fbpx

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Гороскоп на майбутній тиждень допоможе вам залучити більше успіху в своє життя, а також навчитися ефективно використовувати енергію і час. Дотримуйтесь простих порад астрологів, щоб зробити середину липня сприятливим часом.

Що стосується планет, то з глобальних змін на нас чекає перехід Меркурія в Знак Лева. Це буде сприятлива подія, яка поверне нам з вами успіх у справах фінансового роду. Змови та шепітки на удачу допоможуть пережити будь-які труднощі, які продовжить нам посилати Нептун. В цілому цей час можна вважати сприятливим. Понеділок ознаменується протистоянням Меркурія і Плутона – двох найвіддаленіших один від одного планет. Це гарна подія, яка допоможе правильно розпочати тиждень.

Овен

Овнам вдасться здобути масу перемог на всіх фронтах — в любові і в роботі, у справах і в сфері хобі. Єдина проблема – можливий недолік енергії і сил. Потрібно краще відпочивати і не забути про розваги. Робота роботою, але живемо ми не заради неї. В спілкуванні з людьми Овнам буде трохи простіше проявляти стриманість, ніж минулого тижня. Важливо демонструвати розуміння, любов, ніжність у спілкуванні з близькими і просто бути надійним другом, подругою, колегою, дружиною чи чоловіком.

Телець

Тельцям посилений Меркурій допоможе стати на ноги і відчути приплив сил і позитивної енергії. Настав час зізнатися собі в їхній наявності, щоб якнайшвидше перейти до фази позбавлення. Якщо до кінця тижня стане очевидно, що проблеми не йдуть, значить щось Тільці роблять не так. Необхідно виявляти доброту і не гнатися за грошима, за вигодою. У спілкуванні з людьми важливо зберігати чуйність за будь-яку ціну. Це тиждень, на якому Тельці повинні бути собою і не вдаватися кимось іншим.

Близнюки

Близнюки зможуть поставити перед собою нові цілі та завдання, а також зрозуміти, яке їх призначення. Зв’язок із центром достатку Всесвіту зміцниться, тому можна сміливо загадувати бажання, мріяти, просити світобудову про допомогу. Головне зараз — не носити з собою великі суми грошей, щоб не спокушатися непотрібними покупками. Щодо необхідних придбань, то вони будуть максимально доречними. Це гарний час для занять спортом та пошуків роботи.

Рак

Раки стануть набагато щасливішими. Це стане помітно вже у понеділок. Головна перевага Раків на цьому тижні — любов до того, що вони роблять. Якщо у людей даного Знака є виразне відчуття того, що вони перебувають у правильної життєвої позиції і роблять тільки те, що хочуть, це благотворно позначиться на їхній продуктивності та успіхах в любові. Частка розважливості, помножена на підприємливість — секрет успіху на ці сім днів.

Лев

Левів може накрити тривожність і занепокоєння в будь-який день тижня. Це не означає, що цей час несприятливий. Просто астрологи вважають, що Нептун може зробити такий хід конем з огляду на позитивні зміни Меркурія. Якщо нічого не робити зі своєю невпевненістю та сумнівами, це може спровокувати шквал проблем, які в свою чергу призведуть до того, що Леви стануть аутсайдерами, а не лідерами. Внутрішній стан зараз відіграватиме максимально важливу роль.

Діва

Дівам варто замислитися, а на вірному вони зараз шляху. Ніколи не пізно проаналізувати свої дії, цілі та мрії на предмет актуальності. Адже є чимала ймовірність того, що Діви зараз просто дотримуються заданого раніше імпульсу, але не розвиваються і не роблять того, що їм дійсно подобається. Настав час це виправити.

Терези

Терезам потрібно буде зайнятися своїм фізичним і духовним здоров’ям. Настав час подбати не про інших людей, а про самих себе. Найголовніше зараз не затьмарювати позитивну енергію зірок планет негативом. Не потрібно займатися самобичуванням, перевантажуючи свідомість думками про минуле і про свої помилки. Краще спрямувати погляд у майбутнє, яке настає в кожну мить часу. Минуле не повернути, але майбутнє можна легко зробити таким, яким хочеться. Головне — вірити в силу своїх думок і в магію добра і оптимізму.

Скорпіон

У Скорпіонів можливі глобальні життєві зміни у всіх сферах. Деякі з них можуть бути несподівані і навіть болючими, але не варто боятися змін, адже вони часто трапляються в той момент, коли вони просто необхідні. У людей даного Знака саме зараз така ситуація. Саме тому астрологи наполегливо рекомендують це непоганий час для подорожей, зміни обстановки, ремонту, переїзду, дорогих придбань, зміни іміджу, пошуків нових друзів і нової роботи.

Стрілець

Стрільцям нічні світила допоможуть здобути щастя, але, можливо, це буде не зовсім те щастя, яке вони собі уявляють. Ймовірно, це буде щось інше, але дуже приємне. Не виключено, що щастя вийде пізнати і тим, хто зовсім його не чекає. Усі Стрільці, які зараз сумують і перебувають у стані депресії, можуть пожвавитися і повернутися до нормального стану. Потрібно більше спілкуватися з друзями і заводити нові знайомства.

Козеріг

Козерогам цього тижня принесе багато проблем одна ненайкраща їхня риса в характері. Справа в тому, що дуже багато представників цього Знаку не поважають тих, хто їм чимось не подобається. Часом на повагу козерогів заслужити вкрай непросто. Потрібно перестати бути такими вибагливими. Варто пам’ятати, що надмірна активність у ці сім днів може бути не найкращим вибором. Потрібно навчитися відпочивати і не перевантажувати себе справами вдома і роботою.

Водолій

Найкраща зброя в боротьбі за любов і чужу увагу для Водоліїв — це тактовність. Представники даного Знака періодично виявляють брак такту в спілкуванні з малознайомими людьми, замінюючи це агресією і напористістю, але зараз краще цього не робити. Не треба боятися пояснювати причини своїх вчинків оточуючим. Це не виправдання, а проста вихованість і прояв доброти. Також важливо стежити за своїм здоров’ям та енергетикою.

Риби

Астрологи вважають, що багатьом Рибам цього тижня вдасться домовитися з внутрішніми демонами. Це буде той самий час, коли вади підуть, а на них прийде щось творче, наприклад, нові захоплення, правильні цілі і бажання. Цього тижня Риб очікує глобальне перезавантаження свідомості. Не виключено, що вони зможуть подивитися на світ під зовсім іншим кутом, що розкриє їх потенціал і виведе його на зовсім інший рівень. Це чудовий час для відкриття бізнесу, отримання нових знань та досвіду, нових знайомств та пошуків натхнення.

You cannot copy content of this page