fbpx

Гороскоп на тиждень з 1 по 7 січня 2024 року для кожного знака зодіаку

Перший тиждень 2024 року та перший тиждень січня. Якою вона буде чи може бути? Отримати відповідь на ці питання вам допоможуть астрологи зі своїм прогнозом на майбутні сім днів.

Варто відразу сказати, що тиждень буде напрочуд сприятливим, але, на жаль, він не зовсім добре підходитиме для безтурботного відпочинку. Якщо вам хочеться залишатися щасливими і мати гарний настрій, то доведеться зайнятися справами вдома, якщо немає роботи. У разі, якщо ваші новорічні канікули будуть короткими, не варто гнівити долю. Навпаки, треба її за це подякувати, адже 2 числа ретроградний рух Меркурія припиниться. Це і є головна подія січня і першого його тижня.

Овен

Настає прекрасний час для праці і для спроб стати більш успішними в бізнесі, але не варто забувати про можливість співпраці. Овнам важливо бути більш гнучкими в спілкуванні і не боятися просити допомоги у колег, друзів, близьких, партнерів. У цьому немає нічого поганого і соромного. Також представників цього Знаку можуть чекати деякі внутрішні метаморфози, зміна світогляду, покращення настрою.

Телець

Багатьом Тельцям цього тижня судилося зіткнутися з відлуннями деяких своїх минулих помилок. Це будуть не покарання за помилки, а можливість поглянути на них з нового боку, з іншого ракурсу. Це допоможе Тельцям зрозуміти себе. Визначитись з метями та планами, а також позбутися переживань, внутрішніх протиріч. Настав час змінити своє життя за допомогою зміни свого ставлення до неї.

Близнюки

Багато знаків, незважаючи на збільшену силу Меркурія, змушені будуть цього тижня все одно підкорятися правилам, щоб уникнути проблем. Близнюки ж зможуть дозволити собі більше – їм не потрібно буде йти на приводу у всіх правил, адже деякі вони зможуть обійти. Головне, щоб це не було надто очевидно, інакше вороги і недоброзичливці зіграють свою негативну роль, вийшовши з тіні.

Рак

Раки завдяки сильному Меркурію зможуть позбутися всього, що сіє в їхніх розумах сумніви щодо світлого майбутнього. Раки стануть оптимістами, але головне не перегинати палицю. Адже частка реалізму ніколи не буде зайвою. Зараз потрібно дивитися на все навколо відкритими очима і приймати неприємну правду з гідністю. Хороші новини треба сприймати не як привід нічого не робити, а як джерело мотивації на майбутнє.

Лев

Левам дуже пощастить у любові. Самотні люди цього Знаку зможуть, нарешті, стати успішнішими в пошуках другої половинки. Також Левам вдасться стати успішнішим у фінансовому плані. На них можуть чекати раптові надходження коштів. Успіх піде за впевненими в собі людьми даного Знака, так що не потрібно думати, що попередня негаразди якось впливають на майбутнє. Головне те, що відбувається прямо тут і зараз.

Діва

Люди часто хочуть від нас щось отримати, нічого не даючи натомість. З Дівами таке могло бути в недавньому минулому, але цього тижня варто пробачити жадібних друзів, колег і знайомих. Це не привід на них злитися. Також варто пробачити своїм близьким за їх негатив, критику та безпорадність. У бізнесі, захопленнях і на роботі Діви зможуть розширити межі можливого, ставши успішнішими, але для цього доведеться старанніше працювати над собою.

Терези

У Терезів підвищиться швидкість адаптації до нових умов, тому цього тижня можна сміливо, шукати другу половинку, вирушати в спільні та одиничні подорожі, шукати нову роботу, здійснювати переїзди. На думку астрологів, виконувати всі свої справи краще в режимі «повільно, але правильно». Поспіх ні до чого, особливо враховуючи той факт, що Венера все ще слабка, тому енергії на виконання всіх справ може не вистачити.

Скорпіон

Скорпіонам варто тільки повірити в те, що вони можуть все і це стане вже половиною шляху до мети. Цей тиждень обіцяє бути насиченим у плані подій, тому потрібно дивитися на все правильно. Новий рік почнеться зі сприятливої ноти, але це не означає, що можна розслабитися і нічого не робити. Навпаки, зараз такий час, коли Скорпіонам потрібно намагатись бути ефективними, відповідальними.

Стрілець

Стрільцям астрологи радять пам’ятати про просту приказку: «Немає зла без добра». Якщо минулого тижня або минулого місяця відбувалося щось зряду неприємне, то цього тижня Стрільці зможуть побачити перші зачатки поліпшення ситуації, що склалася. Цілком можливо, що пережиті раніше труднощі приведуть цих людей до чогось дуже хорошого з 1 по 7 січня.

Козеріг

У Козерогов ліки від бід може бути не одне. Вони часто йдуть з головою в роботу, щоб пережити труднощі і емоційна напруга, і це дійсно працює, але не на цьому тижні. З 1 по 7 число Козерогам бажано більше відпочивати, розслаблятися, розважатися. У спілкуванні з близькими і другою половинкою краще не виявляти безцеремонності. Важливо шанувати чужі кордони.

Водолій

Водолії зможуть взяти під контроль свою імпульсивність, і саме це їм і потрібно зробити якнайшвидше. Цього тижня варто ухвалювати лише зважені рішення. Меркурій не зазнає поспіху. Також зайвою буде упередженість у відносинах з людьми. Потрібно давати шанс усім навіть своїм ворогам. Вміння прощати і бути об’єктивними — найкращий спосіб залучити щастя з 1 по 7 січня.

Риби

Рибам потрібно навчитися помірності в роботі, у відпочинку, у справах. Цей тиждень той час, коли потрібно всього потроху. Надмірності людям даного Знака принесуть більше турбот, ніж користі. У спілкуванні з людьми варто побороти свою поривчастість і зухвалість. Доброта і здатність знаходити спільну мову, виявляючи дипломатію, допоможуть Рибам вийти на новий рівень у роботі, дружбі, любові.

You cannot copy content of this page