fbpx

Гороскоп на тиждень (31 травня-06 червня) для всіх знаків Зодіаку

Овен
21.03 – 20.04

Тиждень дозволить підвищити професійний рівень і розкрити творчий потенціал. У вівторок перед вами обіцяють відкритися нові горизонти, тільки менше говоріть і більше робіть. У п’ятницю можуть виникнути важливі обставини, які змінять ваші плани. У неділю родичі нагадають про себе, постарайтеся надати їм необхідну допомогу.

Телець
21.04 – 20.05

На цьому тижні ви будете отримувати задоволення від ділових зустрічей і контактів. Чи спілкуєтеся ви зараз легко і невимушено. Життєрадісність і оптимізм зроблять вас прекрасним співрозмовником і партнером. В середині тижня варто подумати про відпустку. На роботі постарайтеся не показувати свій бурхливий темперамент, не розкидайтеся і не відхиляйтеся від наміченої стратегії. У неділю не варто йти на конфлікт, знайдіть інший вихід з положення.

Близнюки
21.05 – 21.06

Відмінний тиждень. Перед вами відкриті всі шляхи. Зірки радять відправитися в подорож. Обіцяють відмінну погоду, тепле море, мальовничі гори й приємну компанію. Чекайте дорогі подарунки й сюрпризи від коханої людини. Ви зараз близькі, як ніколи, до виконання ваших найзаповітніших бажань.

Рак
22.06 – 22.07

На цьому тижні доля може подарувати вам приємні знайомства, кар’єрний ріст і успіх в особистому житті. Але будьте обережні при прийнятті рішень, самообман здатний зіграти з вами злий жарт. У п’ятницю навколо вас можуть кипіти справжні пристрасті, залишайтеся розсудливі. У вихідні вирушайте за місто.

Лев
23.07 – 22.08

Доля може надати вам кілька шансів, саме час щось змінити у звичному житті, щоб досягти нових висот. Але вашим таємним ворогом може стати зайва самовпевненість. Постарайтеся тверезо оцінити свої таланти й можливості. І не відмовляйтеся від порад професіоналів.

Діва
23.08 – 23.09

На цьому тижні постарайтеся не гнатися за чимось більшим, інакше ви ризикуєте втратити те, що вже маєте. У понеділок треба максимально зосередитися на тому, чим займаєтеся в цей момент, краще робити одну справу, але добре. У середу не варто поспішати з остаточним рішенням, бо геніальна, на перший погляд, ідея загрожує не дожити до практичного втілення. У неділю постарайтеся співвіднести свої бажання з бажаннями близьких людей і вибрати шлях, який пролягає по “золотій середині”.

Терези
24.09 – 23.10

На початку тижня може надійти цікава ділова пропозиція, що відкриває перед вами нові можливості. Минулі заслуги дозволять вам почати досить перспективну справу. У вівторок та неділю вірогідні нетривалі поїздки або відрядження. У суботу улагодяться сімейні проблеми, почнеться період повного взаєморозуміння і необхідної допомоги з боку близьких людей.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Відповідний тиждень для демонстрації своїх численних талантів. Їх обов’язково помітять і винагородять. Вам буде супроводжувати удача в справах, чекайте солідний прибуток. Порадують новини в особистому житті. Ваш оптимістичний настрій в середині тижня подарує гарний настрій близьким людям і друзям, ви будете бажаним гостем в будь-якій компанії. У разі виникнення спірних ситуацій замість завзятості пустите в хід всю вашу чарівність, тоді результат перевершить всі ваші очікування.

Стрілець
23.11 – 21.12

На цьому тижні можливе знайомство з цікавими людьми, прислухайтеся до ненароком отриманих порад. Життя відкриє перед вами нові перспективи в роботі й в особистій сфері. У розмовах з друзями не варто занадто тиснути на них, шукайте компроміс. Не приймайте близько до серця уїдливі слова, вони швидше за все будуть лише жартом, а образа може привести до великої сварки. У вихідні близькі люди будуть особливо потребувати вашої допомоги, постарайтеся не відмовляти їм в увазі.

Козоріг
22.12 – 20.01

Тиждень сприятливий для вас практично з усіх боків. Вам буде багато вдаватися, особливо, якщо ви станете працювати у співпраці з іншими, адже так і легше, і вигідніше. Правда, для цього доведеться час від часу прикушувати собі язика, щоб не сполохати партнерів не в міру критичним зауваженням. Можете думати про оточення що завгодно, але не виявляйте на них тиск, уникайте в розмовах повчальних інтонацій. Це дозволить вам зберегти хороші відносини.

Водолій
21.01 – 18.02

На цьому тижні варто зайнятися встановленням більш тісних контактів з колегами, це допоможе в розвитку вашої кар’єри. Правда, реальність внесе свою поправку в ваші повітряні замки. У першій половині тижня розраховуйте тільки на себе, через те, що інші можуть помилятися або підвести через незалежні від них обставини. У вихідні шукайте компроміс з коханою людиною, адже тільки так ви закадите основу сімейного життя.

Риби
19.02 – 20.03

На цьому тижні ви повинні бути відкриті для пропозицій, і вони почнуть надходити до вас в темпі, що наростає. У розв’язання ділових питань більше покладайтеся на інтуїцію, як не дивно, логіка навряд чи приведе вас до бажаних результатів. У вівторок виявляться вдалими ділові поїздки й переговори. У четвер не варто робити безвідповідальних вчинків, навіть таких, які здаються вам дріб’язковими. Постарайтеся виконувати обіцянки або відразу попереджайте, що не знаєте, як все складеться.

You cannot copy content of this page