fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на тиждень (21 червня – 27 червня) для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 червня 2021 року Овен

В цілому все складається вдало. Але підвищені неуважність і забудькуватість можуть стати причиною маленьких непорозумінь. Тому не сподівайтеся на пам’ять – записуйте дату і час всіх важливих зустрічей, заздалегідь складайте список необхідних покупок. Не вторгайтеся в чужі справи, не спитавшись.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 червня 2021 року Телець

У вашому житті з’явиться незаперечний авторитет, до думки якого однозначно варто прислухатися. Можливо, на роботі вас чекає підвищення. Обов’язково це відзначте! Однак в любовній сфері може виникнути і нерозуміння.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 червня 2021 року Близнюки

Вам може відмовити почуття міри, особливо в їжі. Слідкуйте за своїм харчуванням. Високий ризик з’їсти що-небудь не те з неприємними наслідками. Такі ж тенденції можуть спостерігатися і в покупках. Почекайте з великими і дорогими придбаннями одягу і взуття.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 червня 2021 року Рак

Очікується багато ділових зустрічей. Перш ніж на щось погоджуватися, тверезо оцінюйте власні можливості. Побутових проблем буде не уникнути. Домашні весь час будуть чимось незадоволені. Видихніть, скоро все налагодиться!

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 червня 2021 року Лев

До вашої роботи зараз буде пред’являтися чимало претензій. Не сперечайтеся, а виправляйте помилки. Не судіть строго рідних і близьких: вони зараз особливо ранимі. Як можна більше часу проводьте на природі. Це потрібно як для здоров’я, так і для настрою.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 червня 2021 року Діва

Будьте готові до того, що вас може чекати неприємне спілкування. Зірки радять вам взяти невелику відпустку, хоча б 2-3 дні, щоб відновити сили. Ось тільки відпочивати зараз краще поодинці. Навіть улюблених дітей і чоловіка бажано залишити в стороні.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 червня 2021 року Терези

Зустрічі з друзями – головне, що врятує вас в цей період. В іншому все буде дещо складно. Здоров’я може почати пустувати, на роботі на вас посиплються всі шишки, а в стосунках з коханим настане пауза. Будьте сильною, щоб все це пережити!

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 червня 2021 року Скорпіон

Вам зараз краще не працювати в поодинці. В середині тижня можливе отримання несподіваною прибутку. Спокуса витратити гроші даремно буде великою, але ви тримайтеся! Відкладіть суму на більш важливі речі.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 червня 2021 року Стрілець

Не відривайтеся від колективу і його насущних потреб. На найближчий час вам випадає роль миротворця. Одним, але точно підібраним словом, вам вдасться вирішити застарілий конфлікт співробітників і нормалізувати робочу атмосферу. В кінці тижня очікується грошовий прибуток.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 червня 2021 року Козеріг

Чекають непрості дні у всьому, що стосується відносин і різних домовленостей. Найбільше дістанеться від ділових партнерів і близьких людей. Не виключено, що всі шишки за помилки і прорахунки посиплються саме на вашу голову. Зірки рекомендують запастися терпінням.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 червня 2021 року Водолій

Зірки не рекомендують вам будувати плани на майбутнє. Зараз не час сіяти. Зате можна проводити будь-які операції з нерухомістю. Заплановані раніше подорожі і поїздки обіцяють бути вдалими. Візьміть з собою за компанію друзів.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 червня 2021 року Риби

Добре хоча б на тиждень взяти відпустку. Якщо це неможливо, скоротіть робоче навантаження до мінімуму. Свідомо йдіть від непродуктивного і неприємного вам спілкування. Оточуйте себе позитивно налаштованими людьми, культивуйте в собі оптимізм і ні про що погане не думайте.