fbpx

Гороскоп на тиждень 20-26 листопада 2023 року: найщасливіші дні для Знаків Зодіаку

Не треба чекати Нового року, щоби загадати бажання. Почніть думати про свої найнатхнюючіші мрії на 2024 рік, коли Сонце і пристрасний Марс спалахнуть у заповзятливому та сміливому знаку Стрілець цього тижня. Ось які дні з 20 по 26 листопада 2023 будуть особливо вдалими для знаків Зодіаку.

ОВЕН

Найкращий день тижня: 22 листопада.

Ваше бажання вирватися зі звичної повсякденної рутини і влаштувати собі щось цікаве підігріватиметься Сонцем і Марсом. Настав час вирішити, де ви хочете побувати, та купити квитки до місця пригод. Цього тижня ви також можете захотіти познайомитись з новими людьми або освоїти нову навичку.

ТЕЛЕЦЬ

Найкращий день тижня: 25 листопада.

Ви з більшою ймовірністю будете активні у найближчих відносинах. Той, хто вам найближчий, відіграватиме велику роль цього тижня. Якщо у вас вистачить сил, щоб підняти результати у фінансових починаннях, прибуток не змусить себе чекати. Зосередьтеся на тому, у що вірите.

БЛИЗНЮКИ

Найкращий день тижня: 22 листопада.

Ваші стосунки з коханою людиною, партнером чи другом – тема №1 цього тижня. Незалежно від того, чи працюєте ви над діловою пропозицією з колегою або ставите нові спільні цілі зі своєю близькою людиною, космічний вітер наповнюватиме ваші вітрила, щоб у вас все вийшло.

РАК

Найкращий день тижня: 22 листопада.

Напориста пара Сонце – Марс не залишить вам шансів на спокійне життя. І це тішить, тому що зараз саме час просуватися вперед у своїх щоденних завданнях і методах підтримки внутрішнього балансу. Заняття спортом та інші активності легко впишуться у вашу повсякденність.

ЛЕВ

Найкращий день тижня: 22 листопада.

Сонце, що править планета Львів, яскраво засяє у вашому секторі самовираження. Цей вплив спонукає вас бути грайливішими, безпосередніми і кокетливими, а також творчими. Цього тижня Левам добре займатиметься плануванням Новорічних свят, а також купуватиме для себе одяг.

ДІВА

Найкращий день тижня: 25 листопада.

Тиждень несе вам зміни у темпі життя. Ви зможете сповільнитись та налаштуватися на нове. Зірки пропонують вам повністю поринути у сімейну атмосферу та приємні заняття, такі як ведення щоденника, практика усвідомленості чи йога. Використовуйте можливість заглибитись у цілющу турботу про себе.

ТЕРЕЗИ

Найкращий день тижня: 22 листопада.

Ваша природна комунікабельність вдало поєднується з енергією тижня. Ваш календар наповнений різними активностями, які приносять вам величезне задоволення та радість. Однак не забувайте влаштовувати собі моменти для відпочинку та відновлення сил.

СКОРПІОН

Найкращий день тижня: 22 листопада.

Цей тиждень спонукає вас згадати свої цінності та розставити пріоритети у справах. Вчиняючи так, ви стаєте більш уважними до можливостей, які збільшують ваш грошовий потік. Залишайтеся вірними собі і подивіться, як ваша прихильність до своїх ідеалів прокладає шлях до успіху.

СТРІЛЕЦЬ

Найкращий день тижня: 22 листопада.

Настав ваш час сяяти! Ви випромінюєте впевненість, ентузіазм та дух пригод. Цей тиждень відкриває можливості для особистісного зростання та самопізнання. Підтримайте свою природну цікавість і пристрасть до нового, вирушаючи в нові подорожі або занурюючись у навчання.

КОЗЕРІГ

Найкращий день тижня: 22 листопада.

Зірки спонукають вас рухатися повільніше та приділяти пріоритетну увагу турботі про себе. Скористайтеся цією можливістю, щоб зарядитись енергією та зайнятися справами, які живлять вашу душу. Чи мрієте ви, ведете щоденник або медитуєте, дозвольте собі думати про велику мету.

ВОДОЛІЙ

Найкращий день тижня: 22 листопада.

Так, навіть для такої незалежної людини, як ви, співпраця цього тижня виявиться плідною. Ваше прагнення зблизитись з друзями та колегами призведе до ефективної командної роботи. Підтримка, яку ви отримаєте, сприятиме прогресу, наближаючи ваші мрії до реальності.

РИБИ

Найкращий день тижня: 22 листопада.

Риби, настав час проявити себе і отримати визнання за свій внесок. Використовуйте можливості та заявіть про свою присутність. Це час, щоб вас побачили та оцінили. Крім того, ви зможете знайти баланс між домашньою та робочою сферою, отримуючи більше можливостей для процвітання в обох областях.

You cannot copy content of this page