fbpx

Гороскоп на тиждень 8-14 липня 2024 — найщасливіші дні для Знаків Зодіаку

Юпітер у Близнюках збігатиметься з Північним Місячним вузлом в Овні у вівторок, 9 липня. Юпітер і Північний вузол допоможуть вам зосередитися на розширенні та зростанні, щоб досягти цілей, уготованих вам долею.

У четвер, 11 липня, Венера увійде на знак Лева, надаючи вам достатньо мужності та сміливості, щоб піти на ті ризики, які спричиняють зміни, та необхідний імпульс руху вперед, коли ви готуєтеся до роботи з першою чвертю Місяця у Терезах у суботу , 13 липня.

Вірячи в себе і приділяючи час плануванню, ви зможете досягти великих успіхів цього тижня.

Це ваш шанс побачити всі складові успіху, розкладеними перед вами. Тепер просто потрібно поєднати їх з невеликою часткою удачі та сміливості, щоб досягти успіху.

Овен

Найвдаліший день: вівторок, 9 липня.

Будьте готові кинути виклик всьому, включаючи ті самообмежуючі переконання, які тримали вас у своєму полоні роками. Спробуйте зростати, приймати зміни і зупиняти себе, коли чините не так, як хочете. Частиною цього процесу є також перегляд ваших звичних способів спілкування.

Дозвольте енергії Юпітера у Близнюках та Північного вузла в Овні у вівторок, 9 липня, допомогти вам покращити своє життя. Не тримайте ідеї при собі і не чекайте, коли вам запропонують приголомшливу нову роль. Натомість візьміть на себе відповідальність за свою долю, вірте в себе і робіть кроки, про які мрієте.

Телець

Найвдаліший день: вівторок, 9 липня.

Настав час взяти всі ці інтуїтивні ідеї та великі мрії та почати втілювати їх у життя. Останнім часом ви відчуваєте, що вас скеровують в іншому напрямку у вашій кар’єрі. Це не здається таким вже комфортним, особливо враховуючи, що ви зробили велику роботу, щоб досягти того, чого, як ви думали, ви хотіли. Ви повинні бути готові до змін, тому ви повинні почати користуватися своїми мріями.

Щаслива енергія Юпітера в Близнюках та Північного вузла в Овні у вівторок, 9 липня, допоможе революціонізувати вашу кар’єру. Навіть якщо це побічний бізнес або робота фрілансером, почніть з’ясовувати, як увійти в ці двері та заробляти гроші на тому, до чого вас інтуїтивно підштовхує. Вам не потрібно відчувати, що ви ризикуєте своєю безпекою, переслідуючи мрію, але натомість спробуйте з’ясувати, як ви можете отримати і те, й інше.

Близнюки

Найвдаліший день: четвер, 11 липня.

Ваша увага переключається на фінанси, оскільки Венера входить на знак Лева у четвер, 11 липня. Це ваш шанс дозволити гроші говорити по-справжньому і зосередитися на тому, як збільшити свої фінанси і створити більше почуття багатства. Ключовим моментом тут є те, що нерухомість може відігравати велику роль у цій новій фінансовій безпеці, тому, чи то купівля, продаж або інвестування, вам було б розумно зосередити свою енергію тут.

Поки Венера рухається через Лева, ви також можете почати розуміти свою справжню цінність, тому будь-які розмови про підвищення чи бонус також будуть підтримані в цей час. Найважливіший аспект — пам’ятати, що ви отримаєте те, що вкладете в цю сферу свого життя, тому це дійсно окупиться в кінці, якщо ви зможете прийняти проактивніший підхід.

Рак

Найвдаліший день: вівторок, 9 липня.

Прислухайтеся до вказівок, які ви отримуєте від інтуїції. Хоча ви вже побачили позитивні зміни у своїй кар’єрі і почуваєтеся більш впевненими у досягненні успіху, вам ще доведеться багато роботи. Коли ви розмірковуєте про своє професійне життя, переконайтеся, що ви також думаєте про свою мету, тому що ця енергія — більша, ніж просто вища зарплата. Ви маєте божественний дар, яким ви можете поділитися зі світом.

Коли Юпітер і Північний вузол вишикуються у вівторок, 9 липня, ви отримаєте мудрість про те, як почати його приймати. Не відкидайте жодну ідею як легковажну чи надуману; натомість уповільніть свій процес і сплануйте життя, про яке ви мрієте.

Лев

Найвдаліший день: субота, 13 липня.

Перша чверть Місяця у Терезах у суботу, 13 липня, запросить вас підготуватися до нового початку, якого ви так довго хотіли. Будь то кар’єра або особисте життя, те, що ви зробите цього тижня, матиме далекосяжні наслідки.

Хоча ви починаєте відчувати приплив сил із поверненням планет Меркурія та Венери у ваш знак зодіаку, постарайтеся стримувати будь-які необдумані рішення, усвідомивши, що чим більше ви не поспішайте та плануєте наступні кроки, тим більше удачі ви залучите у своє життя.

Діва

Найвдаліший день: субота, 13 липня.

