fbpx

Гороскоп на тиждень 4-10 березня — найщасливіші дні для знаків зодіаку

«Ризикни чимось, або назавжди залишишся зі своєю мрією» – Х. Брукс. У житті та астрології бувають моменти, коли рекомендується виявити терпіння. Але іноді терпіння виявляється недоречним, бо треба діяти!

На тижні з 4 по 10 березня Меркурій перейде до Овену якраз перед сходом Молодика в Рибах. Це дасть підвищене почуття впевненості, що дозволяє бути рішучішим і йти до своєї мрії.

Меркурій в Овні спонукає концентруватися на цілях та результатах, а не обговорювати сценарії «що, якщо» чи думки інших. Це допоможе зрозуміти, що для нас найважливіше.

Кажуть, іноді потрібно зробити стрибок і повірити, що крила з’являться в процесі польоту. Це говорить про те, що неможливо дізнатися, якими будуть наступні кроки, якщо ви не віддасте себе долі.

Тиждень 4-10 березня — не час для роздумів і не час, коли слід дослухатися думки оточуючих. Натомість проведіть деякий час у тиші з самим собою, чітко зрозумійте, чого ви хочете, а потім дозвольте собі діяти.

Найвдаліший день тижня для кожного знака зодіаку з 4 по 10 березня 2024 року:

Овен

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Меркурій у Овні у вашому будинку особистості.

Коли Меркурій переходить в Овен, приділяйте більше уваги тому, як ви розмовляєте із собою і відстоюєте те, чого хочете. Звільніться від необхідності відмовляти себе від своїх внутрішніх бажань чи мрій і натомість підтвердіть себе. Використовуйте це почуття упевненості, щоб вибирати те, що ви хочете, та приймати важкі рішення. Перш за все, вам більше не слід озиратися назад на цвинтар «що, якщо» у вашому житті.

Телець

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Молодий місяць у Рибах у вашому будинку сили.

Енергія Риб управляє вашим будинком сили, що допомагає вам втілювати в життя ваші бажання та ставати більш проникливими. Молодий місяць в Рибах наповнить вас силою і надією повірити в рішення, які ви приймаєте для себе. Скористайтеся цим і більше розмірковуйте про те, як думки інших вплинули на ваше життя, сповнені рішучості внести необхідні зміни. Якщо ви поважаєте свою внутрішню силу, ви також зможете прийняти будь-яке рішення, яке допоможе вам отримати удачу, призначену вам.

Близнюки

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Молодий місяць у Рибах у вашому секторі кар’єри.

У вашій кар’єрі розпочнеться новий етап. Це ваш шанс скористатися всім, про що ви міркували та чого навчилися за останній рік. Тепер рухайтеся у абсолютно новому напрямку. Не витрачайте час на роздуми; замість цього повірте, що все насіння, яке мало бути посаджене, вже є. Вам доведеться піти на ризик і відмовитися від того, що здається стабільним, щоб увійти до цього нового розділу. Ви повинні знати, що зірки вас повністю підтримують. Ви готові до цих змін навіть якщо вони здаються ризикованими.

Рак

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Молодий місяць у Рибах у вашому будинку удачі.

Риби управляють вашим домом удачі, так що це неймовірно вдалий молодик для вас. Молодий місяць в Рибах – це удача, що дозволяє вийти за межі своєї зони комфорту. Яку б нову можливість ви не розглядали або яка виникла у вас у цей час, вона пов’язана з цим, але ви маєте свідомо вибрати її. Той факт, що ваша доля призначена для вас, не означає, що вам не доведеться вирішувати, що вона призначена для вас. Коли ви зможете повірити, що Всесвіт діє на вашу користь, тоді ви також зможете повірити, що кожен вибір лише наближатиме вас до життя, призначеного вам.

Лев

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Меркурій у Овні у вашому секторі достатку.

У неділю, 10 березня, Меркурій перейде до Овену, підкресливши ваш сектор достатку. У цей період чекайте на запрошення подорожувати, пройти новий курс або взяти участь у діловому підприємстві. Меркурій в Овні допоможе вам бути більш рішучими сильним, оскільки Овен — ще один вогненний знак, тому, якщо ви нехтували своїми мріями чи бажаннями, чекайте на повернення до життя на своїх умовах — що часто є найвдалішим вибором, який ви можете зробити.

