fbpx

Гороскоп на тиждень 10-16 жовтня для кожного знаку зодіаку

Овен
21.03 – 20.04

Цього тижня ви, як і раніше, ганятиметеся за удачею, і доля надасть можливість вам її зловити. Підвищиться ваш авторитет та творчий потенціал. Намагайтеся розширити своє коло спілкування, і перед вами відкриються нові можливості з привабливими перспективами. Тільки треба контролювати свої емоції та не приймати поспішних рішень.

Телець
21.04 – 20.05

Зосередьтеся на роботі, відкладіть на потім сумніви та особисті питання, зараз час робити кар’єру та проявити себе. Постарайтеся бути терплячими до незначних недоліків оточуючих, інакше ваші постійні причіпки по дрібницях можуть винищити будь-кого. У п’ятницю друзі допоможуть упоратися з деякими проблемами. Обережніше з бажанням усіх обігнати та із прагненням все змінити.

Близнюки
21.05 – 21.06

Ви випромінюватимете оптимізм протягом усього тижня і цим притягуватимете оточуючих. На вас чекають романтичні побачення, ніжні зізнання і навіть, не виключено, що пропозиція руки та серця. Ваші творчі ідеї будуть дуже потрібні. Можете розраховувати на прибуток. Другу половину тижня присвятіть відпочинку та розслабленню.

Рак
22.06 – 22.07

На цьому тижні перед вами відкриються нові перспективи. Хоча з ризикованими планами та діями бажано почекати. Але ваша активність, без зайвої емоційності, буде результативною. Ваші робочі справи постарайтеся завершити у визначений термін, щоб у вихідні спокійно відпочити. Неділю присвятіть відновленню сил та спілкуванню з друзями.

Лев
23.07 – 22.08

Тиждень буде повний подіями та зустрічами, так що нудьгувати вам не доведеться. У професійній сфері можливі зміни на краще, якщо ви не лінуватиметеся. Цей тиждень чудово підійде для втілення довгоочікуваних проектів та сміливих планів. Можуть надійти вигідні пропозиції. Чим свідомішими та злагодженішими будуть ваші дії з колегами, тим краще виявиться результат.

Діва
23.08 – 23.09

Бажано зараз нічого різко не міняти. Постарайтеся не виявляти почуття, що переповнюють вас, зайве бурхливо – це може не сподобатися тим, хто поруч з вами. Остерігайтеся давати приводи для пліток, виявіть дисциплінованість та зібраність. У п’ятницю ви відчуєте приплив сил, немовби відкриється друге дихання. Скористайтеся цією можливістю і вирішіть проблеми, що накопичилися. У вихідні намагайтеся приділяти більше часу дітям.

Терези
24.09 – 23.10

Рішучість та стрімкість – ось ваші основні козирі, тягти не варто. Намагайтеся спокійно сприйняти інформацію не зовсім приємного змісту. У середу удача сприятиме тим, хто збирається вирушити у далеку подорож. Постарайтеся порівнювати свою силу і не тиснути на оточуючих своїм авторитетом. У п’ятницю варто приділити більше часу сім’ї. У вихідні вам буде добре у колі друзів.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Цього тижня вам знадобиться максимальна зосередженість на роботі, зате очікується солідний прибуток. Настає ваш час, час нарешті згадати і про себе коханого. Сміливо втілюйте у життя свої мрії та фантазії. У той же час постарайтеся залишатися реалістом і не переоцінювати свої сили та можливості. В особистому житті на вас чекають приємні зміни.

Стрілець
23.11 – 21.12

Тиждень буде вдалим. Втім, постарайтеся вкотре не попадатися на очі начальству. Нині не час для рішучих дій. Добре реально б розрахувати свої сили, перевантаження можуть несприятливо позначитися на вашому здоров’ї, особливо в середині тижня. Захистіть себе від непотрібних контактів. Приділіть собі більше часу та уваги, щоб зберегти душевну рівновагу.

Козеріг
22.12 – 20.01

Цього тижня вам доведеться щось змінювати або у відносинах із близькими людьми, або з колегами. У понеділок для здійснення вашого задуму знадобиться терпіння та вміння наполягти на своєму. Однак важливо не допускати агресії та агресії. Постарайтеся пом’якшувати розпал пристрастей і перемикайте увагу оточуючих на приємні думки. У другій половині тижня можливий несподіваний поворот на краще у партнерських відносинах за рахунок появи нової інформації. Зросте ваша комунікабельність і удачливість щодо закладу нових знайомств.

Водолій
21.01 – 18.02

Цього тижня у ваших же інтересах висловлювати свої думки виразно і логічно, тоді ви швидко досягнете порозуміння з оточуючими. На вас чекає кругообіг справ, в який після вимушеної перерви ви поринете з радістю. Вдасться зав’язати цікаві знайомства, отримати цінну інформацію та укласти вигідний контракт, і все це у невимушеній обстановці. У вихідні відпочивайте, веселіться, радійте життю.

Риби
19.02 – 20.03

Не дозволяйте користуватися вашою добротою з корисливою метою, вмійте сказати ні, коли це необхідно. У ситуації, що склалася, вам дуже допоможуть гнучкість мислення і вміння відчувати співрозмовника. Не давайте волю почуттям та емоціям при спілкуванні з родичами, є ризик розриву стосунків. Бережіться у вівторок, у цей день ваші таємниці можуть випливти назовні.

You cannot copy content of this page