fbpx

Гороскоп на тиждень 29 січня-4 лютого — найщасливіші дні для знаків зодіаку

Тиждень, що починається 29 січня, стане неймовірно вдалим часом у вашому житті, оскільки Юпітер у Тельці створить гармонійні стосунки із Сатурном у Рибах. Юпітер відомий як планета удачі, достатку, а Сатурн править межами та здатністю вибирати шлях.

Усього за кілька місяців, 25 травня, Юпітер переходить у Близнюки. Це робить це поєднання планети удачі та Сатурна ще більш значущим.

Овен (21 березня — 19 квітня)

Найвдаліший день: понеділок, 29 січня — Марс робить трін з Ураном у вашому секторі кар’єри та фінансів.

Тиждень з 29 січня починається з позитивного аспекту Марса у вашому будинку кар’єри, який створює позитивне тринове з’єднання з Ураном у вашому фінансовому секторі. Ви нещодавно багато працювали, щоб переконатися, що ваша кар’єра відповідає вашим талантам і дає вам можливість розвиватися. Як багато б ви не досягли, важливо постійно замислюватися про те, як ваше професійне життя може краще відповідати тому, ким ви стали.

Уран у вашому фінансовому секторі, найімовірніше, покращить цю сферу вашого життя, що є безпосереднім результатом вашої роботи над кар’єрним шляхом. Будь то бонус, підвищення зарплати або просування, ви зробили роботу, щоб це отримати, тому дозвольте собі не лише прагнути подальшого успіху, але й бути вдячним за все, що ви вже досягли.

Телець (20 квітня — 20 травня)

Найвдаліший день: понеділок, 29 січня — Венера робить трін з Ураном, створюючи вдалі можливості для розширення.

Можливо, на тижні з 29 січня ви мрієте про далекі горизонти, оскільки Венера в Козерозі підкреслює ваш сектор удачі та розширення, а Уран у Тельці може змусити вас нарешті вийти із зони комфорту. Хоча ви зробили чудову роботу з навчання, безпечно брати нові можливості або ризикувати у створенні життя, яке ви любите. Ви, можливо, досі трималися з певною мірою обережності, але все це зараз готове змінитися.

Венера в Козерозі, а також Марс там же роблять вас надзвичайно рішучим і зосередженим на розширенні вашого життя. Будь то повернення до школи, подорож або інше підприємство, яке допоможе вам розширитися в житті, цього тижня ви можете здивувати себе, наскільки легко ви вибираєте нове замість старого.

Близнюки (21 травня — 20 червня)

Найвдаліший день: вівторок, 30 січня — Юпітер у союзі з Сатурном у вашому будинку кар’єри.

З того часу, як Сатурн перейшов у Риби у 2023 році, ви почали думати інакше про свою кар’єру. Недостатньо просто почуватися успішним чи досягти фінансового благополуччя; ви також хочете почуватися частиною чогось більш глобального, ніж просто одна роль. Оскільки Юпітер у Тельці робить гармонійний аспект із Сатурном у Рибах, дві сфери вашого життя підсвічені, допомагаючи вам підняти свої мрії на новий рівень.

Юпітер у Тельці керує вашими мріями та інтуїцією, що допомагає вам усвідомити, що ці ідеї, як і раніше, можливі. Тепер, оскільки Юпітер вишиковується разом із Сатурном, вас закликають зробити наступний крок. Будь то створення бізнесу або нової ролі для себе, використовуйте те, що ви дізналися, щоб скористатися можливістю не тільки бути успішним, а й приносити користь іншим.

Рак (21 червня — 22 липня)

Найвдаліший день: вівторок, 30 січня. Юпітер і Сатурн у вашому будинку достатку.

В даний час багато енергії вимагає, щоб ви вийшли у світ і почали жити. Ви нещодавно пережили так багато, в той час як Плутон закінчував свою фазу в Козерозі, що ви можете відчувати себе втомленим чи усуненим від боротьби за створення життя, яке ви так пристрасно шукаєте. Тільки тому, що ви можете досі обробляти недавні події, немає причини, через яку ви не можете почати використовувати позитивні зв’язки та нові можливості, які пропонуються вам.