Діва

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Меркурій у Овні у вашому будинку трансформації.

Енергія Овна керує вашим сектором трансформації. Чекайте більше хвилювання від змін у вашому житті, поки Меркурій знаходиться в Овні. Це може допомогти вам сформулювати глибші плани щодо того, чого ви хочете для себе та своїх романтичних відносин. Дозвольте бути прямим і чесним з тими, хто у вашому житті, віддаючи пріоритет розвитку над будь-якими почуттями і нагадуючи собі, що, взявши на себе відповідальність за свою долю, ви обов’язково створите її.

Терези

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Молодий місяць у Рибах у вашому секторі рішучості.

Енергія Риб підкреслює ваш будинок рішучості. Часто Риби розглядаються як м’якіший знак, який не відрізняється рішучістю. Але треба пам’ятати про силу води, яку втілює цей знак. Він не може палити мости, як вогняні знаки, або пересувати небо та землю, щоб втілити мрію у реальність. Але завдяки наполегливості та силі вода здатна прокласти шлях там, де ніщо інше не змогло б. Покладіться на свою рішучість. Життя іноді рухається повільніше, ніж вам хотілося б, але це не означає, що нічого не відбувається.

Скорпіон

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Меркурій у Овні у вашому будинку кордонів.

Меркурій — планета спілкування, а Овні він підкреслює вашу потреба у межах. Коли Меркурій переходить в Овен, зрозумійте, що не повинні вибачатися за свої особисті бажання та мрії. Овен сфокусований на собі і може допомогти вам не турбуватися про те, щоб зачепити почуття інших тільки тому, що ви хочете чогось іншого, ніж вони. Кордони з’являються там, де треба себе від цього захистити. Чи то думки чи бажання інших, ви самі вирішуєте, що ви приймете або чого ви хочете. Це стає початком всього, про що ви будь-коли мріяли.

Стрілець

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Молодий місяць у Рибах у вашому секторі зцілення.

Коли енергії Молодика в Рибах досягнуть вас, вас і ваше життя оточить хвиля зцілюючої енергії. Коли ви зрозумієте, що є різниця в рішеннях, які прийняло б ваше поранене «я» і рішення вашого «я», що зцілює, тоді ви також зможете почати більше довіряти собі. Не бійтеся зробити рішучий крок, особливо якщо все зводиться до лікування, над яким ви так старанно працювали. Покладіться на віру в те, що цей новий розділ буде для вас кращим, і ви зможете впоратися з будь-яким випадком.

Козеріг

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Молодий місяць у Рибах у вашому будинку спілкування.

Ніколи не пізно почати все спочатку, і саме це принесе вам Молодий місяць у Рибах цього тижня. Молодий місяць в Рибах пропонує вам новий початок у тому, як ви розмовляєте самі з собою і як спілкуєтеся з іншими. Це допоможе вам налагодити стосунки, впоратися з недавніми проблемами та відчути себе господарем свого всесвіту. Не бійтеся запропонувати оливкову гілку, адже це може виявитися необхідним кроком, щоб відчути, що удача справді на вашому боці.

Водолій

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Меркурій у Овні у вашому секторі угод.

Меркурій в Овні допоможе вам ухвалити важливі рішення щодо вашої цінності. Це може стосуватися як професійних аспектів, так і тих, що ближче до будинку. Ви більше не сумніваєтеся в собі і не турбуєтеся про те, щоб поводитися добре. Натомість ви знаєте, що єдиний спосіб почати поважати це внутрішнє почуття власної гідності. Постарайтеся більше довіряти своїм інтуїтивним інстинктам цього тижня і своєї здатності приймати рішення зараз, щоб не прогаяти жодної можливості, яка справді надіслана небесами.

Риби

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Меркурій у Овні у вашому будинку багатства.

Оскільки Північний Місячний Вузол знаходиться в Овні весь рік, ви вже знаєте, що фінансовий та професійний успіх не за горами. Меркурій перейде в Овен, наголосивши на темах успіху та багатства, які принесуть нові пропозиції чи нагороди за вашу минулу роботу. Все, що ви робили, вело до цього моменту. Не бійтеся ризикувати і просити більшого, якщо ви не відчуваєте, що ваша цінність поважається, оскільки чим більше ви заявляєте про те, на що заслуговуєте, тим більше Всесвіт працюватиме над тим, щоб втілити це в життя.

You cannot copy content of this page