, що бажаний достаток вимагатиме зусиль і ретельного плану.

Місяць останньої чверті тут допомагає вам зрозуміти, що відчуття, що ви втратите те, чого досягли, або що цього ніколи не буває достатньо, працює тільки проти ваших цілей. Це частина мислення про дефіцит, яка може працювати за лаштунками, але яку ви в змозі подолати та зцілити.

Використовуйте цю енергію, щоб подумати про те, звідки взялося ваше мислення щодо грошей та достатку, чи то соціальна, сімейна чи більше особиста подорож. Це також може допомогти перейти з мислення про виживання на мислення процвітання, коли ви вірите, що ваші потреби завжди будуть задоволені, поки ви дієте сумлінно, старанно та чесно. Зцілівши ці страхи всередині себе, ви зможете відкрити несподівані можливості для багатства, які ще раз підтвердять те, чого ви завжди заслуговували.

Козеріг

Найвдаліший день: вівторок, 2 квітня, Місяць в останній чверті у Козерозі, у вашому домі ініціативи.

Вкладіть усю свою енергію у віру у найкращий можливий результат для реалізації своїх мрій та ідей. Неможливо дозволити занепокоєнню заважати тому, що ви повинні робити, оскільки ви вже проробили всю роботу і підготували все для остаточного успіху. Тепер все, що вам потрібно зробити, це пам’ятати, що ви не можете зазнати невдачі, тому ви зустрічаєте кожен щасливий шанс Всесвіту з повним знанням того, що ви знаходитесь на тому шляху, яким вам призначено йти.

Місяць в останній чверті в Козерога може допомогти вам задуматися про те, що рухає вашою ініціативою. Ви справді дозволили собі піднятися на ті висоти, яких вам призначено досягти. Місяці останньої чверті дають час роздумів та звільнення. У Козерозі вони допомагають вам відпустити будь-які думки, які походять не від вас самих. Ви готові до цього нового рівня успіху. Тепер просто переконайтеся, що ваша голова справді у грі.

Водолій

Найвдаліший день: п’ятниця, 5 квітня, Венера в Овні, у вашому будинку спілкування.

Ви вступаєте в надзвичайно зручний період, коли Венера переходить в Овен, підкреслюючи ваш будинок спілкування. Венера керує любов’ю, фінансами та нерухомістю. У Овні він має тенденцію бути сміливішими і домагатися того, чого хоче, в той час як ця частина вашої астрологічної карти допомагає вам вести розмови, які можуть допомогти покращити ваше життя якнайкраще.

Ретроградний Меркурій також перебуватиме в Овні, а це означає, що успіх, який ви залучите, може також спонукати вас повернутися до минулих тем у вашому житті. Це ваш шанс відстоювати те, чого ви хочете і чого ви варті, і виправити будь-які недавні проблеми у вашому житті. Ніколи не пізно досягти того, чого ви дійсно хочете, але зробити це. Спочатку ви повинні дозволити собі поважати те, що це таке. Ви можете здатися надмірно зосередженим і спрямованим на свої цілі, але це тільки тому, що ви почуваєтеся перевантаженим енергією Овна і знаєте, що удача на вашому боці.

Риби

Найвдаліший день: п’ятниця, 5 квітня, Венера у Овні, у вашому секторі фінансового успіху.

Перший тиждень квітня принесе деякі позитивні зміни у вашому фінансовому успіху, оскільки Венера приєднається до Північного вузла в Овні. Хоча тут також є ретроградний Меркурій, це може призвести до повернення деяких позитивних пропозицій або подій, які відбулися раніше. З якоїсь причини цій пропозиції тоді не судилося бути реалізовано. Тепер ви, нарешті, знаходитесь в місці, де ви не тільки знаєте собі ціну, але й маєте межі, щоб захистити те, що вам призначено.

Коли Венера переходить на знак Овна, переконайтеся, що ви наближаєтеся до справи з практичної точки зору. Це не означає, що у вашому житті не діятиме божественна магія. Тільки те, що Всесвіт дійсно працює над тим, щоб ви були серйозні і прагнули успіху, якого хочете досягти, оскільки ви зосереджуєтеся на практичних аспектах фінансів та життя, ви також зможете звільнити місце, щоб помітити, коли з’явиться така щаслива нагода. повертається, щоб здобути другий шанс на багатство — і славу.

You cannot copy content of this page