fbpx

Гороскоп на тиждень (14 червня – 20 червня) для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Вас чекає один з найспокійніших і передбачуваних тижнів літа. Розпочнеться він бурхливо: квадрат Сатурн-Уран, що задає головну тему року, в понеділок-вівторок буде на піку сили. Це торкнеться вас, якщо ви причетні до масових соціальних процесів, керуєте великим бізнесом, маєте великі інвестиції і накопичення, берете участь в суспільному житті.

В інших випадках ви можете дізнатися про якісь нововведення в суспільстві, але вас безпосередньо вони не зачеплять. А з середи життя взагалі піде рівно. Нудним тиждень з 14 по 20 червня 2021 не буде – події будуть активно розвиватися, у багатьох справах піде прогрес.

Але ні несподіванок, ні різких злетів і падінь чекати не варто. У середу і четвер будуть просуватися вперед життєві і робочі обов’язки. Це вдалі дні для працевлаштування та початку оздоровчого курсу. У п’ятницю та на вихідних будуть добре розвиватися особисті і ділові відносини.

ТЕЛЕЦЬ

Тиждень з 14 по 20 червня 2021 почнеться бурхливо: в понеділок-вівторок на піку активності буде головний аспект року, квадрат Сатурна з Ураном. Вашому знаку він віщує великі вимушені зміни. Не потрібно їм чинити опір: як би складно вони не йшли, тільки вони відкриють вам шлях до прогресу.

А з середи взагалі все заспокоїться. Дні будуть бігти жваво, цікаво, але без несподіванок і великих подій, що поганих, що хороших.

У середу і четвер у вас з’являться нові хобі. Буде досить вільного часу для того, щоб мало сенс задуматися, як ним розпорядитися. Будуть енергійно просуватися питання дітей, якими зайняті Тельці-батьки. У п’ятницю та на вихідних будуть швидко йти вперед робота і життєві обов’язки. Це вкрай сприятливий час для того, щоб почати оздоровчий курс або хоча б в ці дні збалансовано харчуватися, добре відпочивати і дотримуватися режиму дня.

БЛИЗНЮКИ

У понеділок ви можете плутатися, помилятися, недооцінювати або переоцінювати себе. Тому не варто приймати в цей день якихось важливих рішень. Не потрібно проходити тести і співбесіди. Квадрат Сатурн-Уран зробить понеділок і вівторок неспокійними, але істотно змінить щось у вашому житті тільки в тому випадку, якщо ви виїжджаєте за кордон, займаєтеся документами для виїзду або вирішуєте якісь юридичний питання.

У студентів і абітурієнтів можливі нововведення, пов’язані з дистанційними іспитами і навчанням. З середи життя буде йти бадьоро і швидко, але рівно, без стрибків і несподіванок. Враховуйте ретроградність Меркурія: у вас можуть бути труднощі з комунікаціями і кмітливістю.

Будуть добре йти справи, які мають відношення до вашого минулого. Можна доробляти незроблене і повертатися до закинутих колись справ.

РАК

На початку тижня буде максимально активним головний аспект року – квадрат Сатурн-Уран. Він принесе вам проблеми і змусить змінювати плани в тому випадку, якщо у вас є фінансові справи з великою групою людей. В інших випадках ви будете відчувати розлиту в повітрі напругу, але вас безпосередньо події не торкнуться.

З середи 16 червня 2021 обстановка взагалі заспокоїться. Життя буде динамічним, швидким, але без різких перепадів і несподіванок. З кожним днем ​​у вас буде прибувати сил. Ви будете легко справлятися з поточними питаннями в зовнішньому світі.

У середу і четвер будуть справи поза домом – кудись піти, з кимось зустрітися, оформити документи, відправити посилку. Це вдалі дні для того, щоб записатися на курси (з урахуванням ретроградного Меркурія, добре, якщо це будуть курси, на які ви колись ходили, але кинули). У п’ятницю та на вихідних на перший план вийдуть домашні і сімейні справи.

ЛЕВ

У понеділок ви будете недооцінювати або переоцінювати свою роль в групі. Це не найвдаліший день для участі в командних заняттях. Крім того, в понеділок і вівторок буде на максимумі головний аспект року – квадрат Сатурн-Уран. Він віщує складні, але необхідні зміни. У вас він відіб’ється на відносинах з діловими партнерами і клієнтами, ділових планах і кар’єрі.

Імовірність зіткнутися зі змінами вище, якщо ви займаєте важливий пост, граєте важливу роль в соціумі або володієте великим бізнесом. З середи все заспокоїться. Дні будуть бігти швидко, але без великих подій.

16-17 червня 2021 ідеально підійдуть для старту комерційного проекту і нових фінансових справ. Можна робити покупки (річ затримається у вас надовго) і шукати нові джерела доходу. У п’ятницю та на вихідних буде багато спілкування, коротка поїздка, навчання. Просунуться вперед справи з документами.

