fbpx

Гороскоп на тиждень 27 листопада – 3 грудня 2023 року: найбільш вдлі дні

Тепер, коли Сатурн перебуває у прямому становищі, а на небі панує Повня в Близнюках, настав час втілити у життя уроки, які ви повинні були засвоїти, щоб почати втілювати свої мрії в реальність. Тиждень 27 листопада – 3 грудня 2023 року буде важливим для багатьох з нас, тому що відкриє нові можливості.

Який день цього тижня буде найвдалішим

Овен

Найвдаліший день: п’ятниця, 1 грудня.

Цього дня Меркурій перейде до Козерога та приведе до активного обговорення нових можливостей, досягнень та просування по службі. Максимально використовуйте цю енергію для кар’єри, бізнесу чи самопросування.

Телець

Найвдаліший день: п’ятниця, 1 грудня.

Козеріг – споріднений вам знак, і він керує темами удачі, достатку, подорожей, навчання. Якщо ви зважитеся, на вас чекають зміни та поїздки, нові знання. Перший день зими буде дуже вдалим для старту.

Близнюки

Найвдаліший день: понеділок, 27 листопада.

Енергія Близнюків управляє вашим самовідчуттям та тим, які переконання визначають ваш вибір. У цей Повний місяць бажання, загадані 18 червня, здійсняться, якщо ви дійсно цього хотіли.

Рак

Найвдаліший день: середа, 29 листопада.

Місяць у вашому знаку проллє яскраве світло на те, до чого ви відчуваєте покликання. Поважаючи свої здібності та мрії, ви зможете краще відповідати Всесвіту та залучити до свого життя те, чого ви щиро бажаєте.

Лев

Найвдаліший день: субота, 2 грудня.

Місяць у вашому знаку перебуватиме під захистом Сонця і наділить вас витривалістю, сміливістю, активністю. Дозвольте собі налаштуватися на те, що для вас найважливіше до Нового року.

Діва

Найвдаліший день: середа, 29 листопада.

Настав час прийняти зміни, які ви створили у тій сфері життя, де зараз відбувається більшість подій. Минуле може здаватися вам прекрасним, але воно вже позаду, прийміть своє сьогодення.

Терези

Найвдаліший день: субота, 2 грудня.

Світила у вогненних знаках розбурхають вас. Ви можете отримати запрошення на роботу чи пропозицію відпочити на Новорічних канікулах. Повірте, що все, що приходить до вас зараз – на благо і на користь.

Скорпіон

Найвдаліший день: п’ятниця, 1 грудня.

Енергія Козерога управляє вашим будинком спілкування. В цей час будьте уважні до своєї внутрішньої розмови та практикуйте позитивні твердження, програмуйте себе тільки на гарне!

Стрілець

Найвдаліший день: п’ятниця, 1 грудня.

Меркурій переходить у Козерога, приносять вам нові можливості у матеріальних справах. Переконайтеся, що ви вкладаєте енергію, щоб ваш добробут зростав, а не в порожні розмови та мрії.

Козеріг

Найвдаліший день: п’ятниця, 1 грудня.

Енергія Козерога управляє вашим ставленням до себе, а від цього залежить все, що ви робите та як живете. Переконайтеся, що вкладаєте енергію в те, на що заслуговуєте, і не дозволяєте порушувати особисті межі.

Водолій

Найвдаліший день: п’ятниця, 1 грудня.

Коли Меркурій перетворюється на земний знак Козерога, він загострює вашу інтуїцію. Використовуйте це, щоб відновити світ усередині себе та виключити справи та вчинки, які вам не до вподоби.

Риби

Найвдаліший день: п’ятниця, 1 грудня.

Використовуйте енергію Меркурія в Козерозі, щоб звернутися до інших, розширити своє коло спілкування та зрозуміти, що оточення потрібними людьми може мати вирішальне значення у важливих питаннях.

You cannot copy content of this page