fbpx

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Середина квітня обіцяє бути непростою, але це не означає, що ми з вами приречені на провал у будь-якій справі. Астрологи розповіли, що нас з вами чекає в ці сім днів, а також поділилися порадами про те, як подолати будь-які перешкоди на дорозі.

Цього тижня слабким стане енергетика Венери. Планета перейде в знак Близнюків, в якому вона почувається вкрай неважливо. Зрозуміло, це досить сильно позначиться на нашому з вами життя і на нашому здоров’ї, але всі труднощі будуть переборні. Найголовніша порада на цей тиждень займайтеся лише найважливішими справами і знаходити час для відпочинку. Через слабку Венеру у нас буде менше внутрішніх сил на подолання перешкод.

Овен

У цілий період з 10 по 16 число для Овнів складно назвати однозначно поганим. Він буде наповнений різними подіями, які можуть мати доленосне значення в майбутньому. Найголовніше — не поспішати з рішеннями, обережно зважуючи кожен свій крок. Астрологи радять людям даного Знака менше нервувати і не заглиблюватися в самоаналіз.

Телець

Тельцям, цілком імовірно, доведеться зіткнутися з нападками з боку неприємних людей, ворогів. У роботі та справах можна і навіть потрібно вирішувати деякі проблеми поруч з колегами. Ці сім днів одна голова добре, а дві краще. Головне, щоб між Тельцями та їх партнерами чи колегами була беззастережна довіра. З неперевіреними людьми краще не укладати угод і не починати спільних справ. Вдома Тельців можуть чекати приємні турботи, особливо в п’ятницю — в день сприятливого аспекту між Венерою і Сатурном.

Близнюки

Близнюкам у період слабкої Венери необхідно цуратися цих речей і бути гранично уважними до всього, що їм говорять мудріші люди. Важливо в першу чергу розбиратися зі справами, в яких представники цього Знака найбільш компетентні. Найгірше, що може бути зараз у відносинах з близькими, друзями і другою половинкою — порожні обіцянки. Астрологи не радять брехати і лицемірити заради власної вигоди, оскільки це може дуже негативно позначитися на кармі і принести багато проблем в найближчому майбутньому.

Рак

Ракам зірки і планети радять позбутися якнайшвидше цинізму і нігілізму. Потрібно прийняти норми моралі і слідувати їм невідступно. Це не найпростіший час для роботи над собою і спроб стати краще, але якщо Ракам вдасться це зробити, то нагорода буде дуже вагомою. Можна відкласти будь-які ініціативи, спробувати розслабитися і відпочити, але якщо робота не чекає, не потрібно відкладати її в далекий ящик. Усі ділові та особисті обіцянки потрібно виконати в термін.

Лев

Левам на цьому тижні астрологи наполегливо радять зайнятися своїм здоров’ям і почати стежити за самопочуттям. Потрібно більше рухатися і правильно харчуватися. Левам потрібно додати її в раціон, причому скоріше, тому що неполадки з самопочуттям можуть початися вже у вівторок – в день ослаблення Венери. Астрологи радять завжди пам’ятати про те, що позитивні зміни і нові корисні звички потрібні не для того, щоб дивувати інших, а для того, щоб удосконалювати себе. Це мета номер один.

Діва

У період 10 по 16 число Дівам потрібно зробити над собою зусилля, щоб перемогти свої подібні звички і стати краще. Чим швидше вони це зроблять, тим менше проблем і негараздів їх чекає в майбутньому. Астрологи радять також якомога рідше обговорювати зі сторонніми свої справи. Потрібно тримати їх у таємниці. У роботі та справах по будинку потрібно спробувати відволіктися від думок про результат, щоб поринути в сам процес. Це буде краще, оскільки Діви зможуть отримати задоволення незалежно від виходу своєї справи.

Терези

Якщо дії та вчинки Терезів будуть продиктовані впливом з боку, то їх результат буде обтяжливим. Важливо робити тільки те, що хочеться, а також робити все так, як хочеться самим Терезам. В іншому випадку будуть проблеми і недоробки. Якщо з’явиться страх перед невідомим, це на краще, адже ризики зараз їм точно ні до чого. Потрібно прислухатися до здорового глузду.

Скорпіон

Успіх Скорпіонів цього тижня зростатиме пропорційно докладеним зусиллям, але проблема в тому, що цих зусиль все одно може бути недостатньо. Скорпіонам потрібно в першу чергу зрозуміти, а варто овчинка вичинки. Якщо перспективи туманні, то краще відкласти справи на потім, або зовсім відмовитися від них. Через ослаблення Венери може постраждати біополе Скорпіонів. У Скорпіонів із сильною аурою є всі шанси витягнути щасливий квиток з 10 по 16 число.

Стрілець

Цього тижня зустрічі з неприємними людьми можуть стати нормою, але небезпека полягатиме не в цьому. Головна проблема — наслідки таких зустрічей. Потрібно набратися терпіння і сказати самим собі, що в цьому немає нічого поганого, адже люди бувають різними. Найбільша помилка – намагатися їх виправити. Навчившись приймати оточуючих такими, якими вони є, стрільці стануть набагато мудрішими. Усім, хто постарається стати на захист справедливості, Всесвіт обіцяє масу приємних життєвих моментів.

Козеріг

У Козерогов очікується дуже непростий тиждень, на якому може бути багато стресу і проблем. Козерогам варто також позбутися ілюзії незворотності подій, що відбуваються навколо. Ми можемо впливати абсолютно на все. Просто далеко не завжди цей вплив стає очевидним. Також астрологи радять не мстити своїм кривдникам і негативним людям навколо. Їхні дії точно не залишаться безкарними. Краще сфокусуватися на собі.

Водолій

Водоліям цього тижня експерти радять долучитися до прекрасного — почати милуватися розквітаючою природою, читати надихаючі книги і дивитися такі фільми. Потрібно шукати красу і позитив у всьому світі. Астрологи радять Водоліям підкорювати розумом, що не можна здолати силою. У цей час Водоліїв можуть чекати приємні сюрпризи, особливо якщо вони на них чекають.

Риби

У Риб може почати все валитися з рук, зриватися особисті справи і проекти в роботі. Якщо щось не виходить, це говорить лише про одного: Риби використовують неправильний підхід. Можливо, потрібно змінити своє ставлення до того, що відбувається, а вже потім звернути увагу на методи. Якщо щось піде не так, потрібно буде підключити свій раціоналізм. Нічні світила з 10 по 16 квітня будуть волати не до сміливості, а до обережності. Перед прийняттям кожної важливої вішання потрібно зважувати всі за проти.

You cannot copy content of this page