fbpx

Гороскоп на тиждень з 1 по 7 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Починається перший тиждень травня. Вона обіцяє бути досить складною, тому потрібно дивитися в обидва і слідувати простим рекомендаціям астрологів. Експерти розповіли, що нас з вами чекає і як протистояти проблемам.

Головна загроза нашому щастю на початку останнього місяця весни — ретроградний Плутон. Саме він виступатиме в ролі основного джерела проблем. Пам’ятайте про те, що ваш успіх може безпосередньо залежати від непередбачуваного впливу затемнення 5 травня. Будьте готові до випадків, причому далеко не найприємнішим.

Овен

Овнам цього тижня варто присвятити частину часу навчанню, прийняттю чужої мудрості. Це той час, коли важливо прислухатися до чужих слів, щоб зрозуміти, наскільки мало ми часом знаємо про життя. Інші люди стануть не тільки джерелом нової інформації, а й джерелом натхнення. Зрозуміло, довіряти всьому, що вони будуть говорити, точно не варто. Натомість експерти наполегливо радять Овнам періодично звертати увагу на свою інтуїцію. Незважаючи на занепад нічних світил, шосте почуття періодично може давати дуже корисні підказки.

Телець

Енергетична обстановка зараз така, що Тільцям необхідно більше часу проводити вдома, а не ворожому середовищі поза рідними стінами. У зв’язку з цим астрологи і пропонують їм налагодити гармонію в своєму місці. У кінці тижня вітер може змінитися зі зустрічного на попутний. Сказати за це спасибі можна Венері, яка 7 травня перейде в Знак Раку, чим спровокує миттєвий і найпотужніший викид позитивної енергії, якої Тільцям так бракувало останні тижні.

Близнюки

Близнюкам астрологи наполегливо радять пам’ятати про знаки згори. Ці люди будуть перебувати під протекцією Всесвіту, тому їм не загрожують безпричинні зриви планів і проблеми зі справами. Астрологи також нагадують про те, що на початку травня не варто ставити перед собою занадто складні завдання. Недосяжні цілі, поставлені в цей період, можуть занурити Близнюків у стан відчаю, а це вже в свою чергу спричинить за собою негаразди в інших сферах, так що потрібно дивитися на світ і на речі об’єктивно.

Рак

Цього тижня нічні світила будуть проти Раків, але починаючи з суботи все зміниться на краще. Тиждень з 1 по 7 травня не про досягнення та провали, а про задоволення або його відсутність. Саме тому краще націлюватися не на результат, а на можливість отримати приємні емоції від самого процесу. Це стосується всього: роботи, побачень, знайомств, хобі. Це дуже важливо, оскільки в цьому випадку Раки можуть легко пережити всі негаразди, включаючи ті, що будуть надіслані напівтіньовим затемненням 5 травня.

Лев

Левів чекає багато проблем і дрібних негараздів на початку травня. Переживати через це точно не варто. У період з 1 по 7 травня для Левыв буде актуальна проста приказка: «Хочеш щось зробити добре, зроби це сам». Не потрібно нікому делегувати свої обов’язки та завдання. Краще витратити трохи більше сил і часу, але зробити все правильно з першого разу самостійно. Зараз необхідно інвестувати свої сили мудро і далекоглядно, щоб виключити появу помилок.

Діва

Дівам знадобиться вміння співпереживати оточуючим. Представники даного Земного Знака мають дуже потужну емпатію, тому зі співпереживанням проблем не буде. Люди оцінять їхню потяг до надання психологічної підтримки. Взагалі в цілом у період з 1 по 7 число Дівам знадобиться раціональний підхід до справ. Потрібно спочатку думати, а потім робити, а не навпаки.

Терези

У Терезів з 1 по 5 травня може бути величезна кількість дрібних негараздів життя, які діставатимуть їх і виводити з себе. Проблеми з високою ймовірністю швидко пройдуть і не залишать сліду в їх душі. Не потрібно налаштовуватися на найгірше. В кінці тижня максимум потоку Ця-Акваріди нічні світила посприяє вирішенню конфліктів у сім’ї і зробить життя Терезів більш яскравим і позитивним, а Венера 7 травня дозволить закріпити успіх.

Скорпіон

Скорпіонам астрологи наполегливо радять йти до своєї найважливішої мети найкоротшим шляхом. Він буде також найвірнішим. Скорпіони можуть зрозуміти, до чого готував їх Всесвіт весь цей час. Через затемнення 5 травня люди даного Знака можуть відчути душевну слабкість, свою малозначність. Це не повинно їх вибивати з колії. Астрологи радять не звертати увагу на думки типу: «я не можуть впливати на світ», «що я не робив/робила, нічого змінити не вийде» і так далі.

Стрілець

Важливо більше часу проводити на свіжому повітрі, а також займатися спортом, але без зайвих навантажень. Також Стрільцям зараз варто бути послідовними у вирішенні проблем. Багатозадачність забере величезну кількість енергії і нервів, але на виході від неї не буде взагалі ніякої користі. Потрібно бути спокійнішим і братися за правильні справи.

Козеріг

Козерогам в період з 1 по 7 травня не буде везти, але можна буде загадувати бажання, адже зараз актуальний зоряний потік, іменований Ета-Акваридами. Не виключено, що на початку тижня через Плутон на Козерогів нападе нудьга. Спілкування — найкращі ліки від негативних думок і смутку, але цього тижня варто також спробувати вилікуватися від засмучення за допомогою приємних занять, хобі, домашніх справ. Цього тижня мислення Козерогов має бути орієнтоване на примирення з людьми та пошуки нових джерел щастя.

Водолій

Через вкрай негативне становище планет на небі Водоліям, швидше за все, доведеться пережити невеликий емоційний вибух. До занепаду Меркурія, Венери та Марса додасться ретро-Плутон, який змусить Водоліїв сфокусуватися на проблемах, а не можливостях. Він сформує нові страхи, а значить на перший план вийде необхідність їх подолання. Віра в краще — ось що допоможе Водоліям залишитися на плаву. Нині не можна порушувати закон і брехати людям.

Риби

Це буде час справжніх випробувань для людей-Риб, адже добра половина всіх планет у занепаді, але плюс до всього ще і 5 числа буде затемнення, що виб’є цих людей з колії. Потрібно пам’ятати, що в «найхолоднішу ніч» страшний не холодний, а відсутність людського тепла. Потрібно оточити себе близькими і не намагатися справлятися з проблемами в одиночку. Тиск може чинитися на Риб практично у всіх сферах життя. Якщо вони хочуть, щоб проблеми обійшли їх стороною, то їм необхідно перестати ризикувати.

You cannot copy content of this page