Юпітер у Тельці управляє вашим сектором бажань та соціального кола, а Сатурн у Рибах обіцяє пригоди, подорожі та достаток. Спробуйте зв’язатися з друзями чи колегами протягом тижня з 29 січня, щоб не проґавити цінну можливість. Іноді все, що потрібно, це розмова з правильною людиною, щоб змінити ваше життя в новому напрямку.

Лев (23 липня — 22 серпня)

Найвдаліший день: вівторок, 30 січня. Юпітер із Сатурном у вашому будинку трансформації.

На тижні з 29 січня очікуються зміни у вашій кар’єрі, але вони допоможуть вам розвивати життя, яке ви намагалися створити. Це частина більших змін, які вже відбувалися з того часу, як Юпітер вперше перейшов до Тельця у 2023 році, але тепер настав час скористатися пропонованим та довіряти процесу трансформації.

Юпітер у Тельці намагався допомогти вам розширити свою кар’єру через те, що ви робите або що заробляєте, а Сатурн у Рибах спонукав вас стати серйознішими щодо змін, які ви хочете внести у своє життя. На тижні з 29 січня ви почуватиметеся більш оптимістично і сподіваєтесь, що дасть вам більше впевненості зробити необхідні зміни для досягнення заслуженого успіху.

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Найвдаліший день: п’ятниця, 2 лютого. Остання чверть Місяця у Скорпіоні у вашому секторі спілкування.

Скорпіон управляє вашим сектором спілкування, включаючи ваші розмови з іншими, те, як ви розмовляєте з собою та угоди, які ви укладаєте. У міру збільшення останньої чверті Місяця в Скорпіоні, ви будете тяжіти до внутрішнього роздуму про те, що ви нещодавно погодилися або наскільки добре ви відстоювали те, чого хочете і заслуговуєте. Цей період роздумів дозволяє зупинитися, щоб захистити себе і життя, яке ви хочете.

Остання чверть Місяця в Скорпіоні – ідеальний час, щоб позбутися самозневажливих думок або нахилів догодити іншим і, натомість, пам’ятати, що ваше життя повністю належить вам. Поверніться за стіл малювання, внесіть коригування і дайте можливість втілити те, що ви дійсно хочете, висловлюючи себе ясно і безстрашно.

Терези (23 вересня — 22 жовтня)

Найвдаліший день: п’ятниця, 2 лютого — остання чверть Місяця у Скорпіоні у вашому секторі багатства.

Остання чверть Місяця у Скорпіоні з’явиться у вашому секторі багатства, надаючи важливу можливість зцілення минулих фінансових боргів та отримання несподіваних подарунків. Скорпіон управляє областю вашого життя, що відповідає за фінанси, те, що ви цінуєте найбільше в житті та відчуття того, чого ви гідні. Коли ви починаєте цю нову фазу вашого життя, важливо дбати про ці питання і пам’ятати, що те, у що ви вірите, що ви стоїте, зрештою те, що ви отримаєте.

Використовуйте енергію останньої чверті місяця в скорпіоні, щоб погасити всі заборгованості, розробити план для більшого достатку і пам’ятати про майбутню підтримку або фінансовий подарунок від вашої людини. Знаючи, що ви гідні не лише фінансової стабільності, а й отримання допомоги, ви магнітно почнете притягувати все, чого бажаєте, у своє життя без особливих зусиль.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

Найвдаліший день: понеділок, 29 січня — трін Урану з Марсом у вашому секторі спілкування.

Марс зараз знаходиться в Козерозі, акцентуючи ваш сектор спілкування, в той час як Уран знаходиться в Тельці, привертаючи увагу до ваших партнерств та базових потреб. У цьому просторі вас чекають важливі розмови, пов’язані з новими межами, які ви встановили для себе. Завжди корисно допомагати іншим, але ви також зрозуміли, що не можете витягнутися на межі своїх сил для тих, хто не схильний пройти через це для вас. Запасаючи для себе енергію та сили, ви можете вкласти їх у свої мрії.

Коли Марс утворює трін Урану, подумайте про розмови, які потрібно провести з іншими людьми, щоб зосередитися більше на своєму житті. Це може бути на роботі або у вашому особистому житті, але забираючи свою енергію, ви матимете більше ресурсів для того, щоб залучати не тільки більше щастя, але й успіх у своє життя.

Стрілець (22 листопада — 21 грудня)

Найвдаліший день: понеділок, 29 січня — трін Урану з Марсом у вашому секторі фінансового достатку.

