fbpx

Гороскоп на тиждень 26 лютого-3 березня — найщасливіші дні для знаків зодіаку

Незалежно від того, яким повільним може бути прогрес подій, все дійсно відбувається тоді, коли нам потрібно. Кожен знак зодіаку матиме один вдалий день цього тижня з чимось особливим, на чому слід зосередитися.

У вівторок, 27 лютого, Меркурій увійде до казімі із Сонцем, починаючи новий цикл у тому, як ви спілкуєтеся і які можливості успіху залучаєте. Це допоможе залучити успіх до того, як ви формуєте свої наміри і як ви розкриваєте можливості. Приділіть особливу увагу розмовам, які ви ведете з іншими, а також з тим, з чим ви погоджуєтеся. У цьому новому циклі має відбутися зміщення у бік усвідомлення вашої сили з незбагненним розумінням того, що ви дієте зі своєї найвищої істини.

У той час як Меркурій у казімі буде активний з 27 по 29 число, 28 лютого Сатурн також увійде до казімі в Рибах, що почне новий сатурнський цикл і допоможе вам просуватися в тому, над чим ви працювали з 7 березня 2023 року, коли король часу і карми вперше перейшов у цей знак води.

Сатурн у казими вимагає від нас більш інтенсивного фокусу на тому, чого ми хочемо для себе, а не для загальної користі. Це час стати більш зосередженими на своїх бажаннях, відстоювати те, що ви хочете, та використати кожну вдалу нагоду для кращого життя.

Ось який день буде найщасливішим для кожного знаку зодіаку на тиждень із 26 лютого 2024 року.

Овен

Найвдаліший день: неділя, 3 березня, остання чверть Місяця у Стрільці – у вашому секторі удачі

Настав час для роздумів та переосмислення, і саме це принесе тиждень із 26 лютого. Остання чверть Місяця у Стрільці з 27 по 29 лютого принесе глибоке розуміння вашої мети.

Замість боротьби чи питань про те, чому ваш шлях привів вас до цього напряму, прийміть ситуацію. Можливо, вам потрібно пробачити себе за все, що сталося у минулому. Це відкриє ваші очі і серце, щоб втілити свої мрії в життя і почати новий етап вдалих можливостей у вашому житті.

Телець

Найвдаліший день: четвер, 29 лютого, подвійне казімі у Рибах, у вашому секторі бажань

У тиждень з 26 лютого надаються неймовірні можливості для здійснення бажань, але вам також знадобиться, як розширити свої взаємодії і використовувати зв’язки, що є у вашому житті, у своїх інтересах.

Подвійне казімі в період з 27 по 29 лютого знаменує важливий етап у вашому житті, щоб бачити речі зрозуміло. Це дозволить вам приймати найкращі рішення, звертатися за допомогою, коли це необхідно, та бачити більше значення подій у вашому житті.

Близнюки

Найвдаліший день: вівторок, 27 лютого, Меркурій у Рибах у вашому будинку кар’єри

З моменту, коли Сатурн перейшов до Риби 7 березня 2023, ви розвинули інше ставлення до своєї кар’єри. Ви стали більш зосередженими на професійному успіху і почали дивитися на ситуації у новому світлі – і тепер нагороди за всі ваші зусилля з’являться.

Будьте уважними до пропозицій, оскільки вони обов’язково почнуть надходити. Також не сидіть осторонь і просто чекайте. Якщо вас цікавить робота чи навчання, візьміть ініціативу, надішліть заявку та реалізуйте свої бажання.

Рак

Найвдаліший день: середа, 28 лютого, казімі Сатурна в Рибах у вашому секторі достатку

Навіть якщо ви втратили надію або вам було важко знайти її, спробуйте подивитися на ситуації протягом тижня з 26 лютого свіжими очима, тому що ніщо не залишиться таким самим, яким було.

Особливо сильний вплив на вас казимі Сатурна в Рибах 28 лютого, який підкреслить ваш сектор достатку. Більше немає зобов’язань чи чужих очікувань, які треба виправдати.

Лев

Найвдаліший день: вівторок, 27 лютого, казімі Меркурія у Рибах у вашому будинку трансформації

Ви проходите період перетворень у своєму житті, починаючи з того моменту, як Сатурн увійшов до Риби 7 березня 2023 року. Це змусило вас серйозніше ставитись до напряму, який ви хочете обрати у своєму житті, а також до важливості самоствердження.

Хоча Сатурн все ще вимагає від вас прихильності до порядку, приймаючи енергію цього казімі, ви зможете краще зрозуміти, як зробити це для вас працюючим, щоб ви могли повністю довіряти і приймати. Зрештою, ця зміна дасть вам достатньо простору, щоб Всесвіт втрутився і зробив частину роботи за вас.

