fbpx

Гороскоп на тиждень 25-31 березня 2024 року: найщасливіші дні для Знаків Зодіаку

Портал затемнень відкриється у понеділок, 25 березня, під час повного місяця та місячного затемнення у Терезах. Це потужний час для внутрішніх змін, які можуть допомогти вам знайти найкоротший шлях до успіху.

Найвдаліший день для кожного знака зодіаку на тиждень з 25 по 31 березня 2024 року

Овен

Найвдаліший день: п’ятниця, 29 березня, ретроградна Паллада у Стрільці — у вашому домі мудрості.

Скористайтеся перевагами повільнішого темпу, навчитеся робити паузу і більше міркувати, перш ніж приймати будь-які важливі рішення. Хоча зараз здається, що життя протікає швидко, астероїд Паллада, що знаходиться в Стрільці, допоможе вам рухатися так, щоб підтримати ваші амбіції.

Це буде особливо важливо для вас, коли відкриється Портал затемнень і ви готуєтеся до сонячного затемнення Молодика у вашому знаку зодіаку. Під час затемнення цього тижня у Терезах вам, можливо, доведеться більше задуматися про свій романтичний вибір і про те, як він вплинув на успіх, якого ви змогли досягти у своєму житті.

Стрілець управляє домом мудрості, і для вас це важливіше, оскільки він також представляє цю частину вашої астрологічної карти. У цей час вам доступні глибші ідеї, які можуть допомогти вам внести глибокі зміни у своє життя. Щоб відчути, що успіх на вашій стороні, ви повинні сповільнитися і почати більше дивитися всередину себе, щоб рухатися відповідно до вашого Вищого Я.

Телець

Найвдаліший день: неділя, 31 березня, Веста у Раку — у вашому будинку спілкування.

Астероїд Веста в Раку може допомогти вам говорити у більшій відповідності до того, що ви хочете, що буде посилюватися в міру того, як Місячне затемнення Повня у Терезах сходить у вашому секторі рішучості. Веста представляє будинок і ті відносини, які мають для вас найбільше значення. Але він також керує вашим внутрішнім будинком, простором, де ви повинні приймати всі рішення, щоб у жодному аспекті ви ніколи не відмовлялися від себе.

Коли Веста переходить у Рак, відразу після затемнення у Терезах, ви відчуєте сильну нездатність продовжувати щось, що насправді не відповідає тому, ким ви є. Ця енергія може надихнути вас стати більш прозорими у своїй істині і допомогти вам змінити або створити нові угоди, які можуть краще сприяти успіху, якого ви хочете досягти. Будьте уважні до того, як ви проводите свій час і на що підписуєтеся, оскільки вам необхідно переконатися, що кожен ваш вибір підтримує життя, яке ви хочете створити.

Близнюки

Найвдаліший день: неділя, 31 березня, Веста у Раку у вашому секторі багатства.

Хоча цей тиждень принесе великий романтичний успіх, оскільки ваші будинки стосунків та шлюбу активізуються, схоже, що ваш сектор багатства також матиме велику вигоду. Оскільки ваше особисте життя зараз дуже активне, саме тут слід шукати найбільші можливості для багатства. Незалежно від того, чи хочете ви отримати достаток завдяки шлюбу або будуєте бізнес зі своїм романтичним партнером, схоже, ваша удача полягає в тому, кого ви любите.

Веста – астероїд, який керує будинком. Рак, що управляє знаком зодіаку, встановлює потужний зв’язок між вашим фінансовим достатком і вашим особистим життям. Продаж будинку або нерухомості може виявитися посиленням вашої прихильності до партнера, а також покращенням вашого фінансового стану. Ви дійсно знаходитесь в цьому разом, і завдяки цьому багатство, яке ви шукали, нарешті прийде.

Рак

Найвдаліший день: п’ятниця, 29 березня, ретроградна Паллада у Стрільці — у вашому будинку рішучості.

Тиждень починається з місячного затемнення у Терезах, забезпечуючи одночасно драматичний кінець і початок справ, що стосуються вашого будинку та сім’ї. Однак протягом тижня ретроградна Паллада в Стрільці наповнює вас почуттям рішучості нарешті почати новий початок, про який ви мріяли. Прийміть все, що приносить затемнення у Терезах, з почуттям прийняття і віри в те, що хаотичний період вашого життя добігає кінця, а це означає, що ви також можете залишити це позаду і почати дивитися в майбутнє.

Паллада управляє мудрістю та знаннями. У Стрільці це підкреслює ваше почуття рішучості та пильну увагу до свого благополуччя. Оскільки ви завжди готові допомогти іншим, ви повинні почати розставляти пріоритети з великою завзятістю.

Почніть більше нічого не говорити і по-справжньому зосередьтеся на тому, що вам потрібно для себе, щоб ви могли виявити більш обнадійливу рішучість щодо цього нового розділу свого життя. Удача приходить, коли ви розумієте, що можна з упевненістю вірити в те, що найскладніші етапи життя тепер є не чим іншим, як уроком, завдяки якому ви стали кращими.

