fbpx

Гороскоп на тиждень 6-12 листопада 2023 року: найщасливіші дні для знаків зодіаку

Тиждень з 6 по 12 листопада 2023 року обіцяє бути багатим змінами. Дві важливі планети – Венера та Меркурій – знаки змін, які поступово вплинуть на наш настрій. Енергія повітря та пожежі дасть діяльність, бажання спілкуватися, рухатися, шукати нові джерела доходу та займатися творчістю.

8 листопада Венера переходить до Терезів. Оскільки вона контролює серце, питання фінансів та іншого матеріального багатства, ми знайдемо сприятливий час, щоб встановити чи виправити щось у цих сферах. Другий тиждень листопада ідеально підходить для цього.

Хоча до сезону Стрільців ще кілька тижнів, 10 листопада, Меркурій першим розпочав процесію планет для цього вогненного знаку. Коли Меркурій переходить до Стрільця, це допомагає відкрити наш розум на нові та захоплюючі теми.

Найуспішніший день тижня для кожного знаку зодіаку з 6 по 12 листопада

Овен

Найуспішніший день: п’ятниця, 10 листопада.

Провідна енергія: Меркурій у Стрільці, правитель вашого будинку удачі.

Настав час, щоб відкритись до нових можливостей та підприємств, оскільки Меркурій переходить у Стрілець, менеджер усіх успіхів у вашому житті. Стрілець надихає вас досягти далекосяжних горизонтів і втілює свої мрії в реальність. Пам’ятайте: що ви говорите, і як ви говорите, це має значення.

Тельці

Найуспішніший день: середа, 8 листопада.

Провідна енергія: Венера в Терезах, правитель вашого робочого сектору та навантаження.

Настав час зосередитись на вашому внутрішньому “Я” і налаштувати своє життя таким чином, щоб використовувати кожну мить якомога більше. Венера в Терезах запропонує вам подумати про методи для себе та про те, як використовувати кожну мить свого дня максимально ефективно.

Близнюки

Найуспішніший день: середа, 8 листопада.

Провідна енергія: Венера в Терезах, правителя вашої дому творчості.

Щоб почати користуватися цією енергією, подумайте про те, що зазвичай робить вас радісними та щасливими. Чим краще ви можете визначити це, тим більше ви можете досягти цього тижня. Незалежно від того, наскільки ти зайнятий, знайдіть кілька хвилин на день для радості.

Рак

Найуспішніший день: п’ятниця, 10 листопада.

Провідна енергія: Меркурій у Стрільці, правитель вашого робочого сектору та навантаження.

Продовжуючи передавати трансформацію, зірки пропонують вам зосередитись на собі. Якщо ви відчуваєте себе виснаженими або не впевнені, що готові перемогти наступну вершину, зробити паузу та направити енергію, яку ви вкладаєте у світ у себе.

Лев

Найуспішніший день: середа, 8 листопада.

Провідна енергія: Венера в Терезах, правителі вашого сектору комунікації.

Коли ви знаєте силу своїх слів, ви також усвідомлюєте свою внутрішню силу. Зверніть увагу на те, як кожне слово, яке ви говорите, впливає на ваше життя. Також практикуйте мистецтво прослуховування, і ви побачите, як воно може змінити все на краще.

Діва

Найуспішніший день: середа, 8 листопада.

Провідна енергія: Венера в Терезах, правитель вашого фінансового сектору.

Коли Венера йде до ваги, дайте собі можливість задуматися про те, як ваша внутрішня самооцінка впливає на фінансову сферу. Дозвольте собі зосередитись на залученні долі. Коли ви оголошуєте Всесвіт, що ви гідні більше, ви отримуєте шанс.

Терези

Найуспішніший день: п’ятниця, 10 листопада.

Провідна енергія: Меркурій у Стрільці, правитель вашої палати спілкування.

Знайдіть час, щоб подивитися за лаштунками та заглибитися в будь -які останні перешкоди чи проблеми, щоб ви могли використовувати силу своїх слів для створення рішень та нових можливостей. Це чудовий шанс почати розмову для себе та перевіряти інноваційні ідеї.

Скорпіон

Найуспішніший день: середа, 8 листопада.

Провідна енергія: Венера в Терезах, правителі вашого дому інтуїції.

Як знак води, ви схильні глибше покладатися на свій внутрішній “я”. Коли Венера переходить у ваги, дуже важливо серйозно сприймати його інтуїцію. Використовуйте інтуїцію, щоб отримати більший дохід або придбати новий будинок, уважні до себе.

Стрілець

Найуспішніший день: п’ятниця, 10 листопада.

Провідна енергія: Меркурій у Стрільці, правитель вашого знаку.

Частина вашої сили – бачити світ по -своєму. Меркурій у Стрільці надихає вас більше думати про свій внутрішній світ, свій шлях, само -реалізацію. Не бійтеся знайти нові цілі, якщо старі більше не надихаються.

Козеріг

Найуспішніший день: середа, 8 листопада.

Провідна енергія: Венера в Терезах, правитель вашого кар’єрного сектору.

Коли Венера переходить у Терези, зміцнюючи ваш кар’єрний сектор, це також приносить бажання рівноваги у вашому житті. Використовуйте енергію Венери в масштабах, щоб досягти бажаного успіху в кар’єрі, але також переконайтеся, що ви приділяєте достатньо часу.

Водолій

Найвдаліший день: середа, 8 листопада.

Провідна енергія: Венера у Терезах, управителька вашого будинку удачі.

Енергія Терезів управляє вашим будинком удачі, який також включає в себе пригоди, подорожі та освіта. Використовуйте це як зелене світло, щоб зосередити свою енергію на новому. Іноді все, що потрібно, це зробити щось по-іншому.

Риби

Найвдаліший день: п’ятниця, 10 листопада.

Провідна енергія: Меркурій у Стрільці, керівник вашої професійної сфери.

Настав час для кар’єрного зростання та нових можливостей. Зараз ви можете з упевненістю довіряти своїм бажанням та інтересам у цій сфері. Зосередьтеся на тому, що, на вашу думку, є частиною вашої головної мети у професійному житті.

You cannot copy content of this page