Діва

Найвдаліший день: неділя, 3 березня, остання чверть Місяця у Стрільці у вашому секторі зцілення

Цього тижня велику увагу буде приділено вашому романтичному життю, оскільки казімі в Рибах підкреслюють ваш будинок відносин. У той же час остання чверть Місяця в Стрільці відбудеться у вашому секторі зцілення. Це поєднання енергій допоможе вам зрозуміти, як насолоджуватися більше тим, що ви вже маєте, і вказати на те, що ви можете відпустити, щоб звільнити місце для більшої удачі і благословень.

Остання чверть Місяця в Стрільці допоможе вам переосмислити, як ви думали про себе і своє життя, щоб стати мудрішими і сильнішими.

Терези

Найвдаліший день: середа, 28 лютого, казімі Сатурна у Рибах у вашому будинку рішучості

З урахуванням наявності місячних вузлів протягом всього 2024 року у вашому зодіакальному знаку та в Овні, ви можете відчути, що цей час буде епохою перетворень, внутрішнього зцілення та зростання. Це також означає, що пріоритети повинні змінитися.

Казим Сатурна в Рибах вказує на необхідність зосередитися на вашому благополуччі. Це означає, що вам слід подбати про себе у всіх відносинах, починаючи від сну, відпочинку, консультацій та фізичної активності. Приділяти увагу всім аспектам свого здоров’я – це те, на що має бути спрямована ваша рішучість прямо зараз, а також реструктуризація вашого життя, щоб ви стали пріоритетом.

Скорпіон

Найвдаліший день: неділя, 3 березня, остання чверть Місяця у Стрільці у вашому секторі гідності

Останній тиждень лютого ви зосередите увагу на напрямі, в якому ви знаходите найбільше щастя. Це відбувається через вплив казімі Сатурна в Рибах, який активізує теми творчості, задоволення та радості, допомагаючи вам побачити, що саме ці аспекти життя є справді найважливішими.

Остання чверть Місяця у Стрільці у вашому секторі гідності дасть вам можливість побачити, у чому ваше щастя. Як тільки ви вирішите, що щастя – найважливіша річ у вашому житті, залучення змін, які ви шукаєте, стане набагато легшим.

Стрілець

Найвдаліший день: вівторок, 27 лютого, казімі Меркурія у Рибах у вашому секторі будинку

Оскільки казімі Меркурія акцентує ваш сектор удома, у вас може з’явитися несподіваний шанс, якщо ви шукали можливість купити будинок чи переїхати.

Цей час у вашому житті присвячений створенню будинку, про який ви завжди мріяли, ймовірно, відколи були дитиною. Казімі Меркурія принесе деякі позитивні новини або розвиток поточних процесів, що видасться тим самим вдалим поворотом, на який ви сподівалися.

Козеріг

Найвдаліший день: вівторок, 27 лютого, Меркурій у Рибах у вашому будинку угод

Меркурій у Рибах посилить вашу впевненість та здатність говорити про те, про що ви насправді мрієте у житті. Ви матимете легкість у словах 27 лютого, що допоможе вам зробити великий крок до досягнення нового балансу. Вам потрібно буде готовим ділитися більше, ніж ви вважаєте логічним необхідним.

Якщо це пов’язано з вашою кар’єрою, це не так просто, як прийняти чи відмовитися від пропозиції. Натомість, кажіть і відстоюйте зміни, які вам потрібні, щоб відчути, що вони відповідають вашому призначенню. Чим уважніше ви спілкуєтеся, тим більше удачі ви собі створюєте.

Водолій

Найвдаліший день: четвер, 29 лютого, казімі Сатурна у Рибах, у вашому секторі багатства

Це може бути одна з найвдаліших тижнів 2024 року для вас, оскільки Сатурн може принести багато можливостей. Риби правлять вашим сектором багатства, який відноситься до фінансів, як заробленим, так і отриманим у подарунок.

Хоча ця енергія миттєва і вказує на можливості, які з’являться у четвер, 29 лютого, пам’ятайте, що Сатурн ще кілька років буде у цій сфері вашого життя, тому вам потрібно буде ставитися до отриманих коштів з розумом і витрачати їх мудро, оскільки в цей період зберігатиметься висока відповідальність за все.

Риби

Найвдаліший день: четвер, 29 лютого, подвійне казімі у Рибах, у вашому будинку особистості

Хоча ви свідомо прагнете успіху та більшого фінансового достатку, успіх цього тижня полягає у зміні вашого бачення себе, що є передумовою для досягнення всього іншого. Подвійне казімі в Рибах, які відбуватимуться з 27 по 29 лютого, це про відновлення зв’язку з вашим внутрішнім джерелом енергії.

Риби визначають ваше внутрішнє “я”, яке представлене вашими переконаннями про себе. Приділіть час своєму внутрішньому “я” протягом тижня з 26 лютого, спостерігайте, як ви взаємодієте з життям і стаєте тим, ким завжди вважали себе покликаним стати.

You cannot copy content of this page