Лев

Найвдаліший день: понеділок, 25 березня, Повний місяць, Місячне затемнення у Терезах — у вашому будинку угод.

Місячне затемнення в повний місяць зійде у вашому будинку угод, висвітливши питання спілкування та важливих розмов. Перш ніж тиждень почнеться на захоплюючій ноті, подумайте глибоко про події, пов’язані з сонячним затемненням Молодика у Терезах 14 жовтня 2023 року. За цей час ви, можливо, ухвалили рішення або отримали важливу пропозицію, але з якоїсь причини вона не здійснилася так, як ви сподівалися. Можливо, це було питання часу чи вашої нездатності повністю вкласти свою енергію, але важлива частина загадки розкриється цього тижня.

Місячні затемнення приносять емоційне зрушення, і для вас це призведе до зміни того, про що ви домовилися в минулому або як спілкувалися. Не недооцінюйте силу свого слова цього тижня, оскільки вам дається шанс прийняти божественне перенаправлення і, ймовірно, сказати так, у чому ви раніше не були впевнені. Все це частина великого шляху, який змусить вас вийти із зони комфорту та використовувати нові можливості, але воно починається з того, що ви станете захисником того життя, яким хочете жити.

Діва

Найвдаліший день: понеділок, 25 березня, повний місяць, місячне затемнення у Терезах — у вашому фінансовому секторі.

Повний місяць у Терезах висвітить питання, пов’язані з вашими фінансами, що також вплине на ваше особисте життя. З Вузлами Долі у Терезах та Овні пов’язана тема не лише самооцінки, а й взаємин особистого життя та грошей. У цьому випадку з’явиться можливість отримати спадок або об’єднати фінанси, що призведе до того, що ви відчуєте більше багатства приблизно в цей час — але тільки якщо ви засвоїте уроки про те, як розумніше розпоряджатися своїм бюджетом.

Південний Вузол у Терезах у вашому фінансовому секторі просить вас бути більш відповідальними у фінансовому відношенні. Це означає, що якщо ви успадкуєте велику суму грошей або вийдете заміж за когось багатого, ви будете ставитись до цього чесно та дбайливо. Подумайте про свої звички витрат цього тижня і переконайтеся, що ви інвестуєте не тільки те, що хочете, але й у майбутнє, про яке мрієте. Чим більше відповідальності ви виявите щодо фінансів, тим більше ви отримаєте.

Терези

Найвдаліший день: понеділок, 25 березня, повний місяць, місячне затемнення у Терезах — у вашому будинку ініціативи.

Місячне затемнення у вашому знаку зодіаку зійде і дасть життя новому почуттю ініціативи та прагнення всередині вас. На вас чекає рік прориву, в якому ви зможете внести деякі кардинальні зміни у своє життя, оскільки вам стане легше ставити себе на перше місце та практикувати межі, які захищають вашу самооцінку та все, чого ви навчилися. Це місячне затемнення надає вам тихе місце, щоб усвідомити, як змінилися ваші погляди та переконання, що також вплинуло на те, що мотивує вас рухатися вперед.

Можливо, вам буде корисно поміркувати про те, що вперше сталося у вашому житті під час сонячного затемнення Молодика у Терезах 14 жовтня 2023 року, оскільки під час цього місячного затемнення буде досягнуто крапку накопичення. Можливо, ви вже тоді ухвалили рішення, але ще не були у ньому повністю впевнені. Або, можливо, почало закрадатися розуміння того, що ви не є тим, ким ви були. Але з жовтня ви пройшли через інтенсивний процес, який, нарешті, призведе до глибшого розуміння та ясності щодо цієї конкретної подорожі. Дозвольте новим змінам прийти, оскільки вони наповнять вас спроможністю вийти і зробити життя реальністю.

Скорпіон

Найвдаліший день: п’ятниця, 29 березня, ретроградна Паллада у Стрільці — у вашому секторі самооцінки.

Нове глибоке усвідомлення приходить, коли станції Палади стають ретроградними в Стрільці у вашому секторі самооцінки, допомагаючи вам краще зрозуміти, чого ви заслуговуєте, і дозволяючи вам перейти з нового місця цінності. Стрілець також управляє багатством та фінансами, тому тут є можливість виступити за підвищення зарплати або отримати фінансовий імпульс у своєму житті з несподіваного джерела. Паллас закликає вас використовувати свою мудрість, знання та рішучість, щоб знати, коли ви просите саме те, чого ви хочете.

Місячне затемнення у Терезах активує теми інтуїції та мрій на початку тижня, допомагаючи вам повніше самоперевіритися. Це принесе вам користь, оскільки станції Палади ретроградні у Стрільці. Поверніться до того, чого ви завжди хотіли для себе та свого життя, а потім вирішите повніше відповідати цьому. Це час не терпіти нічого меншого, ніж усі, чого ви коли-небудь хотіли або знали, чого ви варті.

Стрілець

Найвдаліший день: понеділок, 25 березня, Повний місяць, Місячне затемнення у Терезах — у вашому будинку бажань.

