fbpx

Гороскоп на тиждень 18-24 березня 2024 року: найщасливіші дні для Знаків Зодіаку

Енергія цього тижня з 18-24 березня 2024 року буде інтенсивною і покаже, що більше немає причин відкладати рух до того, чого ви дійсно хочете. Хоча зірки не можуть чинити на вас прямий тиск, ви можете виявити, що просто змушені робити наступний крок!

Найвдаліший день для кожного знака зодіаку на тиждень з 18 по 24 березня 2024 року

Овен

Найвдаліший день: середа, 20 березня, початок сезону Овна у вашому знаку.

Початок сезону Овна – один із найвдаліших періодів року для вас. Саме в цей час ви можете повністю прийняти свій внутрішній порив та безстрашно рухатися до того, чого бажаєте. Сонце – одна з наймогутніших планет в астрології. Перебуваючи в Овні, Сонце нагадує вам про ваші сильні сторони, а також допомагає усвідомити, що найвдаліший вибір, який ви можете зробити, це довіритися своєму внутрішньому «я».

Оскільки суміш енергій Риб і Овна в даний час проходить через ваше життя, вам пропонується встановити глибший зв’язок зі своїм внутрішнім “я”, що допоможе вам рухатися вперед впевненіше. Налаштуйтеся на те, до чого ви відчуваєте покликання, будь то зміна кар’єри, нові відносини або зовсім інший спосіб життя, тому що ваше внутрішнє “я” ніколи не поведе вас неправильно.

Телець

Найвдаліший день: субота, 23 березня 2024 року, Марс у Рибах у вашому секторі виконання бажань.

Енергія Риб нагадує вам, що життя – це більше ніж просто практичні деталі. Щоб отримати максимальну користь, ви повинні звільнитися від будь-яких страхів з приводу своїх бажань і бажань на майбутнє. Те, що призначене для вас, не завжди може мати логічний сенс, але це не означає, що це неможливо буде втілити в життя. Вам просто потрібно вірити.

Марс – планета дій та амбіцій. Перебуваючи в Рибах, це допоможе вам повністю налаштуватися на свої мрії та бажання та перенесе вас у потрібне місце у потрібний час. Не бійтеся звертатися до інших зі своїми ідеями чи просити допомоги. У цей період вашого життя ви досягнете більшого, якщо добре працюватимете з іншими.

Близнюки

Найвдаліший день: субота, 23 березня 2024 року, Марс у Рибах у вашому будинку кар’єри.

Щодо вашої кар’єри, ви вже пройшли великий перехідний період, оскільки Сатурн знаходиться в Рибах з березня 2023 року. Це стало нагадуванням про те, що заради того, чого ви хочете, необхідно попрацювати. Радість у цій галузі вашого життя, можливо, була мінімальною. Тепер, коли ви на допомогу Сатурну в Риби прийшли Марс і Венера, ви виявите в собі більше ентузіазму і легкості.

Енергія Риб допомагає мотивувати наслідувати свою мрію, одночасно приносячи користь іншим у вашому професійному житті. У той же час, початок сезону Овна дозволить вам максимально використовувати нові починання. Це мотивує вас скористатися тим, чого ви навчилися за останній рік, і почати приймати важливі рішення у своїй кар’єрі чи освітньому шляху.

Рак

Найвдаліший день: субота, 23 березня 2024 року, Марс у Рибах у вашому секторі удачі.

Хоча може бути важко повірити, що ви справді зможете залишити минуле позаду, ви повинні зробити цей свідомий вибір. Енергія Риб управляє вашим будинком удачі. Якщо Марс допомагає вам діяти, це рецепт успіху.

Хоча Марс має тенденцію рухатися по-іншому в Рибах, ви, будучи водяним знаком, повинні почуватися комфортніше з емоційними контрольними точками, які забезпечує цей транзит. Успіх, який ви бажаєте, вже тут, але щоб отримати його повною мірою, вам потрібно переконатися, що ви вибираєте те, що найбільше резонує з вашою душею. Вам стане легше, коли ви залишите минуле позаду, особливо коли ви станете впевненішими у цьому новому шляху.

Лев

Найвдаліший день: середа, 20 березня 2024 року, сезон Овна у вашому будинку достатку.

Енергія Овна управляє вашим сектором достатку, де також знаходиться ваша удача та бажання розвиватися. Коли ви починаєте цю нову еру у своєму житті, постарайтеся налаштуватись на якості Овна, які допоможуть вам отримати з неї максимальну користь. Овен сміливий і впевнений у собі. Він довіряє собі і не боїться перенаправлень чи того, що щось піде не так, як планувалося.

Намагайтеся зосередити свою енергію на тому, що нового у вашому житті. Це можуть бути можливості для подорожей, освіти, бізнесу чи кохання. Ці нові паростки росту у вашому житті також тісно пов’язані з вашими духовними відносинами, що розвиваються з Всесвітом, коли ви глибше вірите в те, що куди б ви не прямували, це саме те, де вам призначено бути.

Діва

Найвдаліший день: середа, 20 березня, сезон Овна у вашому секторі трансформації.

Енергія Риб висвітлює ваш романтичний сектор, а Овен допомагає вам прийняти глибший процес трансформації. Трансформація сезону Овна цілком може позитивно вплинути на ваше романтичне життя, але також може привести вас до місць, про які ви досі лише мріяли.

Намагайтеся приділити момент перед початком цього тижня і подумати про те, де ви відчуваєте, що вас блокують або вам доводиться вкладати додаткову енергію. Це буде вашим знаком, що дозволяє краще визначити, що призначено для вас, а що ні. Хоча ваша доля завжди буде сполучена з випробуваннями, ви не повинні відчувати, що ви втомлюєте себе, втілюючи свої мрії в реальність.