ДІВА

На початку тижня буде активний головний аспект року – квадрат Сатурн-Уран. Він несе жорсткі, але необхідні зміни. Він торкнеться вас, якщо ваша робота залежить від іноземців або від ситуації в правовій сфері. Тоді у вас круто зміняться робочі обов’язки або умови на роботі.

В інших випадках ви будете бачити, що навколо багато чого змінюється, але особисто вас зміни не зачеплять. Не забувайте, що ваш управитель Меркурій весь тиждень ретроград. Це віщує багато роботи, в тому числі і тієї, яку ви вважали вже зробленою.

У роботі і бізнесі варто зосередитися на старих справах, а не починати щось нове. 16-17 червня 2021 зростаючий Місяць піде по вашому знаку. Він посилить вашу емоційність і допоможе вам зрозуміти, що потрібно особисто вам, щоб відчувати задоволеність життям. У п’ятницю та на вихідних можна робити покупки, шукати заробіток і починати справи, від яких чекаєте доходу.

ТЕРЕЗИ

На початку тижня складеться гостра ситуація у тих Терезів, хто має справу з інвестиціями, бере участь в аукціонах і тендерах, грає на фондових біржах. У Терезів-батьків будуть турботи з дітьми. У решти початок тижня пройде без пригод, особливо якщо не ходити в місця відпочинку, тому що там ймовірність зіткнутися з чимось несподіваним і неприємним вище.

З середи все заспокоїться. Життя буде бадьорим і енергійним, але без несподіванок і великих подій.

16-17 червня 2021 вам показано усамітнення для поправки здоров’я: лікування в стаціонарі, поїздка в санаторій, відпочинок на природі для поліпшення самопочуття.

У п’ятницю та на вихідних зростаючий Місяць у вашому знаку додасть вам емоційних сил. Він допоможе вам краще відчути самих себе і зрозуміти, як відпочити на вихідних так, щоб це сподобалося вам, а не комусь іншому. Це вдалий час для б’юті-процедур і стрижки.

СКОРПІОН

На початку тижня квадрат Сатурн-Уран створить проблеми із взаєморозумінням з партнером по домашнім і побутовим питаннях. Втім, це занадто потужний аспект, щоб означати домашні негаразди. Більше ймовірності, що він принесе важкий, але необхідний розділ майна або конфлікт із забудовником, в якому будете брати участь не тільки ви, але і інші люди.  Ну, а якщо у вас немає ніяких справ з нерухомістю, то початок тижня буде таким же спокійним, як і його продовження.

У середу все заспокоїться. Життя буде жвавим, але без великих подій.

16-17 червня будуть добре розвиватися групові справи. Це вдалий час для контактів з громадськими організаціями, участі в тренінгах, групових екскурсіях і колективних закупівлях. У п’ятницю та на вихідних відійдіть від звичного ритму життя. Тиша, спокій і природа наситять вас силою і приведуть в рівновагу психіку.

СТРІЛЕЦЬ

На початку тижня буде на максимумі головний астрологічний вплив року – квадрат Сатурн-Уран. Він символізує важкі, але необхідні реформи. У вас вони торкнуться близького оточення. Може виникнути необхідність термінової поїздки у справах або оформленні документів.

З середи все заспокоїться. Життя буде йти енергійно, справи будуть просуватися, але несподіванок і доленосних подій чекати не варто.

16-17 червня розвиватимуться ділові ситуації. Це вдалі дні для пошуку роботи, працевлаштування, початку навчання професії, запуску нового ділового проекту. Враховуйте, що через ретроградного Меркурія ділові партнери та клієнти можуть не відразу зреагувати на ті дії, які розраховані на них. У п’ятницю та на вихідних ви будете спілкуватися з побратимами по інтересам, візьмете участь у груповій справі, командній грі, спільному заході.

КОЗЕРІГ

На початку тижня буде активний головний аспект року – квадрат Сатурн-Уран. Участь в ньому вашого управителя, Сатурна, вказує на важливість подій особисто для вас. Вам потрібно буде поміняти довгострокові плани в фінансовій сфері: освоїтися з електронними валютами, поцікавитися, які з’явилися нові напрямки для інвестицій, подивитися, в які цінності зараз, з урахуванням економічних змін, варто вкладати гроші, щоб їх зберегти.

З середи все заспокоїться. Дні будуть наповнені подіями, життя буде досить бадьорим, але несподіванок і доленосних подій годі й чекати.

16-17 червня будуть добре розвиватися справи з іноземцями. Це вдалі дні для поїздки за кордон. У п’ятницю та на вихідних не відходьте від ділової активності. Це – вдалий час для бізнесу, роботи, офіційних і світських заходів. Можна запускати нові ділові проекти.

