fbpx

Гороскоп на тиждень 13-19 листопада 2023 року: найщасливіші дні для знаків зодіаку

Тиждень починається з Молодика в Скорпіоні, який відрізняється від інших тим, що викликає необхідність змін завдяки інтенсивності, яку принесе Марс. Це створює сильне прагнення щось змінити, активізуватись. Ось які дні тижня 13-19 листопада 2023 будуть особливо вдалими для знаків Зодіаку, які бажають змінити своє життя на краще.

ОВЕН

Найкращий день тижня: 19 листопада.

На цьому тижні Марс спонукає вас зосередитися на тому, що потребує змін, звільнення або перетворення на краще. Можливо, вам також варто подумати про те, як романтичні стосунки, в яких ви перебуваєте, впливають на рішення, які ви приймаєте.

ТЕЛЕЦЬ

Найкращий день тижня: 13 листопада.

Знак Скорпіона акцентує увагу на темах стосунків та кохання. Проте, не забувайте про себе та про свої цілі. Ви можете зосередитись на переїзді або інвестиціях. Перш ніж приймати серйозні рішення, ставте собі запитання, чи вони відповідають вашим принципам.

БЛИЗНЮКИ

Найкращий день тижня: 13 листопада.

Скорпіон порушує питання добробуту, здоров’я та рішучості. Це також чудовий час, щоб зосередитися на великих цілях. Пам’ятайте про важливість дрібниць, таких як вечір на самоті або йога, все це допомагає вам нарешті відчути себе найкращим собою.

РАК

Найкращий день тижня: 13 листопада.

Енергія Скорпіона надихає вас дбати про своє здоров’я та серйозно підійти до того, що стати тим, ким ви мрієте. Пам’ятайте, що те, у що ви вкладаєте свою енергію, зростатиме, і в цьому новому розділі, присвяченому тільки вам, немає стелі, яка може перешкодити вам зростати.

ЛЕВ

Найкращий день тижня: 13 листопада.

Зараз саме час шукати роботу, де ви матимете більше можливостей для зростання. Досліджуйте вакансії або більше інвестуйте у свій бізнес. Успіх тут, вам просто потрібно створити простір, щоб ви могли зосередити більше своєї енергії на тому, чого ви хочете від життя.

ДІВА

Найкращий день тижня: 19 листопада.

У вашому секторі спілкування буде гаряче цього тижня. Можливо, вам доведеться відстоювати свою думку чи дипломатично боротися за те, чого ви бажаєте. Не бійтеся показати іншим нову частину вашої особистості Переконайтеся, що ви наполягаєте на тому, у що вірите.

ТЕРЕЗИ

Найкращий день тижня: 13 листопада.

На вас чекає не просто короткочасний фінансовий вітерець, а початок нового циклу. Енергія Скорпіона управляє вашими фінансами, точніше, тим, як ви оцінюєте себе. Це час, щоб шукати нову роботу; підвищувати ціни за свої послуги чи продукти, якщо у вас є власний бізнес.

СКОРПІОН

Найкращий день тижня: 13 листопада.

Вас закликають згадати, хто ви є. Зняти з себе ярлики, навішені іншими людьми, і згадати про те, що для вас є найкращим або чого ви хочете прагнути. У цій фазі вашого життя ви переживатимете перетворення на дуже інтенсивному і глибоко особистому рівні.

СТРІЛЕЦЬ

Найкращий день тижня: 19 листопада.

Складіть список цілей і хоча б одну ідею щодо кожного пункту про те, як розпочати. Ви – невичерпне джерело натхнення та мотивації, але потрібно переконатися, що ви спрямовуєте енергію у свої мрії і не витрачаєте її на те, що не резонує з вами. Підключіть інтуїцію, вона зараз сильна.

КОЗЕРІГ

Найкращий день тижня: 13 листопада.

Зірки активізують ваші соціальні зв’язки та те, як ви взаємодієте з оточуючими. Поставте собі питання, які стосунки справді піднімають вас, а які тягнуть униз? Не бійтеся сказати складне цього тижня або позбутися людей, які забирають вашу енергію чи віру в себе.

ВОДОЛІЙ

Найкращий день тижня: 13 листопада.

Настав час подумати про кар’єрне зростання або про те, щоб взяти на себе нові обов’язки. Ви повністю змінили своє життя за останні кілька років, але тепер потрібно, щоб ваша кар’єра чи бізнес відображали це. Цього тижня можлива несподівана пропозиція про роботу.

РИБИ

Найкращий день тижня: 17 листопада.

Тиждень буде повний нових можливостей, пропозицій та зростання. На вас чекають подорожі, новини з навчання, кар’єри, бізнесу. Вам потрібно бути готовими вхопитися за нові можливості. Нині саме час розпочати записувати свої цілі на наступний рік, купити квитки для новорічних поїздок.

You cannot copy content of this page