fbpx

Гороскоп на тиждень з 1 по 7 січня 2024 року для кожного знака зодіаку

Овен

Цього тижня важливі спокій та врівноваженість. Не варто піддаватися емоціям. Спостерігайте протягом життя і не квапіть події. Вам не варто нічого робити на зло оточуючим, як би сильно вам цього не хотілося. Яма, вирита іншому, з гарантією опиниться на вашому власному шляху.

Телець

Настає час веселих свят та активних дій. Ви навіть не помітите, як легко та витончено впораєтеся з усіма справами та обов’язками. У другій половині тижня ймовірні поїздки, зустрічі з цікавими людьми та можливість поєднати приємне з корисним. Але намагайтеся менше бувати в галасливих компаніях, віддавайте перевагу вузькому колу друзів.

Близнюки

Цього тижня все добре прийде до вас саме, і навіть готуватися до цього необов’язково, навпаки, суєтою ви можете злякати удачу. Вам треба просто мріяти та вірити у краще. І не сумувати, всі проблеми вирішаться самі собою. На вас чекає чимало прийнятих хвилин, романтики та яскравих подій.

Рак

Цього тижня на вас чекає приплив сил і працездатності. І ви зможете отримати непоганий дохід, якщо вам доведеться працювати, поки всі відпочивають. Ви зараз цілком здатні підкоригувати хід своєї долі та пом’якшити гострі кути. Варто виявити витримку та терпіння.

Лев

Цього тижня бажано уникати надмірної активності у справах. Не варто метушитися і давати поради. У середу розраховуйте тільки на свої сили, шукати помічників навіть і не намагайтеся. Довіряючи власної інтуїції, ви зможете успішно реалізувати багато планів та задумів. Скористайтеся новою інформацією та вмінням переконувати. Четвер – сприятливий день для початку подорожі.

Діва

У вас може з’явитися несподівана та цікава ідея, і ви зможете розраховувати на допомогу друзів у її реалізації. Вам необхідно зібратися з силами та прийняти важливе рішення, яке вплине на ваше особисте життя. Тільки не чекайте, що у вас незабаром розпочнеться новий роман. У п’ятницю є ризик у роздратуванні дещо зіпсувати стосунки з оточуючими.

Терези

На вас чекають приємні події, цікаві подорожі, дружні застілля. Настає сприятливий час для змін у особистому житті та початку нового роману. У успішному перебігу справ важливу роль відіграватиме ваша підприємливість, інтуїція та повнота володіння інформацією. Суботу найкраще присвятити відпочинку в сімейному колі або в іншій комфортній для вас обстановці.

Скорпіон

Ви сповнені сил та ентузіазму. На вас чекають позитивні зміни. Ініціатива та підприємливість нададуть розмаху у справах. Наразі закладаються проекти, які призведуть до успіху. Бажано не повторювати своїх помилок. Тяга до пригод та подорожей буде сильна, вам буде складно всидіти на одному місці. Намагайтеся більше часу проводити з коханими людьми.

Стрілець

Цього тижня слід уважніше придивлятися до того, з ким вам доводиться мати справу. У новій компанії може виявитися не найчесніша людина. Не варто надто відверті з тими, кого мало знаєте. Знання та вміння неординарно діяти дозволять вам здійснити вигідний проект. Постарайтеся більше часу приділяти близьким людям, оскільки вони найбільш сприйнятливі і уважні.

Козеріг

Менше суєти та критики. Прислухайтеся до своєї інтуїції, вам важливо відчути, що події, які відбуваються з вами, розвиваються у потрібному напрямку. Життя піднесе цього тижня безліч подарунків у вигляді легких невимушених контактів, різноманітних зустрічей або далеких поїздок. Ви можете успішно використовувати корисні зв’язки і вийти на новий рівень. Але якщо вам захочеться чинити всупереч іншим, краще цього не робити.

Водолій

Цього тижня вам під силу вирішити не лише свої завдання, а й деякі проблеми оточуючих. Щоб привернути до себе людей, посміхайтеся і будьте активнішими. У середу завзятість у досягненні мети призведе до добрих результатів. Тільки контролюйте свої почуття, не давайте виходу агресії, навіщо вам проблеми.

Риби

Цього тижня на вас може чекати творче піднесення та несподівано вдале вирішення давніх проблем. Не варто вдаватися до мрій, на це не буде часу. Важливо не проґавити ініціативу зі своїх рук. Середа і четвер схильні до заняття вичікувальної позиції і готовності до розумного компромісу. У суботу та неділю добре б насолодитися тишею та затишком.

You cannot copy content of this page