СКОРПІОН

На початку тижня квадрат Сатурн-Уран створить проблеми із взаєморозумінням з партнером по домашнім і побутовим питанням. Втім, це занадто потужний аспект, щоб означати домашні негаразди. Більше ймовірності, що він принесе важкий, але необхідний розділ майна або конфлікт із забудовником, в якому будете брати участь не тільки ви, але і інші люди.

Ну, а якщо у вас немає ніяких справ з нерухомістю, то початок тижня буде таким же спокійним, як і його продовження. У середу все заспокоїться. Життя буде жвавим, але без великих подій.

16-17 червня 2021 будуть добре розвиватися групові справи. Це вдалий час для контактів з громадськими організаціями, участі в тренінгах, групових екскурсіях і колективних закупівлях. У п’ятницю та на вихідних відійдіть від звичного ритму життя. Тиша, спокій і природа наситять вас силою і приведуть в рівновагу психіку.

СТРІЛЕЦЬ

На початку тижня буде на максимумі головний астрологічний вплив року – квадрат Сатурн-Уран. Він символізує важкі, але необхідні реформи. У вас вони торкнуться близького оточення. Може виникнути необхідність термінової поїздки у справах або оформленні документів.

З середи все заспокоїться. Життя буде йти енергійно, справи будуть просуватися, але несподіванок і доленосних подій чекати не варто.

16-17 червня розвиватимуться ділові ситуації. Це вдалі дні для пошуку роботи, працевлаштування, початку навчання професії, запуску нового ділового проекту. Враховуйте, що через ретроградного Меркурія ділові партнери та клієнти можуть не відразу зреагувати на ті дії, які розраховані на них.

У п’ятницю та на вихідних ви будете спілкуватися з товаришами по інтересам, візьмете участь у груповій справі, командній грі, якомусь спільному заході.

КОЗОРІГ

На початку тижня буде активний головний аспект року – квадрат Сатурн-Уран. Участь в ньому вашого управителя, Сатурна, вказує на важливість подій особисто для вас. Вам потрібно буде поміняти довгострокові плани в фінансовій сфері: освоїтися з електронними валютами, поцікавитися, які з’явилися нові напрямки для інвестицій, подивитися, в які цінності зараз, з урахуванням економічних змін, варто вкладати гроші, щоб їх зберегти.

З середи все заспокоїться. Дні будуть наповнені подіями, життя буде досить бадьорим, але несподіванок і доленосних подій годі й чекати.

16-17 червня будуть добре розвиватися справи з іноземцями. Це вдалі дні для поїздки за кордон. У п’ятницю та на вихідних не відходьте від ділової активності. Це – вдалий час для бізнесу, роботи, офіційних і світських заходів. Можна запускати нові ділові проекти.

ВОДОЛІЙ

У понеділок-вівторок 14-15 червня буде на піку активності головний астрологічний вплив року – квадрат Урана до Сатурну в вашому знаку. Він віщує вам важкі, але неминучі зміни. Ви прорветеся в нове життя, до прогресу та свободи. Але для цього потрібно не тільки не боятися нововведень (з цим у вас проблем немає), але і взяти на себе більшу відповідальність (цього вам доведеться навчитися).

У середу напруження подій піде на спад. Дні будуть проходити швидко, але чогось несподіваного можна не боятися.  16-17 червня 2021 будуть розвиватися фінансові справи з іншими людьми. Це вдалий час для інвестицій, для того, щоб взяти кредит, домовитися.

У п’ятницю та на вихідних буде добре йти тема закордону: спілкування з іноземцями, вивчення чужої культури, поїздка за кордон. З огляду на ретроградність Меркурія, робіть все з запасом часу, можливі накладки і запізнення.

РИБИ

У понеділок 14 червня будь-який ваш обман відразу стає добре видно. Так що не обманюйте. Обставини можуть змусити і вас прозріти і побачити, в чому ви обманюєте самі себе. І це корисно. Не відмовляйтеся від цього уроку, хоч він може бути і гірким.

В дорогу в понеділок-вівторок краще не вирушати, за кермо не сідати, з найближчим оточенням контактувати по мінімуму, щоб уникнути сварок. З середи обстановка стане спокійною. Життя буде йти бадьоро, нудно не буде, але очікувати через це доленосних подій не варто. 16-17 червня будуть активно розвиватися відносини з іншими людьми. Це вдалі дні для весілля, угоди, першого звернення до консультанта з тих питань, які вас цікавлять, пошуку клієнтів і зацікавленої аудиторії.

У п’ятницю та на вихідних будуть добре йти фінансові справи, що стосуються чужих і загальних грошей. Можна отримати подарунок або грошову допомогу.

You cannot copy content of this page