fbpx

Гороскоп на тиждень 6 по 12 листопада 2023 року: що нового у знаків зодіаку

Тиждень, що настав – у владі Венери у Терезах. А вона запрошує нас до більшого компромісу, гармонії та світу, оскільки в цей час наші стосунки з іншими стають найважливішими.

Будь то сім’я, кар’єра, бізнес, навчання чи творчість, зірки закликають нас не діяти поодинці, а звернутися до оточуючих, до своїх знайомств та соціальних зв’язків.

Той факт, що тільки ви можете пройти свій шлях, не означає, що це потрібно робити самотужки.

Як втілити в життя те, чого ви хочете, на тижні з 6 по 12 листопада 2023 року:

Овен

Поважайте енергію Венери у Терезах, оскільки вона націлена відновити світ у вашому житті. Крім того, ви можете ухвалити остаточне рішення щодо особистого життя, дружби, бізнес-партнерства.

Телець

Ви – головне, що у вас є. Зосередьтеся на тому, що ви можете зробити особисто для себе, щоб створити те життя, про яке ви мрієте. Поки Венера проходить через Терези, наведіть лад у особистих фінансах.

Близнюки

Прийміть приплив щастя у своє життя, поки Венера знаходиться у Терезах. Для вас відкриваються нові можливості у творчості, коханні, взаєминах з дітьми. Тиждень також підходить для відпочинку.

Рак

Цього тижня добре розпочинати нові домашні справи або планувати їх. Якщо у вас руки сверблять зайнятися підготовкою до Нового року, цілком можна потурбуватися про покупки прикрас для інтер’єру.

Лев

Підготуйтеся до розмови, яку ви, можливо, відкладали або не планували, тому що побоювалися. Зараз у вас є можливість підібрати правильні слова та вирішити свої проблеми силою слова.

Діва

Приведіть у відповідність свої поточні цілі зі своїми новими цінностями та пріоритетами. Можливо, колишні цілі втратили актуальність? Це, перш за все, стосується фінансів, накопичень, заробітків.

Терези

Венера входить у ваш знак цього тижня, а значить настав час для глибшого почуття самоприйняття та любові до себе. Записуйтесь до косметолога, перукаря, вирушайте на шопінг, змінюйте свій стиль.

Скорпіон

Дайте собі шанс зцілитися, опрацьовуючи емоції, які вирують усередині вас. Цей тиждень добре підходить для роботи з психологом, медитацій, занять йогою, читання книг із глибоким змістом.

Стрілець

Будьте відкриті для нових позитивних зв’язків, які принесе Меркурій у ваше життя. Незабаром у ваше життя увірветься свіжий вітер змін, і цей тиждень завершує відносно тихий час.

Козеріг

Скористайтеся новими захоплюючими кар’єрними можливостями, які Венера у Терезах привносить у ваше життя. Почніть із написання своїх цілей та аналізу цього списку. Викреслюйте непотрібне!

Водолій

Водоліїв чекає зростання активності у навчанні, тому якщо ви не можете закінчити якусь роботу, вам доведеться прискоритися. Охочі піти на мовні курси або масштабувати бізнес матимуть шанс.

Риби

Займіться плануванням своїх поїздок, складіть списки всіх справ, покупок, які потрібно зробити. Поки Венера у Терезах, вона допоможе вам навести лад у справах та документах, а також фінансах.

You cannot copy content of this page