fbpx

Гороскоп на тиждень 19-25 лютого — найщасливіші дні. Прогноз для кожного знака зодіака

Тиждень починається з магнетичного з’єднання Північного Вузла і Хірона в Овні, яке допоможе досягти великих успіхів тим, хто хоче стати найкращою версією себе. Все, що вам потрібно зробити, це бути відкритим, відмовитися від свого его заради найвищого блага і усвідомити, що немає нікого, з ким ви змагаєтесь, окрім свого минулого «я».

Це неймовірно потужний тиждень, щоб подивитися на життя під іншим кутом, що також дозволить вам, нарешті, побачити щасливі можливості, які вже існують.

Найвдаліший день тижня для кожного знака зодіаку з 19 по 25 лютого 2024 року

Овен

Найвдаліший день: понеділок, 19 лютого, Північний Вузол та Хірон, трансформація вашого найвищого «я».

Північний Вузол в Овні з’єднається з Хірон, що дасть вам глибоке розуміння того, як стати самим собою. Ідея справжнього «я» безпосередньо пов’язана з вашим зціленням, тому що доти, доки ви не почнете більше вдивлятися в причини своїх дій і рішень, ви схильні лише повторювати шаблони і віддаляєтеся від своєї істинної особистості.

Телець

Найвдаліший день: понеділок, 19 лютого: Північний Вузол та Хірон допомагають вам виявити інтуїцію.

Настав час почати поважати своє сильне інтуїтивне почуття того, що призначене для вас, а що ні. Як би ви не досягли успіху в плануванні і зосередженні уваги на тому, що потрібно зробити в реальному світі, ви володієте набагато більшим, ніж просто ваші природні здібності. Коли ви зможете повірити в те, що ваші мрії пов’язані з вашою метою і ваша інтуїція часто виявляється вірною, у вас з’явиться можливість планувати свій успіх.

Близнюки

Найвдаліший день: п’ятниця, 23 лютого, Меркурій у Рибах у вашому секторі кар’єри.

Ви пройшли через важливі віхи у своїй кар’єрі з того часу, як Сатурн перейшов у Риби, висвітливши цю сферу вашого життя в 2023 році. Сатурн у Рибах допоміг вам стати серйознішими. Це може призвести до зміни кар’єри, відповідальності чи власного бізнесу. Коли ви дозволите собі повністю повірити у призначення своєї душі, вам легше втілити свої мрії в реальність.

Рак

Найвдаліший день: п’ятниця, 23 лютого, Меркурій у Рибах у вашому домі удачі.

Прямо зараз вам може стати в нагоді трохи удачі, і коли Меркурій перейде в Риби, з’єднавшись із Сонцем і Сатурном, ви відчуєте захоплення від можливостей. Риби — знак зодіаку, який керує темами удачі, кожна з яких спрямована на те, щоб вивести вас із зони комфорту та направити до нового та захоплюючого.

Лев

Найвдаліший день: понеділок, 19 лютого, Північний Вузол та Хірон у вашому будинку розширення.

На початку цього тижня ваш крок буде легким, начебто ви вже знаєте, що не можете зазнати невдачі. Час почати втілювати свою силу, оскільки ви краще згадуєте про те, хто ви є і, звичайно, про те, ким вам судилося стати. Продовжуйте вірити в себе, йдучи життям, вважаючи, що все, що відбувається, є частиною вищого плану, який принесе вам удачу і достаток, які ви шукаєте.

Діва

Найвдаліший день: субота, 24 лютого, Повний місяць у Діві у вашому секторі істини.

Повня – неймовірно вдалий час, який допоможе вам побачити плоди ваших зусиль та важкої роботи. Коли Місяць сходить, він буде навпроти Сонця, Сатурна і Меркурія в Рибах, активуючи ваш будинок кохання. Хоча це може відкрити вам деякі щасливі можливості, це може допомогти вам зрозуміти, що означає любити себе по-справжньому. Використовуйте цей час, щоб зосередитись на догляді за собою.

Терези

Найвдаліший день: субота, 24 лютого, Повня в Діві, що сяє світлом рішучості у вашому житті.

Повний місяць у Діві зійде у вашому будинку інтуїції, що наділяє вас непереборною силою. Діва просить вас втілити у життя свої мрії, здійснивши практичні дії, щоб посіяти насіння вашого успіху. Будь то продовження вашої освіти, налагодження зв’язків або просто довіра до своєї душі, настав час прийняти це. Цього року ви знаходитесь на шляху зростання та розширення.

Скорпіон

Найвдаліший день: понеділок, 19 лютого, Північний Вузол та Хірон у вашому домі благополуччя.

Коли Північний Вузол і Хірон поєднаються у вашому домі благополуччя, почніть більше зосереджуватися на собі. Дозвольте цій цілющій енергії змінити ваше повсякденне життя та спосіб догляду за собою, а також зміцнити ваше почуття рішучості. Це життя належить вам, і вам нічого не залишається, окрім як облаштувати його відповідно до своїх стандартів та бажань.

Стрілець

Найвдаліший день: субота, 24 лютого, Повний місяць у Діві у вашому секторі успіху.

Подумайте про Молодого місяця в Діві 14 вересня 2023 року. У той час ви створювали план досягнення фінансових та кар’єрних цілей, щоб мати життя, про яке ви мрієте. Повний місяць у Діві висвітлює ваш будинок успіху та кар’єри, дозволяючи пожинати плоди того, над чим ви так старанно працювали. Щось проходить повне коло, і настав час направити себе до нового досягнення чи мети, одночасно висловлюючи глибоку подяку за все, що ви створили.

Козеріг

Найвдаліший день: субота, 24 лютого, Повний місяць у Діві у вашому будинку достатку.

Достаток — це більше, ніж цифри на банківському рахунку або можливість більше не дотримуватися суворого щомісячного бюджету. Все зводиться до енергії, з якою ви мешкаєте своє життя. Достаток – це знання того, чого ви заслуговуєте, і віра в те, що у вашому житті немає нестачі ресурсів. Побачте, що у вас вже є так багато того, про що ви колись мріяли, щоб ви теж могли по-справжньому насолодитися цим.

Водолій

Найвдаліший день: п’ятниця, 23 лютого, Меркурій у Рибах у вашому секторі багатства.

Коли Меркурій, планета спілкування, перейде в Риби і з’єднається з Сонцем і Сатурном, Всесвіт опиниться на вашому боці у всіх питаннях багатства та фінансового достатку. Хоча вашу увагу можуть привернути інші справи, постарайтеся не прогаяти шанс забезпечити зростання ваших фінансів. З’єднання Сонця та Сатурна також може означати, що настав час отримати підвищення по службі.

Риби

Найвдаліший день: понеділок, 19 лютого, Північний Вузол та Хірон у вашому фінансовому будинку.

Ви насамперед фокусуєтеся на духовності чи навіть на тому, як принести користь іншим. Проте гроші — це лише частина обміну енергією. Те, що ви вклали у світ, особливо у своїй кар’єрі, заслуговує на те, щоб вам відповіли взаємністю. Зрозумівши цінність грошей, ви також зможете почати ставитися до них зрілішим, що дозволить почати приплив більшого багатства.

You cannot copy content of this page