Цього тижня відбуваються зміни: Місячне затемнення походить від вашого сектору бажань, так само як станції Палади ретроградні у вашому будинку. Це підготує ґрунт для переходу астероїда Вести в Рак наприкінці тижня у вашому будинку трансформації. Зверніть увагу на те, що відбувається під час місячного затемнення у Терезах, оскільки ви можете усвідомити, що те, над чим ви працювали, більше не є частиною того, чого ви хочете. Дозвольте собі змінити свою думку, особливо якщо вона виходить із прагнення саморозвитку.

Оскільки затемнення у Терезах спонукає вас більше зосередитися на реалізації тих бажань, які у вас є зараз у житті, Паллада в Стрільці дарує вам більш глибокі знання про те, ким ви є насправді. Це допоможе вам стати більш щирим у своїх намірах та діях, і саме це буде просувати вас уперед, коли Веста перейде в Рак. Оскільки останнім часом у вашому домашньому секторі так багато активності, Веста та Рак представляють цю тему, тому цього тижня вам, можливо, доведеться більше зосередитися на фізичному русі. Просто будьте впевнені, що все, що ви робите, – це те, чого ви дійсно хочете, і поки це так, ви вірите, що вступаєте в найряснішу фазу свого життя.

Козеріг

Найвдаліший день: понеділок, 25 березня, повний місяць, місячне затемнення у Терезах — у вашому секторі кар’єри.

Вузли Долі в даний час забезпечують велике зростання та можливості у вашій кар’єрі та особистому житті. Тим не менш, оскільки цього тижня настане місячне затемнення у Терезах навпроти Сонця та Меркурія в Овні, настав час зробити паузу і зосередитися на тому, що ви повинні звільнити, щоб успіх міг стати вашим. Місячне затемнення у Терезах надасть вам чудову можливість поміркувати про своє мислення та особисті переконання, що стосуються вашої кар’єри, що дозволить вам з упевненістю заявити, в чому саме ви процвітаєте, і дозволить вам побачити свої таланти радикальніше.

Відчувши себе більш впевнено у своєму професійному житті, ви також зможете краще подолати проблеми, що виникають у вашому секторі. Хоча ви відзначені успіхом у цьому житті, ви схильні бути досить строгими до себе, що зрештою впливає на те, наскільки компетентним ви почуваєтеся. Дозволивши енергії місячного затемнення омивати вас, ви очиститеся від невпевненості в собі та сумнівів, що створить простір для бажаного кар’єрного успіху. В даний час вам все рухається в позитивному напрямку, але щоб отримати максимальну користь, ви повинні бути готові звільнитися від того, що вас стримує.

Водолій

Найвдаліший день: понеділок, 25 березня, повний місяць, місячне затемнення у Терезах — у вашому будинку удачі.

Терези – знак зодіаку, який управляє вашим домом удачі. Ця область вашого життя керує подорожами, мудрістю, духовністю, а також освітою та новими можливостями. Найкраще життя, яке ви можете собі уявити, — це те, яке постійно запрошуватиме вас вийти із зони комфорту, але оскільки Терези є тут правлячим знаком, це також означає, що ви не повинні робити це поодинці. Зосереджуючись на нових можливостях та пригодах, переконайтеся, що ви також бачите переваги спільної роботи з іншими людьми, щоб виявити їх як в особистому, так і професійному житті.

Місячне затемнення у Терезах є сприятливим часом для вас, оскільки можливе тут емоційне зрушення може допомогти вам відкрити і розширити своє життя так, як ви бажаєте. Подумайте про те, що сталося під час сонячного затемнення Молодика у Терезах 14 жовтня, і подивіться, наскільки відкриті чи закриті ви були для нових змін у своєму житті. Оскільки настає Місячне затемнення, це ваш шанс переконатися, що не відбувається ніякого самосаботажу і що ви рухаєтеся таким чином, який принесе вам успіх, на який ви заслуговуєте.

Риби

Найвдаліший день: п’ятниця, 29 березня, ретроградна Паллада у Стрільці — у вашому будинку професійного успіху.

Оскільки тиждень починається із затемнення у Терезах, ви будете більше зосереджені на особистих питаннях та змінах, які воно приносить. Однак існує велика можливість для професійного успіху, оскільки станції Паллади ретроградні у Стрільці. Паллада приносить мудрість, інтуїцію, знання та вміння долати будь-які труднощі, щоб ви могли досягти вершини успіху, призначеної для вас. Це ваш шанс взяти свої потаємні мрії та придумати, як втілити їх у реальність.

Цього тижня залиште місце як для особистого, так і для професійного успіху, оскільки ви орієнтуватиметеся у сфері мрій в обох областях. Зрозумійте, що стосунки ніколи не повинні відволікати вас від того, чого ви найбільше хочете створити, а повинні заохочувати це. Дозвольте собі відчути, що ви заслуговуєте як на фінансовий, так і на романтичний успіх, якого бажаєте, не відчуваючи, що вам доведеться вибирати між ними. І найголовніше, не соромтеся більше показувати світові, з чого ви насправді зроблено.

You cannot copy content of this page