Терези

Найвдаліший день: субота, 23 березня 2024 року, Марс у Рибах у вашому будинку рішучості.

Марс – планета рішучості, але в Рибах він більше дбає про емоційне задоволення, ніж про зовнішні джерела підтвердження чи успіху. У той час як інші можуть боротися з цим зрушенням, в цій галузі вашої карти ви знайдете перевагу, оскільки це допоможе вам розставити пріоритети та зрозуміти, що вам дійсно потрібно, щоб бути найкращою версією себе.

Хоча до затемнення у вашому знаку ще тиждень, важливо почати звертати увагу на збіги, знаки та події у вашому житті. Пам’ятайте, що розставивши пріоритети у своїх потребах і піклуючись про себе, ви зможете краще використовувати моменти зростання, коли вони зустрічаються на вашому шляху.

Скорпіон

Найвдаліший день: середа, 20 березня, сезон Овна у вашому секторі самоприйняття.

Ви не можете зберігати у своєму серці негатив з приводу себе чи будь-якої життєвої ситуації та очікувати, що це якось пройде само собою чи зміниться. Натомість вам потрібно повністю прийняти своє дивовижне «я» і все, що призвело вас до цього моменту. Це відкриє вам велику свободу у пошуку змін, які допоможуть вам втілити свої мрії у життя.

Самоприйняття – це не лише пошук благодаті для себе чи свого фізичного тіла. Але це також залежить від вашого вибору, коли ви все ще зцілюєтеся. Це визнання та розуміння того, що все має відбуватися так, як має привести вас сюди, де ви зможете визначити та побачити, що нічого призначеного для вас не втрачено. І чим більше ви любите себе, тим більше ви будете любити свої рішення.

Стрілець

Найвдаліший день: п’ятниця, 22 березня 2024 року, Венера з’єднується з Сатурном у Рибах у вашому будинку сім’ї.

На цьому тижні у вас є чудові можливості для навчання та зростання, які можуть допомогти вам просунутися вперед у реалізації ваших планів на майбутнє. Риби управляють тією частиною вашого життя, яка пов’язана з зціленням, домівкою та сім’єю. Ви вирішили серйозніше ставитися до свого життя і дійсно вирішити, де ви хочете бути. Можливо, на горизонті з’явиться покупка чи переїзд. Завдяки енергії Риб на цьому тижні ви зможете досягти серйозних успіхів.

Енергія Овна зараз висвітлює ваш сектор романтичних зобов’язань, дитячих мрій та аспектів сім’ї. У той же час енергія Риб підштовхує вас до створення будинку і життя, яких ви завжди потребували. Обов’язково уважно вивчіть усі договори оренди чи купівлі та складіть план свого бюджету. Зверніть увагу на ці найдрібніші деталі, і ви зможете досягти більшого успіху.

Козеріг

Найвдаліший день: субота, 23 березня 2024 року, Марс у Рибах у вашому секторі спілкування.

Марс у Рибах все змінює. Марс керує вашим прагненням і тим, що ви мотивуєте робити чи говорити. У Рибах йдеться не лише про ваші емоційні почуття, а й про необхідність важливих розмов.

Спробуйте витратити трохи часу на роздуми про те, чи ви повністю чесні з іншими у своєму житті щодо того, що вам потрібно, чого ви хочете, або про підтримку, яка може допомогти вам у досягненні ваших цілей. По-справжньому занурившись у простір радикальної вразливості, ви зможете відчути більшу впевненість, говорячи про те, як вам потрібно, щоб інші з’являлися у вашому житті, і це допоможе залучити до вашого життя більше можливостей.

Водолій

Найвдаліший день: субота, 23 березня, Марс у Рибах у вашому будинку багатства.

Енергія Риб управляє вашим будинком фінансів, допомагаючи зосередити увагу на матеріальному достатку. Оскільки Марс допомагає вам стати більш мотивованими і рішучими у досягненні більшого фінансового добробуту, це чудовий час для вирішення старих боргів або підвищення ціни на те, чого варті ваші навички.

Гроші – це лише енергетична угода, яка допомагає вам відчувати, що ви отримуєте справедливу компенсацію за те, що даєте або поширюєте на інших. Коли Марс перейде в Риби, фокус зміститься на створення та примноження вашого багатства. Це може означати, що настав час просити про підвищення або шукати зовсім іншу кар’єру, але ви повинні пам’ятати, що гідні того багатства та престижу, яких шукаєте.

Риби

Найвдаліший день: субота, 23 березня, Марс у Рибах у вашому знаку.

Хоча цього тижня починається сезон Овна, енергія Риб все ще досить сильна і збирається отримати імпульс у міру того, як Марс входить у цей знак. Марс допоможе зрозуміти, чого ви дійсно хочете, і подолати будь-які невпевненість у собі чи перешкоди на шляху руху вперед. Ви розумієте, в якому напрямку вам слід рухатися. Тепер, коли Марс переходить у Риби, це допоможе вам знайти сміливість здійснити всі свої мрії.

Поєднання енергій Овна і Риб привносить упевненість у ваше життя, отримуючи підтвердження того, що все, що ви робите зараз, допоможе залучити необхідний вам фінансовий успіх. Обіцянка багатства і слави тут, але щоб максимально використати можливості у своєму житті, вам потрібно буде прийняти свою внутрішню істину, щоб ви могли рухатися вперед із проектами та ідеями, які були покладені у ваше серце з якоїсь причини.

You cannot copy content of this page