fbpx

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 липня 2022 року для кожного знака зодіаку

Починається новий тиждень. Період з 11 по 17 число буде досить продуктивним, однак, варто пам’ятати про те, що в ці сім днів буде два небезпечні дні. Астрологи розповіли про те, як стати успішніше, обійшовши стороною проблеми в будь-якій із сфер кожному Знаку Зодіаку.

Зірки і планети у щодо стабільного стану, але смуту 13 і 16 липня в наше життя внесуть супермісяць і з’єднання Сонця з Меркурієм. В ці дні бажано не ризикувати і бути на чеку щохвилини, інакше досягнутий успіх може одночасно випаруватися.

Овен

Овнам варто просто бути самими собою. Вони зможуть вийти бажане найзвичнішим для них способом — впевненістю, наполегливістю, самонавіюванням. Цього тижня буде безроздільно правити в їх житті доброта і любов. Якщо стосунків чи сім’ї у Овнів немає, то потрібно більше спілкуватися з друзями. Це піде їм на користь, оскільки навіть спілкування в соціальних мережах буде чудовим приводом для усмішок. Астрологи радять ділитися приємними новинами і відкривати душу перед тими, хто вміє слухати і готовий допомогти у важких ситуаціях. Такі люди на вагу золота.

Телець

Не виключено, що тиждень буде непростим і динамічним. Щоб не вганяти себе в стрес, астрологи радять Тельцям частіше змінювати обстановку і просто більше відпочивати. Переробки зараз точно не підуть їм на користь, особливо в кінці тижня. Видаляти негатив зі свого серця їм варто за допомогою спорту, спілкування з новими людьми.

Близнюки

Близнюків може чекати перевірка на міцність. Всесвіт хоче перевірити їх, щоб дати цим людям зрозуміти, в якому напрямку їм варто далі рухатися. Як ніколи раніше їм потрібна міцна сила волі. У справах і роботі потрібно діяти, причому дуже активно. Якщо хочеться заробити більше грошей, доведеться повністю віддавати себе праці. Те саме стосується і амурної сфери. Усім, хто зараз у пошуках кохання, потрібно частіше знайомитися, спілкуватися, фліртувати.

Рак

У Раків цього тижня очікуються не найприємніші зустрічі. Це означає, що їм варто бути заздалегідь готовими до енергетичного захисту від токсичних людей. Сім захисних оберегів допоможуть Ракам убезпечити себе від усіх ворогів і недоброзичливців будь-якого типу і рівня. У період з 11 по 17 липня не можна втрачати пильність. На обман можуть піти навіть ті люди, які на перший погляд здаються абсолютно невинними. В кінці тижня через з’єднання Сонця і Меркурія Раків очікують неприємні і різкі перепади настрою. Не варто заспокоювати себе міцними напоями або жирною їжею.

Лев

Леви зараз можуть вирушати в далекі подорожі, знайомитися з новими людьми і відкривати для себе нові горизонти. Всесвіт допоможе їм дізнатися майбутнє. Прочитати долю можна за допомогою правдивого ворожіння за книгою. Також потрібно зробити за своїми снами, оскільки вони теж можуть розповісти про майбутнє. Нинішньому чи минулому багато цікавого. В спілкуванні з близькими і навколишніми людьми в цілому потрібно йти на примирення. Якщо раніше було щось неприємне у стосунках, настав час загладити свою провину.

Діва

Діви зможуть у цей період змінити свій життєвий шлях. Щодо роботи, то репутація Дів може бути під загрозою, оскільки є можливість допустити якісь дрібні помилки. Щоб цього не сталося, треба бути трохи уважнішим і не поспішати. Також корисним буде вміння визнавати свої помилки. Всі люди помиляються, але не всі готові це визнати, тому Дівам потрібно бути чесними і відкритими, добрими і великодушними.

Терези

Не виключено, що Терези в період з 11 по 17 липня не раз зустрінуться зі складними дилемами на своєму шляху. Це буде час, коли потрібно приймати рішення швидко і обдумано. В цьому плані дуже корисним методом стане квадрат Декарта. Також порядок у всіх сферах життя можна зберегти, домігшись порядку будинку. Потрібно забрати зайві речі. Зробити прибирання і позбавитися від мотлоху. Так вагам вдасться зробити своє життя кращим. З часом зростатиме напруга. Апогеєм стане 16 липня – день з’єднання Меркурія з Сонцем. Це буде дуже емоційна субота.

Скорпіон

В цілому цим людям властиво чути часто внутрішній голос, однак, з 11 по 17 число він може ослабнути під дією негативної енергії Місяця. Негативна енергія, що виходить від оточуючих людей, теж може посприяти скасування інтуїції, так що якщо Скорпіони змушені багато спілкуватися з оточуючими, то зараз їм точно варто перестати це робити. Самота також піде на користь творчим здібностям.

Стрілець

У Стрільців очікується дуже насичений подіями тиждень. Не потрібно ставити собі палиці в колеса, працюючи на знос. Це сильно знизить продуктивність і змусить Стрільців швидко перегоріти, втратити удачу. Люди даного Знаку Зодіаку зможуть надавати особливий вплив на оточуючих. Потрібно користуватися цим, але не в корисливих цілях, маніпулюючи чужою свідомістю, а в творчих. Потрібно підтримувати людей і давати їм надію на краще.

Козеріг

Козерогів можуть чекати цього тижня деякі події, які поставлять все з ног на голову. Так, такий розклад Козерогам не дуже подобається, але їх життя кардинально зміниться, а доля надасть нові можливості. Це не найкращий час для вирішення юридичних проблем, підписання важливих паперів. По можливості потрібно не забути творити добро. Чим більше Козероги робитимуть хороших вчинків, тим успішніше завершиться цей період.

Водолій

Майбутні сім днів подарують Водоліям особливу творчу наснагу. У них вийде вирішити накопичені завдання, причому деякі з них з мінімальним вкладенням часу. На цьому етапі краще не йти з головою в самоаналіз. Бажано, навпаки, вирішувати якісь проблеми максимально швидко та ефективно. Настав час ступити на шлях очищення, оскільки попереду Водоліїв чекають дуже яскраві та позитивні події.

Риби

Рибам з 11 по 17 липня зірки постараються допомогти у порятунку від шкідливих звичок. Насамперед астрологи радять визнати, що такі звички існують, інакше побороти їх не вийде. Рибам потрібно стати сильнішими, відповідальнішими. Настав час переходити від слів до дій, інакше можна так і залишитися десь у підвішеному стані. Рибам потрібна хороша струс, бажання якось змінити своє життя. У цьому плані корисним може стати розставання з непотрібними речами.

You cannot copy content of this page