З того часу, як Юпітер перейшов до Тельця у 2023 році, ви зосереджені на своєму благополуччі та тому, як робити речі здоровішими. Це вже перетворило багато різних аспектів вашого життя. Тепер вам вказано використовувати цю енергію для зміни ставлення до себе та способів генерації фінансового достатку у вашому житті.

Поки Марс у Козерозі наголошує на фінансових питаннях, Уран у Тельці допоможе вам внести необхідні зміни для здійснення багатьох ваших ідей. Поки Юпітер все ще знаходиться в Тельці, допомагаючи вам розширювати свій підхід до інших і тем у вашому житті більш здоровим чином, вам тепер буде надано можливість внести позитивні зміни і використовувати нові можливості. Нагадайте собі, що ви більше не той, ким були раніше, тому ваші способи життя також мають виглядати суттєво інакше.

Козеріг (22 грудня — 19 січня)

Найвдаліший день: понеділок, 29 січня, Венера у потрійні з Ураном у вашому будинку творчості та радості.

Немає особливого сенсу в наявності фінансового достатку та успіху, про які ви мріяли, якщо вони не приносять вам бажаного щастя. Це те, над чим ви нещодавно замислюєтеся, і тому настав час розширити свій погляд на те, що приносить вам справжній достаток, якого ви шукаєте. Важливо пам’ятати, що ви ніколи не повинні відчувати, що ви повинні вибирати між професійним успіхом і щастям у вашому житті. Вам просто може знадобитися трохи креативності в тому, як ви ведете свій час.

Венера в Козерозі в даний час знаходиться у вашому знаку Козерога, допомагаючи вам згадати, що ви дійсно любите і як це відображається в тому, як ви любите себе. Оскільки Венера формує трайн з Ураном у Тельці, це підкреслить теми творчості, радості та щастя, і в серії вдалих несподіваних подій допоможе вам змінити ваше життя лише на краще.

Водолій (20 січня — 18 лютого)

Найвдаліший день: п’ятниця, 2 лютого, остання чверть Місяця у Скорпіоні у вашому секторі професійних прагнень.

Енергія Скорпіона завжди керує вашим сектором кар’єри, тому часто міняєте професії. Ваша професійна робота пов’язана з тим, як ви особисто перебуваєте із собою, тому в міру вашого зростання певна фаза у вашій кар’єрі має закінчитися. Це вода ренесансу Скорпіона, яка дозволяє вам поважати те, як ви хочете почуватися, і звільняти те, що більше не резонує з вашою душею.

Можливо, ви були незадоволені своєю кар’єрою або обраною спеціальністю останнім часом, але щось позитивно зміниться на тиждень з 29 січня, що дозволить звільнити те, що більше не служить вам. У деяких випадках це може означати зміну роботи або спеціальності.

Однак в інших випадках це також може бути просто зміна вашої перспективи, яка дозволить вам насолоджуватися всіма перевагами того, що у вас є, не носячи на собі негативи, які давно вас тяжіють. Легкі часи наступають, і ви зможете робити те, що ви робите найкраще – перетворюватися на кращу версію себе.

Риби (19 лютого — 20 березня)

Найвдаліший день: п’ятниця, 2 лютого, остання чверть Місяця у Скорпіоні у вашому домі удачі та подорожей.

Остання чверть Місяця у Скорпіоні піднімається у вашому домі удачі та подорожей, допомагаючи вам обміркувати пройдені шляхи та ті, яких ви ще не обрали. Енергія Скорпіона – це завжди нові можливості, розширення, велика духовність та подорожі, все це є вдалими елементами життя. Коли остання чверть Місяця закликає вас до внутрішнього погляду на ваші бажання та мрії, це ваш шанс знову зв’язатися з тим, чого хочете для себе, щоб ви могли використати всі божественні можливості, які перед вами.

Остання чверть Місяця – це можливість відпустити та звільнити щось. Будь то жалі чи сумніви у ваших здібностях, звільнивши те, що перешкоджало вашому руху вперед, ви можете знову відкрити себе для життя та почати бути творцем своєї долі. Все, що залишилося позаду, не призначене для вас, тому настав час поважати свою істину і повернутися до слухання заклику вашої душі, тому що у вас є чудові речі, які потрібно здійснити в цьому житті.

You cannot copy content of this page