fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 жовтня 2022 року для кожного знака зодіаку

Жовтень продовжує нам нав’язувати свої умови. Астрологи відзначають, що цей тиждень може стати для деяких із нас однією з найсприятливіших в цілому за всю осінь. Настав час діяти.

Перший день тижня пройде під керуванням одразу двох сприятливих подій — максимум потоку Драконіди та дзеркальної дати. Також днем ​​сили можна буде вважати і середу, коли Меркурій зіллється в протистоянні з Юпітером. Цілий тиждень буде ідеальним з точки зору енергетики нічних світил. Саме тому настає ідеальний час для активності.

Овен

Це буде час, коли представники цього Знаку Зодіаку зможуть стати найкращою версією себе. Астрологи рекомендують у першу чергу всім Овнам сфокусуватися на справах, які вимагають термінового завершення. Так буде набагато простіше досягти душевної рівноваги, адже дуже приємно усвідомлювати, що ти нікому нічого не повинен. Каталізатором приємних життєвих змін у всіх сферах для Овнів стане їхня непосидючість і бажання вивчати цей світ, робити його краще.

Телець

Цей тиждень буде для Тельців дуже динамічним і напруженим, але неймовірно продуктивним і важливим. Навпаки, вони зможуть навчитися чогось нового і зробити істотний прорив у справах. В кінці тижня можна сміливо розмірковувати про перспективи, про майбутнє, будувати довгострокові плани. Життя Тельців може змінитися, особливо в любовній сфері. Це буде той час, коли люди даного Знаку без зусиль зможуть справити найкраще враження на будь-кого.

Близнюки

Необхідно позбутися від усього накопиченого раніше негативу, щоб двері, що відкрилися, у світле майбутнє привели їх дійсно до чогось хорошого. Перш ніж допомагати комусь, краще зважити все за і проти, адже зараз «порятунок потопаючих — справа рук самих потопаючих». Нічні світила хочуть, щоб люди самі вирішували свої проблеми, тому добродушним Близнюкам варто сфокусуватися на собі. Помірний егоїзм зараз у ціні, оскільки цей тиждень ідеально підходить для досягнення особистих цілей.

Рак

Зараз не можна зволікати і шукати відмовки, щоб не працювати. Якщо раки хочуть вирватися в лідери в роботі і справах, або в любові, то їм слід діяти, причому сміливо і рішуче. Це чудовий час для подорожей, ділових поїздок, нових знайомств. Всесвіт може відчувати цих людей на міцність деякими негараздами та зривами справ, тому дуже важливо стежити за здоров’ям і завжди мати під рукою запасний план.

Лев

Левам потрібна впевненість, оскільки вона може похитнутися — особливо до кінця тижня. Астрологи нагадують представникам даного Знака про те, що ворог часто ховається там, де ми очікуємо побачити найменше. Це означає, що потрібно тимчасово перестати беззастережно довіряти колегам та друзям, партнерам з бізнесу та знайомим. Як то кажуть: «Довіряй, але перевіряй». Це головний девіз середини жовтня для Львова.

Діва

Астрологи рекомендують частіше спілкуватися з добродушними та світлими людьми, обминаючи стороною сварки та конфлікти. На початку тижня може виникнути потреба в схваленні та компліментах, але ніхто не знає, наскільки люди будуть схильні до добрих слів. Не відомо, чи зможуть друзі, родичі та колеги об’єктивно оцінити внесок Дів у розвиток спільної справи. Саме тому Дівам не потрібно слухати токсичних людей.

Терези

Терезам Меркурій у їх Знаку допоможе досягти внутрішньої гармонії. Домашня ситуація дуже важлива, особливо для тих, хто працює вдома. Астрологи зазначають, що з 10 по 16 жовтня час стане найціннішим ресурсом. Гроші в цьому плані і поруч не стоять. Терезам потрібно цінувати кожну хвилину свого часу, не витрачаючи його даремно на недобросовісних людей, марні справи і самокопання зі смутком.

Скорпіон

Також цього тижня астрологи радять Скорпіонам активізуватися в пошуках нової роботи. Це час, коли їм везтиме у справах, пов’язаних з будинком. Можна починати робити ремонт, купувати нові меблі, здійснювати переїзд. Бездіяльність у період з 10 по 16 число рівноцінно програшу, так що краще не лінуватися.

Стрілець

Стрільцям зірки та планети допоможуть виконати заповітні бажання. Цього тижня дуже корисно буде займатися домашніми справами і позбавленням від зайвого мотлоху. Можна починати робити ремонт, перетворювати житло будь-якими можливими методами. Через переход Меркурія в Знак Терезів у Стрільці може з’явитися деяка психологічна вразливість. Ці люди можуть почати засмучуватися через дрібниці. Уникнути цього допоможе своєчасний відпочинок.

Козеріг

Перемоги в любові або в бізнесі і роботі приносять свої дивіденди, але також породжують необхідність у постановці нових цілей. Козерогам потрібно бути готовими до тимчасової втрати мотивації. До кінця тижня астрологи радять їм поставити перед собою нові цілі.

Водолій

Для Водоліїв найбільшою проблемою в період з 10 по 16 жовтня може стати нав’язлива думка оточуючих. Не потрібно прислухатися до тих, хто агресивний і непохитний, а також вважає себе наймудрішим і найрозумнішим. Можливо, у середині жовтня варто зробити ставку на самих себе. Самостійність і самодостатність будуть кращими та найнеобхіднішими якостями Водоліїв.

Риби

Будь-які життєві зміни Риби зможуть звернути собі на користь. Потрібно бути трохи хитрішим і мудрішим, поділяючи все те, що відбувається в світі не тільки на чорне і біле. Судячи з положення зірок, важливим буде абсолютно все. Потрібно лише вчасно зрозуміти, які можливості відкривають ті чи інші події.