Перша чверть Місяця у Терезах сходить у суботу, 13 липня, і вам буде запропоновано переглянути свої фінансові деталі. Хоча це включає в себе роздуми про те, що йде, в порівнянні з тим, що приходить, а також будь-які борги, це також спонукає вас скласти довгостроковий план багатства, яке ви хочете залучити.

Звертаючи увагу на деталі та працюючи з тим, що у вас є, ви випромінюватимете енергію відповідальності, на яку всесвіт завжди відгукується. Постарайтеся виділити час на перегляд своїх книг, а потім подумайте про способи розширення пасивного доходу, щоб ви могли бути впевнені, що працюєте заради того, чого насправді хочете.

Терези

Найвдаліший день: вівторок, 9 липня.

Терезам може бути складно приймати важливі рішення, коли ви не мислите ясно, але все зміниться. Астероїд Паллада стане прямим у вівторок, 9 липня, і допоможе вам краще зрозуміти свої фінанси і те, чи справді ви рухаєтеся у тому напрямі, який поважає вашу цінність.

Це шанс почати робити великі кроки у своєму житті, тому що ви можете більш рішуче сказати, що відповідає вашій цінності, а що ні — маючи особливе око на гроші. Використовуйте цю енергію, щоб зробити будь-які великі стрибки віри, які ви обмірковували, особливо якщо вони пов’язані з переїздом, і почніть вивчати більше способів отримання грошей. Розширте параметри того, що ви вважали за можливе, і почніть брати на себе більше шансів.

Скорпіон

Найвдаліший день: четвер, 11 липня.

Незалежно від ваших сумнівів щодо вашої кар’єри або професійного шляху, ви повинні навчитися перенаправляти свої думки на позитивніші результати. Венера у Леві допоможе принести більший успіх, фінансове благополуччя та визнання у вашу кар’єру – поряд із можливим переїздом з робочих питань.

Все це хороші новини, але, схоже, останнім часом у вас було більше страху, ніж хвилювання. З Меркурієм і Венерою в цій прибутковій галузі вашого життя настав час позбутися цих негативних сумнівів і почати вірити в те, що все буде набагато краще, ніж ви могли собі уявити. Це момент, щоб зробити ці великі кар’єрні кроки і вийти із зони комфорту, тому що ви всього в одному кроці від успіху, про який мріяли.

Стрілець

Найвдаліший день: четвер, 11 липня.

Практикуйте проникливість, але дозвольте собі почати приймати нове, коли Венера увійде до Лева у четвер, 11 липня. Ця енергія допоможе досягти фінансового достатку та духовних дарів — за умови, що ви вирішите дослідити те, що вас кличе.

Будь-яка подорож, особливо міжнародна, буде сприятливою в цей час, тому що ви отримаєте більше, ніж просто штампи в паспорті, але зв’язки та знання, які допоможуть вам краще зрозуміти, чого ви хочете від життя. Це все про главу, де ви більше кажете життя «так» і дозволяєте собі дізнатися, чого ви хочете і хто є.

Козеріг

Найвдаліший день: субота, 10 липня.

Оскільки перша чверть Місяця відбувається у Терезах у суботу, 13 липня, вас закликають зосередитися на кроках до успіху, включаючи повільне та обережне просування. Хоча зазвичай у вас немає проблем для того, щоб не поспішати, здається, що останнім часом навколо вас було трохи терміновості, через яку, можливо, довелося пропустити важливі кроки у вашій кар’єрі або у створенні власного бізнесу.

Постарайтеся приділити час роздумам про те, як створити максимально стабільну і ряснішу основу, і не бійтеся повертатися до певних деталей або питань, тому що все це зрештою піде вам на користь. Ви можете бачити свою мету ясніше ніж раніше, але це не означає, що вам потрібно поспішати, щоб її досягти; зберігайте темп та двічі перевіряйте свої кроки.

Водолій

Найвдаліший день: вівторок, 9 липня.

Хоча ви відчували, що у вашому житті відбудуться професійні зміни, було багато невизначеності щодо того, як це виглядатиме або коли це станеться. Нещодавно відбувся рух, і, ймовірно, пропозиція, яка допомагає вам побачити шлях уперед з більшою ясністю та впевненістю.

Оскільки Паллада прямує до Скорпіона у вівторок, 9 липня, це ваш шанс скористатися цією новою можливістю чи роллю у вашій кар’єрі. Довіртеся собі та своїй інтуїції щодо того, куди вас ведуть. Це не означає, що це має бути вершиною вашої професійної мети, але важливо поважати важливість цього наступного кроку.

Риби

Найвдаліший день: вівторок, 9 липня.

Хоча розуміння і ясність не приходять самі собою, ви отримаєте імпульс, коли астероїд Паллада повернеться до прямого руху в Скорпіоні у вівторок, 9 липня. Хоча пряма Паллада може сигналізувати про час подорожувати та набувати життєвого досвіду, вона також допомагає налаштуватися на планування.

Спробуйте знайти баланс між насолодою тим, що ви вже створили, та зосередженням на тому, що ви хочете втілити у життя. Ця енергія є чарівною для вас і дозволяє вам перетворити своє життя, щоб залучити більший успіх і допомогти вам стати собою.

You cannot copy content of this page